реклама

Представники Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» прибрали кілька кілометрів прибережної зони Дніпра та вивезли вантажівку сміття.

«Черкаську толоку» ініціював голова територіальної організації Василь Фурман. Він узяв і активну участь у прибиранні зони відпочинку черкащан.


– Ми ініціювали та провели таку акцію, щоб очистити від сміття території біля річок області, щоб зберегти природу та підтримати місця відпочинку в чистоті, – розповідає Василь Фурман. – Але мали й іншу важливу мету. Такі заходи згуртовують людей. Ми хочемо продемонструвати, що, об’єднавши зусилля, можна вирішити чимало проблем громад. І таке об’єднання стане в нагоді жителям міст та сіл особливо після децентралізації та передачі значної частини повноважень на місця.

 

Прибирання прибережних зон цього дня відбулося у більшості міст та сіл області.


Участь у «Черкаській толоці» взяли небайдужі жителі, депутати місцевих рад, партійні активісти.


– Спільна праця згуртовує людей. Сьогодні разом ми зробили світ навколо нас трохи чистішим,  – зазначає депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Особливо приємно те, що цього року сміття на березі Дніпра значно менше, ніж збирали d попередні роки. Це означає, що свідомість наших громадян змінюється, і вони набагато менше сміття залишають після себе у зонах відпочинку.

 

реклама

Коментарі  

 
-1 #3 Патріот 03.05.2015 12:58
БПП ПРОЗВІТУВАТИ ПРО ЗОБОВ"ЯЗАННЯ ПОРОШЕНКО ПЕРЕД ФІРТАШ-ЛЬОВОЧКІН (ПУТІН)РОЗКАЗАТ И НЕ ХОЧУТЬ?Чи УДАР покази дасть????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 федор принципиальный 03.05.2015 12:58
Молодец Андрей Бильда,успевает и бизона в зоопарке покормить,и мусор за черкасскими охломонами убрать,и спортиыный пацан,может подумать и в мэры его протолкнуть или в секретари,освоб ождать город надо от нежинского беженца,ну просто пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 ф 02.05.2015 13:30
Як же ж дістала ця політична показуха!!!! Як же ж це нагадує старі-добрі комуністичні суботники! Не вистачає тільки партєйних прапорів і плакатів із портретом ПОП-а... Ну, організували прибирання і вивезення сміття - це добра справа, безумовно. Але прибирання у партєйних накидках - це, як на мене, вже занадто показово - просто око ріже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...