реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

ПриватБанк радить черкасцям перейти на користування безконтактними технологіями та можливостями інтернет-банкінгу, у період зростання захворюваності населення на грип та ГРВІ, знизивши до мінімуму відвідування багатолюдних місць.

Грип1

“Ми пропонуємо нашим клієнтам подбати про захист свого здоров’я та перейти на дистанційне банківське обслуговування, зменшивши до мінімуму кількість відвідувань відділень банку, - розповідає Сергій Литвин, керівник напрямку розвитку Черкаської філії ПриватБанку. - Майже усі банківські операції, зокрема оплата комунальних послуг та будь-яких рахунків (навіть за харчування у дитячих закладах), відправлення та отримання грошових переказів, оформлення страхування, оплата мобільного зв’язку, придбання квитків на потяг та замовлення таксі, здійснення покупок в інтернет-магазинах, замовлення їжі, тощо можна самостійно здійснити, не виходячи з дому. Варто лише скористатися послугами інтернет-банку Приват24”.

В Приват24 клієнти можуть самостійно стежити за всіма операціями на своєму картковому рахунку та отримати повний звіт по всіх платежах за надані йому послуги, в тому числі оплати за комунальні послуги. Крім того, здійснення платежів через систему Приват24 набагато зручніше, ніж традиційний спосіб оплати, так як не вимагає наявності ні розрахункових книжок, ні квитанцій.

“Не слід забувати і про той факт, що одним із джерел поширення вірусів можуть бути паперові гроші, - продовжує Сергій Литвин. - Тому ми і наголошуємо, забудьте про готівку та користуйтеся своїми пластиковими банківськими картками. Якщо Ваша карта з технологією безконтактного розрахунку PayPass, то для оплати покупки її навіть непотрібно передавати в руки касиру. Досить піднести картку до зчитувального пристрою на касі і покупка буде оплачена”.

Бережіть своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Грип2

Декілька ефективних способів, як не захворіти на грип цієї зими

Під час хвороби медики рекомендують пити більше рідини і не займатися самолікуванням. Про аспірин та антибіотики краще забути - вірусні інфекції не сумісні з антибіотиками, які не зменшують, а тільки збільшують ризик ускладнень.

В санепідемслужбі звертають увагу на те, що нинішній штам грипу в значній мірі вражає працездатну частину населення. Хвороба розвивається стрімко - протягом декількох годин піднімається висока температура, яка супроводжується важким інтоксикаційним синдромом. Такими ж темпами прогресує пневмонія, яка розвивається на тлі грипу і може становити загрозу життю.

Безпечніше і дешевше хвороба попередити, ніж лікувати. У якості профілактичних заходів рекомендується вакцинація, дотримання гігієни, тимчасова відмова від масових заходів, відвідування місць скупчення потенційних носіїв вірусу та часті провітрювання приміщення.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр