реклама

Свідоцтво про державну реєстрацію видання, в якому поширювалася неправдива інформація, наказом № 207/06 Головного територіального управління юстиції в Черкаській області визнано таким, що втратило чинність ще 4 грудня 2015 року. Але парламентаря, який має юридичну освіту, це не засмутило. І майже в кожному номері він наполегливо звинувачував свого ймовірного опонента на майбутніх виборах Віктора Полозова в усіх смертних гріхах, називаючи його то вбивцею, то зрадником України, то громадянином країни-агресора.

Свідченням того, що пан Голуб оприлюднював інформацію про Полозова, яка не відповідає дійсності, є розслідування Служби безпеки України. Принаймні у листі-відповіді на звернення народного депутата Бриченка (однопартійця Голуба) від 26 січня 2017 року Голова служби безпеки України Василь Грицак зазначив, що інформація щодо можливої зради Полозовим державних інтересів та наявності в нього паспорта громадянина Російської Федерації чи інших зарубіжних держав у ході проведеної перевірки не підтвердилася.

Тож і виходить, що протягом року народний обранець пан Голуб намагався очорнити Віктора Полозова перед потенційними виборцями, оскільки неправдиві свідчення в незареєстрованій газеті поширював виключно на території 197-го виборчого округу.

Про моральне обличчя молодого парламентаря тепер судіть самі. Святитель Лука колись говорив, що перед кожною людиною прокладено тільки два шляхи – добра і зла. І по якому з них іти вибирає сама людина. Який шлях для себе обрав Голуб, особисто для мене очевидно.

1NJ7OW9TZdU

Ніна ЖУК, прес-секретар Віктора Полозова,

член НСЖУ

реклама

Коментарі  

 
+5 #1 Птахи прилетіли 03.02.2017 16:58
Нардеп з пташиним прізвищем уміє лише гадити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...