реклама

Мешканці старих багатоквартирних і приватних будинків знають, як може бути холодно взимку в приміщенні, яке опалюється. Причина не в тому, що температура опалення є недостатньою, а в тому, що через погано утеплені стіни будівель втрачається більше третини спожитого тепла. Захистити оселі від втрати тепла дозволяє раціональне використання теплоізоляції.

листовка

Черкаські родини активно цікавляться питанням заощадження енергії та власних коштів, тому Державна цільова економічна програма енергоефективності, учасником якої є ПриватБанк, наразі дуже популярна.

“Отримати "Теплий кредит” у ПриватБанку просто, -  розповідає керівник Напрямку “Оплата частинами” Олександр Бут. -  Єдина вимога до магазину - це відповідність представлених в ньому товарів переліку, що підлягає “теплому” кредитуванню.  А щоб отримати безвідсоткову розстрочку від ПриватБанку, достатньо наявності в магазині POS-терміналу з сервісом "Оплата частинами". Більш того, черкасці можуть отримати державні  компенсації за будь-яким “теплим кредитом”, оформленим у роздрібному чи інтернет-магазині, що підтримує сервіс "Оплата частинами".

Під дану категорію відшкодування за “теплим кредитом” потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт з теплоізоляції. В залежності від номенклатури покупки різниться й сума відшкодування. Так, для котлів з використанням будь-яких видів палива і енергії (крім природного газу та електроенергії) відшкодування становитиме 20%, а у випадку, коли клієнт є отримувачем субсидії, - 35%.

Важливо пам'ятати, що компенсація надається державою лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму "Теплі кредити", та дотримані усі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку - компенсація не надаватиметься.

Як отримати компенсацію від держави? Заявку на відшкодування до 35% вартості товару клієнт може подати дистанційно, з будь-якого зручного для нього місця, де є Інтернет. Треба зайти у Приват24, далі - перейти до вкладки "Оплата частинами" - "Теплі кредити". У наданій формі - заповнити поля та  прикріпити рахунок-фактуру від магазину, що реалізував товар за сервісом «Оплата частинами», і натиснути кнопку «Продовжити».

Відсотки державної компенсації різняться - від 20% до 35%, але її сума не може перевищувати 14 000 гривень за одним кредитним договором, інформує прес-служба компанії

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...