реклама

реклама

Співголова фракції Опозиційного Блоку в парламенті Олександр Вілкул на своїй сторінці в Фейсбук привів короткий аналіз запропонованої Пенсійної реформи: «Пропозиція підняти пенсійний стаж де-факто виявиться підвищенням пенсійного віку. Це призведе до того, що після прийняття реформи у нас в кілька разів скоротиться кількість пенсіонерів.

Наприклад, українець, який в 2019-му досяг 60-річчя, при цьому офіційно пропрацювавши всього 15 років, ПЕНСІЮ ОТРИМАЄ ТІЛЬКИ В 65 РОКІВ. Йому хочуть запропонувати докупити робочий стаж, але хто це зможе потягнути? Один рік стажу варто 16 896 гривень. Тобто 5 років - це 84 480 гривень ».

Згідно з новою реформи, якщо у людини немає ні грошей, щоб докупити стаж, ні стажу, то замість пенсії він може претендувати тільки на соціальну допомогу, яка буде значно нижче мінімальної пенсії. «А як йому вижити ?! Ми вимагаємо, щоб були враховані наші вимоги, спрямовані на захист людей », - підкреслив Вілкул.

Нардеп зазначив, що ще в жовтні минулого року подав законопроект №5233, який передбачає недопущення підвищення пенсійного віку і мінімального страхового стажу. Також законопроект опозиціонера спрямований на відновлення переліку професій і посад, що дають право на пенсію за віком на пільгових умовах для так званих «гарячих професій» (Список №1 і №2).

Крім того, в комплекті з проектом закону №5233 до Верховної Ради подано пакет законопроектів щодо підтримки промисловості.

«Тому що тільки створивши умови для зростання зарплат, до яких прив'язані пенсійні відрахування, ми можемо вирішити і питання дефіциту пенсійного фонта, і реформи, яка повинна покращити життя пенсіонерів, а не поставити їх за грань виживання», - сказав Вілкул.

Матеріал надано прес-службою політика.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 Бася 26.05.2017 20:58
Цитую Тваринник:
Цитую Гарик:
Вы свою позицию уже просрали будучи у власти,а теперь вам поверить себя наказать.Я говорил и говорить буду,что ни одну тварь,которая была при власти нельзя допускать к корыту.

Правильно, нікого допускати не треба. Нехай будуть ті, що є.

Прежде чем "умничать"внимательно прочитай,что было написано,что ни одну тварь,которая была и для особо одарённых, и есть,нельзя допускать до корыта.теперь всё понял клоун.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #13 Я черкащанин 26.05.2017 11:08
ПК і Язоне, давайте з вами скинемося по кілька тисяч на зарплату журналістам "Прочерка", щоб їм не довелося піарити тих, хто нам із вами не подобається. А вже тоді, заплативши, будемо й замовляти музику: вказувати, кого пірити, а кого ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 язон 26.05.2017 09:45
Цитую пк:
"Прочерк" - ще раз пропіарите цього ахметовського «державного діяча» і ваш поважний сайт вичеркну і забуду.

Ничего личного. Им Путлер заплатит - и его попиарят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 язон 26.05.2017 09:43
Регилоналы с 2006 года поднимали пенсии за счёт наращивания дефицита пенсионного фонда. Тупо дотировали ПФ из госбюджета. Но и в бюджете денег не было - ни на пенсии,ни на дотации низких коммунальных тарифов. Поэтому они ежегодно на ращивали госдолг а 10-15 миллиардов долларов. В результате с 2006 по 2014 г. совокупный госдолг вырос с двух милилардов гривен до 74 миллиардов долларов, и в долг нам теперь дают только на выплаты по прежним долгам януковичей и вилкулов. Потому на любую демагогию о повышении пенсий вилкулов надо спрашивать: ГДЕ они предлагают на это деньги брать? Увеличивать поборы в ПФ, или просто дерибанить бюджет, выплачивая пенсии вместо ремонта дорог и изношенной коммунальной инфраструктуры, вместо повышения зарплат тем, кто работает и наполняет бюджет налогами? Кто ПЛАТИЛ взносы в ПФ - имеет право на пенсию. Кто набивал карман и плевал на тогдашних пенсионеров, не платил налоги - не имеет права требовать, чтобы теперь работяги его содержали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 СОЛДАТ 25.05.2017 18:05
Цитую прохожий:
Цитую Підпистіть ватну вульву:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Тебе, Сашок, ще поставлять в ту позицію, на яку ти заслуговуєш.Ти тільки з Украіни не тікай.І пенсіонерами нема чого прикриватися :-)

тобто нішня кодла запроданців тобі подобаїться. Ти наївся евруоппи? чи до коритка підпистили і не бачиш що народ загибаїться?

Загибаіться...підпистили...нішня...подобаіться...Чи не забагато помилок для двох речень?І взагалі Бульбо - іди на куй :lol: :lol: :lol:

Чому ти дивуєшся? Ватники - і так тупі створіння, а старенька вульва поміж них - найтупіша :-x У неї тільки гарне слово "підпистили" - Зігмунд Фрейд легко розказав би, про що вона постійно думає :lol:

Найтупіший в нас солдат, адже при СРСР, хоть одна "извилина" була, а цього диванного, що шариться по даному сайту - жодної.

У вас "ватників"найтупіша "бульба"...Потім ідеш ти прохожий... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 прохожий 25.05.2017 16:07
Цитую Підпистіть ватну вульву:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Підпистіть ватну вульву 25.05.2017 11:15
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 СОЛДАТ 25.05.2017 09:57
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 пк 25.05.2017 07:45
Щось давно про нього тут не згадували .Фігню городить маршал тітушек, а про Тигіпко, який при Янику підняв пенсійний вік ,забув. "Прочерк" - ще раз пропіарите цього ахметовського «державного діяча» і ваш поважний сайт вичеркну і забуду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 бульба 24.05.2017 23:48
Цитую СОЛДАТ:
Тебе, Сашок, ще поставлять в ту позицію, на яку ти заслуговуєш.Ти тільки з Украіни не тікай.І пенсіонерами нема чого прикриватися :-)

тобто нішня кодла запроданців тобі подобаїться. Ти наївся евруоппи? чи до коритка підпистили і не бачиш що народ загибаїться?