реклама
Sucurity Police

реклама

Дорогі черкащани!

 

Сьогодення випробовує нас не тільки на зрілість, а й на силу волі та терпіння. Не все так просто в нашій країні. Незалежність, вистраждана поколіннями українців, знаходиться під загрозою, і наші воїни, як колись їхні пращури, вимушені захищати її своєю кров`ю.

По-справжньому ж незалежною Україна стане лише тоді, коли ефективно почне розвиватися її соціально-економічна та культурна сфери. Коли українське суспільство стане правовим. Коли наша з вами Батьківщина буде багатою і квітучою. Вірю, що такі безхмарні часи обов`язково настануть.

Тож нехай свято незалежності нашої держави кожному з вас додасть наснаги в плідній праці. Подарує надію, любов і віру в щасливу долю нашої рідної України!

Добробуту вам, сімейного затишку і радості! Здійснення всіх найсвітліших бажань!

Збережемо разом державність України!

Голова Черкаської обласної організації

Аграрної партії Україні,

депутат Черкаської обласної ради Віктор Полозов.

реклама

Коментарі  

 
-4 #9 Уманский Еврей 24.08.2017 02:09
Надежда умирает последней. С праздников товарищи! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 федор принципиальный 23.08.2017 20:12
Колы,поконкретн ее-наши прапраправнуки или прапрапраправну ки ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Інна 23.08.2017 19:55
Дмитре. А для Вас Україна - це не українські селяни, а бандити при владі, які нищать тих селян?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Верес 23.08.2017 19:51
Ті, кому Полозов врятував життя знають, яка він Людина, а невдахи, які його зовсім не знають і наслухалися брехні про нього - самі нічого в своєму житті не досягли й пишуть про мішки ячменю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Регіональна Тальнівщина 23.08.2017 18:47
Коли до корита будуть рватися червоні директори колгоспів та їх личинки - квітучою вона ніколи не буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Старий 23.08.2017 13:45
Ми вже це чули у 1991 році...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Холодницький 23.08.2017 13:30
Так це Віктор з дружиною?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Дмитро 23.08.2017 11:49
Для Полозова Україна - це беззубі україн ські селяни у фуфайка і галошах та його дружки, які "чесною працею заробили дачі в Іспанії" А для нас? :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Холодний Яр 23.08.2017 11:45
Вірю, що коли латифундистів типа полозова віднадять від корита і селяни отримають право продати свій пай за дві тисячі доларів, а не мішок ячменю, який дає їм полозов Україна стане окрасою Європи!