реклама

реклама

14 жовтня, на Покрови, в Україні відзначатимуть три свята – День українського козацтва, День створення УПА та День захисника України. Ця дата набуває особливого значення ще й тому, що цьогоріч Українській повстанській армії виповнюється 75 років.

Черкаси

«Національний Корпус», «Правий Сектор» та ВО «Свобода» закликають 14 жовтня, в одне з найвизначніших свят нашої Держави, виходити на щорічний марш. Урочиста хода цього року матиме назву «Марш Слави Героїв».

У День українського героїзму ми десятками тисяч голосів вшануємо пам’ять українських воїнів – тих, хто віддав найцінніше, свої життя, заради Батьківщини. Ходу буде присвячено пам’яті всіх полеглих борців за Українську Незалежність – від давнини і до сьогодення.

Зберегти пам’ять про найбільш достойних синів України – наш святий обов’язок! Приєднуйся!

Запис на виїзд із м.Черкаси за телефоном: 063 860 85 93

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 прохожий 13.10.2017 14:15
Цитую .:
Цитую прохожий:
Ти напевно фашист?

Якби ти, ватан, в школі уроки не прогулював, то знав би, що фашисти були в одній-єдиній країні світу - Італії, та й то недовго - поки не повісили їхнього Беніто Мусолінні.
Так само і з вами, рашистами, буде - щезнете, коли гигне вовка пукін. Жди ;-)

В першу чергу зникнуть такі шизіки як ти та їм подібні, в т.ч. солати-гладіатори, які спукають носом, а також інші мудозвони, які підтримуть фашизм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 . 12.10.2017 15:54
Цитую прохожий:
Ти напевно фашист?

Якби ти, ватан, в школі уроки не прогулював, то знав би, що фашисти були в одній-єдиній країні світу - Італії, та й то недовго - поки не повісили їхнього Беніто Мусолінні.
Так само і з вами, рашистами, буде - щезнете, коли гигне вовка пукін. Жди ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 прохожий 12.10.2017 13:50
Цитую ZNZ:
Цитую прохожий:
А де герої серед азову, правосеків чи свободи? Серед них ніколи не було, не має і не буде героїв. Їхні вчинки варті лише покарання та осоду з боку адекватних громадян України.

Може й повірив би тобі, "прохожий", якби ти регулярно не пОстив гидоту про Україну.
А так тобі, чмо, немає ні віри, ні місця на українській землі!

Якраз віри та місця на українській землі немає таким, як муфлун - (znz). Ти напевно фашист?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 прохожий 12.10.2017 13:47
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
А де герої серед азову, правосеків чи свободи? Серед них ніколи не було, не має і не буде героїв. Їхні вчинки варті лише покарання та осоду з боку адекватних громадян України.

Ну да, ну да,для тебе "героі" ті уявні "панфіловці", яких придумав якийсь п"яний репортер від НКВС.Чи ті барани з ерефіі,яким зараз відрізають голови в Сіріі.Ти чмошнік, я так розумію,"возомнил себя адекватным"? ;-)

Ти солдате-гладіаторе, точно не відносишся до адекватних!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 СОЛДАТ 11.10.2017 19:51
Цитую прохожий:
А де герої серед азову, правосеків чи свободи? Серед них ніколи не було, не має і не буде героїв. Їхні вчинки варті лише покарання та осоду з боку адекватних громадян України.

Ну да, ну да,для тебе "героі" ті уявні "панфіловці", яких придумав якийсь п"яний репортер від НКВС.Чи ті барани з ерефіі,яким зараз відрізають голови в Сіріі.Ти чмошнік, я так розумію,"возомнил себя адекватным"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Не мучся ти так! 11.10.2017 18:38
Цитую прохожий:
Їхні вчинки варті лише покарання та осоду

В українській мові, ватан, є слово "осУд" і немає "осОд" - як ти, бовдуре, написав.
Не мучився б ти так - писав би на родном нарєчіі угро-фінскава язика. На вєлікаруццком ето звучіт как "осуждєніє" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 ZNZ 11.10.2017 18:33
Цитую прохожий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Прозріння 11.10.2017 18:18
Герої мовчки пішли до воєнкомату, хто за повісткою, хто добровольцем і воюють. Ті, що дісно нюхали порох мають свою думку, але не волають про це на кожному углу. Хто поранений, хто віддав своє життя і загинув, як наприклад Кізян, Панченко і ще більше сотні черкащан. Такиим людям треба виділяти шпальти газет та телеефірів, а не тиловим "патріотам", які чомусь за неповних три роки тільки прибавили у вазі та округлилися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 прохожий 11.10.2017 16:29
А де герої серед азову, правосеків чи свободи? Серед них ніколи не було, не має і не буде героїв. Їхні вчинки варті лише покарання та осоду з боку адекватних громадян України.