реклама
Програма навчання депутатів

Аграрна партія ставить собі за мету повне перезавантаження держави та її інституцій. Якщо українська влада не почне впроваджувати стратегію розвитку країни – вона приречена на постійну кризу. Про це заявили учасники XIII (чергового) З’їзду Аграрної партії, що відбувся 17 грудня у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві.


Аграрники проаналізували ситуацію в регіонах і місцевих громадах, більшість із яких влада свідомо позбавляє фінансової самодостатності. Була дана оцінка виборам в ОТГ, що відбулися 29 жовтня, на яких, попри шалений тиск адмінресурсу, Аграрна партія вкотре здобула чесну перемогу – посіла третє місце. Переміг 391 депутат, що висувався від Аграрної партії, і ще 28 партійців, які йшли на вибори самовисуванцями.

«Вітаю всіх колег, хто пройшов це горнило виборів і вистояв. Проти нас використовували адмінресурс, застосовували величезний набір брудних технологій. Але ми довели, що перемога можлива і без підтримки олігархічного бізнесу. Ми зруйнували міф про «партію села». Остаточно вийшли з аграрної ніші і стали партією всього українського народу!» - підкреслив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Від Черкащини на з`їзд приїхало близько 200 аграріїв, з них 31 делегат. А додому черкащани  повернулися з грамотою від голови АПУ Віталія Скоцика за найактивішу участь у виборах до ОТГ.

З’їзд став не просто партійним заходом, а широкою дискусією, під час якої шляхи порятунку держави від нинішньої масштабної кризи обговорили політики, відомі митці, лікарі, письменники, підприємці, священики, юристи, воїни АТО. А підсумком стало ухвалення резолюції З’їзду, в якій автори заявили, що Українська державність вкотре постала перед загрозою знищення через свавілля чиновників, олігархів та їхніх лобістів, що годуються з корупційних схем.

«Грабіжницькі тарифи, стрімке зростання цін, тотальна корупція в органах державної влади, нищівний податковий прес, рейдерство – сумна реальність, яка позбавляє українців найменшого шансу на повноцінне життя. Між громадянином і державою утворилась прірва. Дії Президента України негативно оцінюють 79% українців, Кабінету міністрів – 76%, Верховної Ради – 88%. Це – вирок нинішній владі. На цьому тлі влада продукує псевдореформи, які лише погіршують ситуацію в судовій системі, медицині, освіті, науці, пенсійному забезпеченні», - констатується в резолюції.

Делегація Канівських аграріїв на чолі з головою районної організації Миколою Бабичем  в палаці

Делегація Канівських аграріїв на чолі з головою районної організації Миколою Бабичем в палаці

В Аграрній партії переконані: брак реальних змін є наслідком відсутності стратегії розбудови Української держави, яку правлячі еліти так і не виробили за 26 років Незалежності. Щоб розвиватися, Українська держава має бути перезавантажена. Її основою мають стати сильні інституції, що гарантують стабільний розвиток, незалежно від персоналій, що їх очолюють.

У резолюції Аграрна партія ставить низку вимог, які повинні лягти в основу стратегії виходу з кризи. Зокрема, політична сила вимагає відновити демократичні принципи роботи влади та свободу слова, реформувати виборчу систему, створити антикорупційний суд і знищити корупцію. В Україні слід забезпечити гідний рівень життя кожній людині, гарантувати захист права власності, провести комплексну земельну реформу і створити умови для ефективного самоврядування громад, - йдеться в резолюції.

Також З’їзд затвердив зміни до Статуту партії та її нову Програму, основою якої є нове розуміння місії Української держави, яка має давати стимули розвитку Людини, родини, громади і всього суспільства.

Україна здатна увійти в коло розвинутих держав і забезпечити гідне майбутнє багатьом поколінням своїх громадян, якщо до влади прийдуть професіонали-технократи, здатні реалізувати стратегію дій в інтересах держави і народу.

На З’їзді було затверджено новий розширений склад Президії та Політради партії. Також обрано новий склад заступників Голови Аграрної партії, до якого, крім Олександра Ківшика, котрий продовжить працювати заступником, увійшли Олег Корбан та Едуард Зейналов.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Цим сказано все 21.12.2017 15:43
Керівництво партії - Скоцик, Ковшик і Корбан :-) Ще, правда, Едуард якийсь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Ухти! 21.12.2017 10:26
Заступники голови партії - Олег Корбан та Едуард Зейналов. Олег Корбан - не родич Генадію Олеговичу Корбану з "Укропа" Бєні Коломойського? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама