реклама

реклама

Нова хвиля рясних снігопадів насувається на Черкащину.

image.php Про це інформує прес-служба Черкаської міськради з посиланням на директора Українського гідрометеорологічного центру МНС України Миколу Кульбіду.

На засіданні штабу Державної комісії надзвичайних ситуацій у режимі селектору він повідомив, що з 21 по 23 січня очікується значне погіршення погодніх умов по всій Україні. У цей час очікується проходження двох активних циклонів – сильні снігопади, опади від 20 до 40 мм, налипання мокрого снігу. А це означає додаткове навантаження на дроти, дахи будівель, тощо.

Також гідрометеорологи підтвердили, що 18 січня було не просто погіршення погодніх умов, а стихія. У зв'язку з прогнозами гідрометеорологів, міський оперативний штаб під керівництвом міського голови продовжує працювати в цілодобовому режимі.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 язон 21.01.2018 13:35
Непогоду на Черкащине не предсказывает ни один метеопрогноз, при всём их разнообразии, от Украинского Гидрометцентра до Gismeteo и Наталки Диденко. Откуда коврижки? Или решили задним числом отмыть бабло на аренде снегоуборочной техники?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 избранное 21.01.2018 13:28
В.Клічко:
“Просил бы всех киевлян обратиться к проблеме теплосбережения и подготовки к земле”;
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ченчик 21.01.2018 11:56
Не дай Бог!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 кук43 21.01.2018 09:01
Цитую Jimmy:
А Синоптик пишет что в ближайшее 10 дней снега не будет :-?

Орієнтуйтесь тільки на ”Радар Погоди”, там прогноз максимум на 3 дні, зате вірогідність майже 100%. А всілякі Гисметео, Синоптики вони теж беруть свої прогнози там, и подовжують їх аж до двох тижнів, але часто-густо опиняються у калюжі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 007 21.01.2018 08:53
Цитую Jimmy:
А Синоптик пишет что в ближайшее 10 дней снега не будет :-?

Тому, що таку погоду передають на східні області, а Прочерк тупо убрав перелік областей і подав, що нас чекає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ХХХ. 20.01.2018 22:54
Жах. Штаб під керівництвом ... і нащо така напасть на Черкаси?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Виталий Погода 20.01.2018 22:45
Крепитесь люди! Скоро лето! |
К нам наше лето обязательно придет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Jimmy 20.01.2018 22:37
А Синоптик пишет что в ближайшее 10 дней снега не будет :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Савр 20.01.2018 22:05
Все у нас непередбачувано .Бардак розвели і все перекладаємо на погоду.