реклама
Програма навчання депутатів
Керівництво Національної суспільної телерадіокомпанії України та Національної спілки журналістів України домовились про ведення конструктивного діалогу з питань працевлаштування журналістів у рамках нинішнього масштабного реформування ПАТ "НСТУ". unnamed

Творчі працівники регіональних філій суспільного мовлення, яких повідомлено про скорочення, можуть звертатися до НСЖУ, яка комунікуватиме з керівництвом НСТУ щодо можливих варіантів продовження співпраці журналістів з ПАТ "НСТУ".

Про цей механізм консультацій домовились під час зустрічі голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія та голова НСЖУ Сергій Томіленко.

"Ті темпи скорочень, які реалізує Наглядова рада і правління ПАТ "НСТУ", є реальним шоком, адже протягом першого кварталу цього року скорочується понад три тисячі посад, – наголошує голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Водночас питання соціального захисту всіх співробітників, дотримання законодавства та Статуту ПАТ "НСТУ" – це насамперед сфера профспілкового руху і відповідальність керівництва НСТУ та держави".

У НСЖУ зазначають, що пріоритетом Спілки є практична допомога і захист саме журналістів.

"Тому наш прямий зв’язок із менеджментом Суспільного буде спрямований на пошук варіантів працевлаштування тих творчих співробітників, які підпадають під скорочення, але мають бажання і бачення свого майбутнього у суспільному мовленні", – підкреслює керівник НСЖУ.

Голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія вважає, що суспільний мовник має конструктивно співпрацювати з усіма професійними об’єднаннями працівників – зокрема, із НСЖУ, найбільшим журналістським об’єднанням. Особливої ваги налагодження такої співпраці набуває саме в час, коли проводиться масштабне реформування структури суспільного мовника, що передбачає зміну форм організації праці: від утримання штатних одиниць до переходу на аутсорс-виробництво та виготовлення контенту за угодою.

Відповідно до досягнутих домовленостей визначено, що творчі співробітники НСТУ, яких повідомлено про скорочення, можуть звертатися до центрального офісу НСЖУ з проханнями про сприяння у продовженні свого працевлаштування чи співпраці із НСТУ в іншій формі. Звернення опрацьовуватимуться робочою групою НСЖУ та передаватимуться першим секретарем НСЖУ Ліною Кущ на розгляд керівництву ПАТ "НСТУ". Зокрема, відповідальним за розгляд звернень журналістів визначений член правління ПАТ "НСТУ" Микола Чернотицький, який залучатиме центральний та регіональний менеджмент компанії для пошуку можливого реагування та форм співпраці по кожній кандидатурі. Цей механізм співпраці та спільних консультацій перебуватиме на особистому контролі керівників суспільного мовника Зураба Аласанії та Спілки журналістів Сергія Томіленка. Джерело: https://suspilne.media/news/145

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Андрій 07.02.2018 20:17
Скорочують не тільки творчих,а й технічних також. Чому про них ніхто не турбується, чим краще журналісти? Крім того, це не раптове скорочення. Закон про суспільне прийнятий давно.Реорганізація обласних телекомпаній триває вже три роки. Про яку раптовість мова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Марк 07.02.2018 15:01
Яка проблема - всі безробітні та малопридатні журналісти, історики та філологи наштамповані нашим ЧНУ - цінні кандидати у заступники мера або виконком, скільки ж ім бідним по різним партейкам та ГО злидарювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама