реклама
Програма навчання депутатів
У минулому році підприємства Групи МХП брали активну участь у організації самобутнього культурного життя місцевих громад. Запрошувались зірки місцевого та національного значення, виділялись кошти на реалізацію культурної програми та подарунків. Всього у 2017 році провідний агроіндустріальний холдинг України взяв участь у співфінансуванні десятків Днів села та ще більшого числа інших регіональних або загальнонаціональних свят.

Свято з МХП_1

На Київщині підприємство ПрАТ «Агрофорт», що входить до складу Групи МХП, взяло участь у соціально-орієнтованих проектах з організації місцевих свят. Керівництво підприємства долучилося до співфінансування Днів села у Черняхові, Степку, Слободі, Кагарлику, Мирівці, Шпендівці, Демівщині, Брилівці, Кирданах, Скалі. Також місцеві школярі отримали новорічні подарунки й привітання до Дня святого Миколая. Усього в 2017 році на культурні заходи підприємством виділено понад 145 тис. грн. Це дозволило оформити сцени, запросити  Національний хор імені Верьовки та артистів естради, підготувати частування й подарунки для гостей свята. А в селі Очитків Кагарлицького району коштом ПрАТ «Агрофорт» організували святковий обід з нагоди Дня Незалежності та встановили білборди з привітанням.

Торік керівництво ще одного підприємства МХП в області —ТОВ «Агро-С» —виділило близько 36 тис. грн на організацію урочистостей з нагоди Дня села у прилеглих населених пунктах.Кошти на реалізацію соціально-культурних заходів отримали села Сулимівка, Селичівка, Селище, Морозівка та Семенівка. На ці гроші місцеві громади закупили подарунки та запросили виступити місцевий військовий оркестр.

Майже 23 тис. грн виділено у 2017 році на програму співфінансування місцевих святна Вінниччині підприємством «Зернопродукт МХП». На ці кошти було організовано День села у Рахнах, Степашках, Сичівці та Лозні.

Ще одне місцеве підприємство Групи МХП— СТОВ «Агрокряж» —зробило вагомий внесок у культурне життя Вінниччини. Близько 59,5 тис. грн було виділено на співфінансування урочистостей у прилеглих населених пунктах з нагоди Дня Перемоги, Івана Купала, Дня Незалежності, Дня Захисника Вітчизни, Днів села, Дня святого Миколая та Нового року.Для дітей з інвалідністю проведено акцію «Світ великих сердець» та вручено цінні подарунки.

НФВ «Урожай» у 2017 році взяло участь у масштабних культурних заходах на Черкащині. Понад 80 тис. грн виділено в рамках проекту співфінансування на проведення Дня захисту дітей, Дня молоді та Дня села в регіоні. Ще 200 тис. надано на організацію Дня знань. Це дозволило закупити канцелярське приладдя, принтери, холодильники та морозильники, проектор, тенісний стіл, електропідігрівач, рюкзаки, конструктор та стенди для шкіл, розташованих поблизу підприємства. Ще майже 19 тис. грн виділено на організацію Дня села у Чаплинці.

«Миронівська птахофабрика» теж активно допомагала громадам з організацією місцевих свят у прилеглих селах Канівщини. Майже 90 тис. грн надано в рамках проекту співфінансування Днів села у Коночаках, Степанцях, Беркозівці, Лізках та Павлівці. Головне підприємство холдингу МХП в регіоні надало селянам продукцію власного виробництва, допомогло з організацією урочистих заходів, встановило дитячий майданчик та придбало мотокосу для розчистки території. Також птахофабрика стала генеральним спонсором Дня міста у Каневі — торік на це було виділено 332,6 тис. грн. Це дозволило встановити сцену, підготувати розважальну програму для дітей та запросити на свято зірку — Ольгу Цибульську.

Cвято з МХП_2

Керівництво птахофабрики «Перемога Нова» також весь рік активно допомагало громаді села Будище з організацією святкових заходів. За рахунок підприємства були підготовлені активності для дітей з нагоди Стрітення, а також організовано солодкий стіл до випускного вечора у Будищенській ЗОШ. До Дня захисту дітей було запрошено клоунів цирку «Галактика». Окрім цього, птахофабрика долучилась до співфінансування30-ї гри-випробування «Котигорошко» й військово-патріотичної гри Сокіл «Джура». Загальна сума, передана місцевій громаді в рамках соціальної угоди, становить 253 тис. грн.

Те ж саме стосується багатьох інших регіонів України.

Великий український бізнес, виробничі потужності якого розташовані в регіонах, з кожним роком стає все більш важливою частиною культурного життя прилеглих населених пунктів. Добробут не лишепрацівників підприємств та їхніх родин, а й усіх громад — запорука сильного і стабільного українського села, і, відповідно, всієї країни.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама