реклама
Центр занятості
реклама
У зв’язку з запровадженням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту по переоформлення субсидії.

a9506ad0f29a64de3f58aed50024301e8d6d2c09 Про це повідомили у прес-службі Мінсоцполітики, передає УНН.

Повторно заяву і декларацію потрібно буде подати:

- Орендарям житла.

- Внутрішньо переміщеним особам.

- Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб.

- Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

- Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

- Тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.

Нагадаємо, раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період. Тепер це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Преважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, – загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів – як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі й без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

9Cv_субсидии_2018-01

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Містянин 03.05.2018 10:41
Треба підвищувати реальні доходи громадян, щоб вони були взмозі й без жебрацьких подачок-субсидій оплатити АДЕКВАТНІ послуги ЖКГ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама