реклама
Програма навчання депутатів

ПриватБанк збільшив суму кредитних лімітів на розрахункові рахунки підприємств малого та середнього бізнесу до 1 млн грн - без застави та додаткових витрат на оформлення!

Агрокуб

Більше 200 млн грн швидких та доступних "живих" коштів в будь-яких ситуаціях і в будь-який час пропонує ПриватБанк підприємцям Черкащини та готовий створити кожному надійну фінансову “подушку безпеки”.

Сьогодні малий та середній бізнес регіону вже отримали більше 100 млн грн кредитних лімітів на розрахункові рахунки, чверть з яких - більше 25 млн грн - підприємці регіону активно використовують. Не секрет, що у підприємців часто виникає ситуація, коли необхідно терміново здійснити платіж, а власних грошей на рахунку бракує. Саме у такій ситуації і виручить кредитний ліміт ПриватБанку.

«Кредитні кошти на рахунку допоможуть уникнути дорогих заставних кредитів, - пояснює Васильєв Дмитро, заступник директора Черкаської філії ПриватБанку. - Розмір ліміту розраховується індивідуально й залежить від оборотів за рахунком, і що найголовніше - його можна отримати швидко і без заставного майна».

Кредитні кошти на розрахункових рахунках допоможуть оплатити платежі за контрактами й представницькі витрати, сплатити податки, збори, інші обов’язкові платежі, виплатити зарплату, відрядні тощо.

“У 2018 році ПриватБанк має намір виділити малому бізнесу та підприємцям кредитні кошти на суму понад 5 млрд грн, - розповідає керівник напрямку активних операцій МСБ Черкаської філії Олена Єрмоліна. - Враховуючи, що Черкащина - край аграріїв, ПриватБанк створив особливі умови та пропонує сільгоспвиробникам, більш того, ще й особливий графік погашення заборгованості за кредитним лімітом з огляду на сезонність бізнесу. Після того, як аграрій скористається лімітом, можливе погашення заборгованості протягом 270 днів (9 місяців)”.

Нагадаємо, ПриватБанк (ліц. НБУ №22 від 05.10.2011 р.) збільшив максимальну суму кредиту за національною програмою підтримки підприємництва «КУБ» з 500 тис. грн до 1 млн грн. Збільшення суми кредиту поширюється на всі кредитні програми: «КУБ», «АгроКУБ»

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама