реклама
Привітання від міського голови
реклама

Щомісяця українці купують товарів у розстрочку на суму понад 700 млн грн. Про це повідомили в ПриватБанку з посиланням на статистику оформлення сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами». За даними банку, у жовтні клієнти ПриватБанку купили товарів у розстрочку на суму 736 млн грн. При цьому кожну четверту розстрочку було оформлено в інтернет-магазині на загальну суму близько 200 млн грн.

08.11 За даними банкірів, сьогодні майже 18% оформлених розстрочок йде на купівлю смартфонів і планшетів, близько 16% – на придбання іншої електроніки та комп’ютерної техніки. Трохи меншою популярністю користується різна побутова техніка – 14%.

Понад 25 тисяч Черкащан отримали бажані товари, не сплативши за них повної вартості. Таку статистику оприлюднив керівник проекту “Оплата частинами” ПриватБанку в Черкаській області Олександр Бут.

“Згідно статистики продажів товарів у оплату частинами, найпопулярнішими серед черкащан є купівлі мобільних телефонів та побутової техніки, - розповідає Олександр Бут. - Не меншим попитом користуються магазини одягу та взуття. Загалом, наразі більше 25 тисяч жителів Черкаської області успішно користуються сервісом “Оплата частинами”.

За словам банкіра, середній чек купівлі в “Оплату частинами” на Черкащині складає трохи більше 6-ти тисяч гривень. А з початку року таких купівель здійснено на понад 150 млн грн.

За прогнозами банку, у листопаді зі стартом традиційних кампаній розпродажів, починаючи Днем холостяка і закінчуючи Кіберпонеділком, обсяг купівель у розстрочку зросте вдвічі порівно зі щомісячним показником – до 1,5 млрд грн.

Технологія онлайн-кредитування ПриватБанку дає можливість миттєво оформляти безпроцентну розстрочку просто на сайті продавця. Сьогодні онлайн-розстрочка доступна клієнтам більшості популярних інтернет-магазинів: Rozetka, Comfy, «ФОКСТРОТ», MOYO, «Ельдорадо», «AЛЛО», «Цитрус» тощо.

Окрім інтернет-магазинів, до «Оплати частинами» підключено 32 082 офлайн-магазини, серед яких всі найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за посиланням chast.pb.ua. Наразі таких торговельних точок в Черкасах понад 800, а загалом по черкаській області - понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Консультацію з питань сервісу “Оплата частинами” можна отримати у будь-якому з 70 відділень ПриватБанку Черкаської області.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Гроші 09.11.2018 12:52
Середній чек купівлі в “Оплату частинами” на Черкащині складає трохи більше 6-ти тисяч гривень. Отже, рівень життя і довіри до банків такий, що люди не ризикують брати в борг більше за середньомісячну зарплату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама