реклама

реклама

З 15 січня вступають в дію нові тарифи за Інтернет від провайдера McLaut. Вартість місячної плати становитиме від 135 гривень. Засновник інтернет-провайдера  McLaut Віталій Лаут вирішив пояснити різке підвищення цін, пише Вичерпно

Lyudina-drukuye-na-klaviaturi-710x434

«Здавалося б, долар «стоїть», все добре. Але валюта у нас не долар, а гривня. Стрибок долара з 8 до 28 стався миттєво, а ось наслідки цього ми будемо вигрібати ще дуже довго. І це одна з причин повільного, але неухильного зростання цін та тарифів. До кризи тариф на Інтернет був від 66 гривень, що в перерахунку в доларах за курсом 8 складе 8,25 доларів.

Зараз Інтернет від 135 гривень, що за курсом 28 — 4,82 долара — майже в два рази менше. Устаткування як коштувало в доларах, так і коштує, Інтернет як коштував в доларах/євро, так і коштує, але тільки за новим курсом 28. Паливо теж не забарилося підтягнутися і прив’язатися до долара.

Ми багато років дотували iptv, сподіваючись на світле майбутнє і давали його своїм абонентам безкоштовно. Але коли з року в рік сума, яку ми повинні платити, стала подвоюватися — резерви швидко вичерпалися. Ми зараз продовжуємо його дотувати, але частина витрат лягає на абонентів», — пояснив Віталій Лаут.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 ЮЗР 11.02.2019 17:19
Думаю тот Виталий Аут точно бедный стал раз до Переяслова добрался ;-) Наверно Мивину лишь хавает :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Volodymyr Rebel 11.01.2019 13:46
Тим,хто незадоволений Маклаутом: Ви ще не стикалися (як я)з Фрегатом - це таке фуфло,що і ворогу не побажаєш,зараз я з Маклаутом і просто відпочиваю!...Звісно,святих не буває,але все пізнається у порівнянні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Лукьян 11.01.2019 03:56
Цитую Іван Іфтімічук:
На жаль ніхто не рахує витрати які несе провайдер. На сьогоднішній день заробляють всі лиш не провайдери інтернету. І продавці обладнання і обленерго яким плотить я за аренду стовпів. Давайте порахуєте що таке 135 чи навіть 200грн. На день якщо порахувати то це менше проїзду в маршрутці чи тролейбусі міського транспорту, менше ніж вартість сигарети.
Сьогодні провайдери на межі виживання, про заробіток мова навіть не стоїть.

--- Точно. Работают "в минус" на чистом энтузиазме и любви к ближнему. Скоро по миру пойдут. Вот взять хотя бы интернет-провайдера компанию "Киевстар" - по миру же скоро люди пойдут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Лукьян 11.01.2019 03:35
Цитую ???:
Мне одному кажется, что лаут слишком борзо базарит? :-x
"Прочерк", а можно Вас попросить подготовить публикацию с адресами и телефонами всех интернет-провайдеров Черкасских?
--- Будьте спокойны, если этот товарищ резко повышает, значит уверен своего не потеряет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Іван Іфтімічук 10.01.2019 20:47
На жаль ніхто не рахує витрати які несе провайдер. На сьогоднішній день заробляють всі лиш не провайдери інтернету. І продавці обладнання і обленерго яким плотить я за аренду стовпів. Давайте порахуєте що таке 135 чи навіть 200грн. На день якщо порахувати то це менше проїзду в маршрутці чи тролейбусі міського транспорту, менше ніж вартість сигарети.
Сьогодні провайдери на межі виживання, про заробіток мова навіть не стоїть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Факт 10.01.2019 16:48
Вовремя ушел с маклаута, платить этому жло-бу лауту не собираюсь. Скоро его бизнес сдуется. Видимо этому лауту доллары стало покупать дорого, поэтому свои проблеммы пытается перенести на потребителей. Давай до свидания дядя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ченчик 10.01.2019 16:29
продукти в Польщі дешевші ніж у Черкасах, а інтернет дорожчий, правда ненабагато. так давайте й ціну на повсякденні продукти підтягнемо до польських цін.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 степан 10.01.2019 15:43
Потрібно прощатись з компанією, яка свої проблеми перекладає на споживачів. Коли курс долара був 8 обслуговувались Черкаси, Сміла і все. А зараз купується устаткування для встановлення в нових населених пунктах. Вирішили ці витрати покласти на споживачів? Робіть це за рахунок прибутків. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 RednaskelA 10.01.2019 15:35
Коли пропонували підключення (термін - 5 робочих днів). А коли сплатив за підключення 3 тижні))) Та ще і підвищення цін( А в шоці!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 ??? 10.01.2019 13:52
Мне одному кажется, что лаут слишком борзо базарит? :-x
"Прочерк", а можно Вас попросить подготовить публикацию с адресами и телефонами всех интернет-провайдеров Черкасских?