реклама

реклама

Черкаські танцівники пройшли до фіналу танцювального проекту «Майdан’s», що на телеканалі «Інтер».


За результатами оцінок журі та глядацького голосування черкащани набрали 50 балів. Відтак вони стали другими. 


Попереду із 58-ма балами – Кривий Ріг, позаду – Харків (44 бали).

За перемогу в шоу наші майdан’sери боротимуться наступного ефіру.

ТУТ можна переглянути виступ черкащан.

БАТЛ хореографів. Максим Оробець 

реклама

Коментарі  

 
+17 #12 Arish 25.09.2012 21:16
Цитую Антон:
Плохо, что у нас самый маленький город из всей четвёрки :( Им с голосованием легче будет :( Но нужно объединиться и вместе поддержать любимый город!! ;)

Город хоть и маленький, но дети борятся изо всех сил. Такой сплоченности, такой целостности я давно не наблюдала. Спасибо Максу, что вдохновил их на подвиги. Педагогам не всегда удается добиться такого результата. Если бы смс-голосование сделали 1номер-1голос, то было бы более менее объективно. Так нет же, надо бабло лопатой грести, как обычно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 Arish 25.09.2012 08:12
Д******** по имени Васыль, не нравится, с***ни отсюда! ;-) Ребятушки, молодцы!!!! Так держать, успехов в финале! Лю вас всех!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #10 Василь 24.09.2012 11:25
Ставте, ставте мінуси. Я щиро вірю, що вам дуже подобаються халявні видовища від Тулуба і шарова водка Жашківського Конюха :D. Тільки якщо почую щось негативне про махатєлєй прапорами чи ще щось подібне - відразу вам це нагадаю :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #9 Василь 24.09.2012 11:06
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D
Та не тут воювати треба. Це ж - діти! Нехай танцюють і радіють життю.


Сьогодні вони танцюють, а завтра будуть махати прапорами Вона**галів за 100 грн. І ви ж журналюги будете розказувати як всьо плохо, о вопіющєй нєсправєдлівост і і фальсіфікаціях! ПРоте, ніхто не заважає вам взяти бубен і також розпочати "дикі танці" під час чуми.

І це все починається з малого - благочинністю та самодіяльністю, роздачею макаронних виробів і шаровой водкой на конєзаводах. Закінчиться все в кращому разі адідасами, битими мордами, автозаками і тотальним одобрямсом. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Танцор диско 24.09.2012 08:39
Субъективно- слабее за Аватара и Матрицу.Но хорошо все,что хорошо кончается.А Макс-настоящий боец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #7 Василь 23.09.2012 19:47
Цитую Валентина:
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D

Это коментарии убогих.


згоден, це ті, кому не вистачає хліба і видовищ :-*
люмпен-пролетаріям більше нічого і непострібно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Дмитрий 23.09.2012 19:42
Только объединившись при голосовании, мы выиграем. Так держать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Оксана Колісник 23.09.2012 16:00
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D
Та не тут воювати треба. Це ж - діти! Нехай танцюють і радіють життю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Валентина 23.09.2012 15:42
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D

Это коментарии убогих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #3 Василь 23.09.2012 10:35
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D