реклама

реклама

Учора місто Умань відвідав з робочим візитом народний депутат України Геннадій Москаль. Під час спілкування з уманчанами Геннадій Москаль заявив, що є лише один кандидат в народні депутати по округу № 200 від об’єднаної опозиції – Максим Поляков.

Нардеп наголосив, що рішення липневого з'їзду ніхто не відміняв і на окрузі може бути лише один кандидат від опозиції. А на запитання людей що деякі кандидати поширюють листи від Юлії Тимошенко на їхню підтримку – Геннадій Геннадійович повідомив, що всі листи, які Тимошенко пише до людей з в’язниці опубліковані на офіційному сайті партії.

– Всі листи від Тимошенко на офіційному сайті – інших не існує, – заявив Геннадій Москаль. – Був з'їзд, з'їзд чітко затвердив кандидатів від об'єднаної опозиції, все решта – абсолютні самозванці. Нечесно прикриватися тими листами, які нібито Тимошенко писала із місць позбавлення волі. З усіх 225 округів ні в кого з кандидатів таких листів нема. Всі, хто їде зі спікерів не може підтримати іншого кандидата крім того, якого підтримало рішення з'їзду. А такого листа, який поширюють в Умані, немає і бути не може.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної організації політичної партії «Фронт Змін».

реклама

Коментарі  

 
0 #33 Валік 26.09.2012 15:13
Цитую математик:
Цитую Коник:
А за кого ж тоді голосувати? Якщо ви так негативно висловлюєтесь про Костенка. За кого? Скажіть...

За Антона Яценко!Він чесний,принципо вий та непідкупний!

Гггггг)
Вже і сюди його троляки добрались!)
Ану тпрусь звідси)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 Leeroy 26.09.2012 15:03
Только что в почтовом ящике увидел газету "Уманский час" с письмом Костенко типа от Юли )))Жаль,Юлия не видит беспредел,котор ый творит Павел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 математик 26.09.2012 14:51
Цитую Коник:
А за кого ж тоді голосувати? Якщо ви так негативно висловлюєтесь про Костенка. За кого? Скажіть...

За Антона Яценко!Він чесний,принципо вий та непідкупний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Vladislav 26.09.2012 14:45
Цитую Льоня:
Чому Ви так хаєте Костенка. Хороша він людина
http://m.youtube.com/watch?v=mYnB3X6v_W8

Ви хочете показати,що в Павла багато зв'язків чи похвалити його?Якщо друге,пишіть про справи,а не абстрактні думки сумнівних авторитетів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Юся 26.09.2012 14:38
Цитую Коник:
А за кого ж тоді голосувати? Якщо ви так негативно висловлюєтесь про Костенка. За кого? Скажіть...

Главное,не позволить пердставителям ПР пробратся к власти.Поэтому ниодного голоса за регионалов:Яцен ка и Костенка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #28 Льоня 26.09.2012 13:40
Чому Ви так хаєте Костенка. Хороша він людина
http://m.youtube.com/watch?v=mYnB3X6v_W8
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Коник 26.09.2012 13:27
А за кого ж тоді голосувати? Якщо ви так негативно висловлюєтесь про Костенка. За кого? Скажіть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 RSS 26.09.2012 13:25
А може Костенко особливий? І в нього в арсеналі крім листа від Тимошенко ще є шапка-неведимка та заповнені бюлетені з голосами за нього?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Казік 26.09.2012 13:15
Цитую Аннет:
Цитую Расрас:
Костенко типичный регионал, врать умеет,воровать тоже, подделывать документы умеет.Следует идти не как "самавысуванец" а под брендом ПР.

Не переймайся.
Скоро вся Україна буде стояти в позі шахтаря,заради блага ***логанів Януковича.Ситуацію можна поправити лиш не віддавши свого голосу за партію регіонів.
Інакше-повна *упа.Жодного голосу за ПР!

Що ви не розумієте? Регіоналам потрібна стовідсоткова надійна більшість у парламенті, яка буде бездумно голосувати за наказом Януковича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Оленка 26.09.2012 13:12
Такі як Костенко лише доводять кому служать і чому підтримали зміни до Конституції. Тож правильно БЮт зробить якщо виключить їх! А Іудина доля відома...