реклама

реклама

Кандидат в депутати Верховної Ради України по 195-му виборчому округу, директор черкаського КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький учора на прес-конференції повідомив про проблему, яка виникла на окрузі: мовляв, особи, які називають себе представниками певного благодійного фонду від імені конкретного кандидата в народні депутати пропонують гроші в обмін на голос.

– У людей мого округу купують голоси за так звану матеріальну допомогу. На зустрічах зі мною виборці розповідають, що їм благодійний фонд пропонує по 600 гривень: 300 гривень зараз і 300 гривень після голосування. При цьому беруть у них паспортні дані й обережно натякають, за кого треба проголосувати, – обурюється Олександр Романович.

Пан Радуцький підрахував, що орієнтовно така благодійність виллється його опонентові близько в 30 млн.

– Це половина річного бюджету розвитку міста Черкаси за минулий рік, – продовжує кандидат. – Я вважаю, що за такі кошти можна було побудувати декілька дитячих садочків. Тому я хочу зробити офіційну заяву, що викликаю на дебати свого опонента.

Виборцям же Олександр Романович радить бути гідними країни і не продавати майбутнє своїх дітей:

– Гроші, отримані від благодійного фонду, за два-три дні з’їдяться. А потім вам доведеться із цим жити, – пояснює пан Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+6 #14 Muller 27.09.2012 00:23
Чья бы мычала!!! Сам то Радуцкий подкупом и занимался, на местных выборах. Ходил по хатам и раздавал, правда не по 600 гривень, а меньше, тогда еще не будучи депутатом у него и доходов было меньше. За два года он с Одаричем через "благоустройство " парков немножко подкосил деньжат. Но с регианалами пока еще трудно тягаться, ну ничего еще два года депутатства впереди..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Справедливость 26.09.2012 12:09
Цитую Василіса:
Цитую Kb:
А теперь расшифруем за что все-таки Александра Романовича мучили злобные менты


Статья 141.2 Грабеж, соединенный с насилием, не опасным для жизни или здоровья потерпевшего, либо с угрозой применения такого насилия, а равно грабеж, причинивший значительный ущерб потерпевшему или совершенный по предварительном у сговору группой лиц либо повторно — до 6 лет с конфискацией или без.

Статья 206.2 Злостное хулиганство — от 1 года до 5 лет.


охохохохо! які цікава фактологічна інфа!

Подскажите кто плотит 600 грн. за голос, лучше я его продам но за этого голосовать не буду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Справедливость 26.09.2012 12:07
Цитую Kb:
http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42
Приведем несколько фактов из биографии Радуцкого, о которых он не очень любит вспоминать
РАДУЦКИЙ АЛЕКСАНДР РОМАНОВИЧ
Родился 16.01.1971 в Черкассах. Гражданин Украины.

Привлекался к уголовной ответственности :
http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42

Это полный пипец!куда ему еще в ВР идти, неужели кто-то за него будет голосовать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Василіса 26.09.2012 10:09
Цитую Kb:
А теперь расшифруем за что все-таки Александра Романовича мучили злобные менты


Статья 141.2 Грабеж, соединенный с насилием, не опасным для жизни или здоровья потерпевшего, либо с угрозой применения такого насилия, а равно грабеж, причинивший значительный ущерб потерпевшему или совершенный по предварительном у сговору группой лиц либо повторно — до 6 лет с конфискацией или без.

Статья 206.2 Злостное хулиганство — от 1 года до 5 лет.


охохохохо! які цікава фактологічна інфа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 А ЮЛЯ просила не служи.. 26.09.2012 10:07
[quote name="Зоряна"]Вже ж продалися...[
Зоряна, а ХТО нам приклад подає. Один із кандидатів від ОО, який працював на ПР майже 9 місяців,що не міг підти у відставочку, їздив до себе додому на службовому авто. А тепер Ви від його імені пишите про продажність. З СЕБЕ починати треба!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Оксана Колісник 26.09.2012 08:37
Цитую САПА:
а ЦЕ ГРОШИКИ, ВИПАДКОВО, НЕ З ЗОЛОТОІ ПІДКОВИ?
Це "інвестиції" общака, спрямовані на його подальше зростання. Тіпа "інвестуймо" в лохів з прибутком в 200, 300 і т.д. відсотків. А "Золота підкова" таки непогана ідея була.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Зоряна 26.09.2012 08:06
Вже ж продалися регіоналам на виборах президентських. Невже знову на ті самі граблі? Б"є наших людей по лобу, та мало. Треба луснуть так, щоб дійшло. Невже ми дураки і знову купимся на ті 150 чи 300 грн?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Kb 25.09.2012 22:40
А теперь расшифруем за что все-таки Александра Романовича мучили злобные менты


Статья 141.2 Грабеж, соединенный с насилием, не опасным для жизни или здоровья потерпевшего, либо с угрозой применения такого насилия, а равно грабеж, причинивший значительный ущерб потерпевшему или совершенный по предварительном у сговору группой лиц либо повторно — до 6 лет с конфискацией или без.

Статья 206.2 Злостное хулиганство — от 1 года до 5 лет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Kb 25.09.2012 22:38
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Сокол 25.09.2012 22:09
Цитую Местный:
Заезжие "варяги" готовы на все лишь бы проскочить в ВР и хапать дальше. Не понимают одного - На ТОТ свет уйдут в одном костюмчике! ))) Больше взять не получится....

Хорошо, давайте местных жлобов пошлев в Киев депутатами. Черкассы развалили, а теперь жировать в Киев?