реклама

реклама

Учора у Черкасах відбулося відкриття площі перед Соборним сквером. Під час заходу площу засіяли прапори України, районів Черкаської області та… Партії регіонів.


На оновленій площі зробили озерце у вигляді карти Черкащини. З боків на алеї, що веде до церкви, поставили маленькі свічечки.

Зі сцени губернатор не лише привітав усіх з відкриттям оновленого скверу, нагадав їм, що це виконання ініціатив Президента, а й почав бажати усім здоров’я та благополуччя.


– Я бажаю всім нам єднання, благополуччя, стабільності, міцного козацького здоров'я і всього найкращого в майбутньому, – розчулився Сергій Борисович.


Міський голова Черкас Сергій Одарич пообіцяв на ремонті площі та алеї, що веде до церкви, не завершувати.

– Наше завдання – повернути цій території його затишок, духовність місця. Щоб кожна людина могла прийти, відпочити, подумати про вічне, можливо, відірватися від суєти, яка оточує нас кожного дня, – зазначив Сергій Одарич.

Мер пообіцяв вже наступного року облаштувати сквер: зробити там освітлення, місця для відпочинку дорослих та дітей.

Отець Василь благословив та освятив оновлений сквер. У цей час місцеві колективи заспівали молитву.


Після урочистостей міська, обласна влада, а також усі бажаючі пішли до Свято-Михайлівського собору.

– Те, що зроблено перед Соборним сквером, – це заготовка під майбутню композицію. Там ще мали бути скульптури. Проте для остаточного завершення реконструкції потрібен час і ресурси. Он може фестиваль скульптур «Живий камінь» наступного року присвятять, наприклад, пам’яткам Черкащини. І поставимо ці скульптури на площі, – розповів «Прочерку» головний архітектор Черкас Микола Упир.

Взагалі ж, за словами Миколи Упиря, до реконструкції площі перед Соборним сквером були залучені кошти обласного та міського бюджетів, а також спонсорські кошти.


– Площа перед колонами і територія за лінією парку – це територія міста, а сам парк знаходиться в оренді в єпархії. Але, звичайно, ми повинні спільно відновити той куточок природи, що знаходиться майже в центрі міста. Бо те, що він зараз перебуває в такому ганебному стані, – це сором і єпархії, і владі, – сказав Микола Упир.

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Комуніст 04.11.2012 10:08
Я - атеїст.Мені ця вся парарелігійна тусня - поскільки-постільки. Але я використовую факти для подальших прогнозів. Суть "перепалки" дописувачок - католіки ще покажуть де раки зимують! :P "Сво...а" їм з парламенту допоможе, а Оксана - на місці в Черкасах :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Оксана Колісник 30.09.2012 16:37
Цитую Розумниця:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Розумниця:
Черкаси оновлюються і набувають кращого винляду! Не бачу в цьому нічого поганого. іноді не головне, хто це робить, а що це взагалі робиться.
Ну просто золоті слова! Нє, ну правда - розумниця! Тільки ось краще, якби це робилося тому, що положено - планомірно, послідовно. А не тоді, коли треба виставитися перед виборами.

Краще, щоб над нами ангелочки літали і всіх посипали золотим пилом...але ж не літають Тож давайте просто порадуємся за те, що у нас є і подумаєм як зробити, щоб у нас було ще більше і краще!
У кого це "у нас"? І що Ви пропонуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Оксана Колісник 30.09.2012 16:34
Цитую Електоральний електорат:
Оксано(№6)- перепрошую за необізнаність,- а опозиція до того яким боком?Чи це єдине, що вони добре вміють,то чому й ні?Нехай хоч щось збудують, відреставрують, а тоді махають прапорами хоч до вс...чки.
Колего, а до чого тут взагалі політична символіка? Роботи велися за які кошти? Чи не за бюджетні? Я чомусь не бачила, щоб політичні партії податки платили. Чи може Ви знаєте, скільки Партія Регіонів заплатила до міського бюджету. Скоріше навпаки - виплати зарплат високопосадовця м з партбілетами ПР потребують огого скільки прибуткових податків від запрплат вчителів, лікарів, нянечок дитсадків та від підприємців. В рівній мірі це стосується й інших політсил, які, отримуючи владу, чомусь думають, що вони Господа Бога за бороду впіймали. Знаєте, оце "ми будуємо" чимось притчеву ситуацію - вола в ярмі й муху в нього на спині, яка понтовито заявляла "Ми орали!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Розумниця 27.09.2012 09:46
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Розумниця:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Електоральний електорат 27.09.2012 08:49
Оксано(№6)- перепрошую за необізнаність,- а опозиція до того яким боком?Чи це єдине, що вони добре вміють,то чому й ні?Нехай хоч щось збудують, відреставрують, а тоді махають прапорами хоч до вс...чки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Василь 26.09.2012 23:42
Цитую Оксана Колісник:
А я вважаю, що опозиція мала би піти на цей захід зі своїми прапорами. А то так якось виходить, що опозиція боїться регіоналів. Неправильна тактика! На усіх громадських, офіційних публічних (тим більше, на відкритому повітрі) заходах має бути присутня символіка і представники опозиції зі своїми агітаційними матеріалами.


поки опозицію в області очолюють потунційні тушкани, на символіку і прапори не розраховуйте :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Muller 26.09.2012 23:25
Воровская "малина" в полном сборе! Не хватает только одухотворенного "фэйса" Радуцкого, крупного "парковеда". Он с Одаричем разработал, просто гениальные, схемы "расчистки" городского бюджета от лишних денег...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Александр 26.09.2012 23:01
Цитую страна:
вам ( преднамеренно пишу с маленькой буквы) господин Александр, скажу одно: не уважаете людей, так уважайте хоть бы страну, которая эти звания героям и дала - потрудитесь хотя бы для общего развития узнать, за что эти звания даны. Ато сами же в грязь мешаете страну, в которой вы живете... Грустно...

Я так понимаю что звание Героя Украины наш губернатор получил за разворовывание "Энергоатома" когда он его возглавлял. Между прочим уголовное дело против руководства Энергоатома во времена Тулуба за пропажу порядка 175 000 000 гривен еще не закрыто, поэтому он так активно и внедряет инициативы президента в Черкасской орбласти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Правдоруб 26.09.2012 21:16
Цитую страна:
вам ( преднамеренно пишу с маленькой буквы) господин Александр, скажу одно: не уважаете людей, так уважайте хоть бы страну, которая эти звания героям и дала - потрудитесь хотя бы для общего развития узнать, за что эти звания даны. Ато сами же в грязь мешаете страну, в которой вы живете... Грустно...

Бобову - кандидату від ригіонів наприклад ющенко дав за 50 тисяч долярів... А звягільському за 140 загиблих шахтарів. Було двійко Героів що віддали життя заУкраіну Шухевич та Бандера то януковичи не поцуралися і з небіжчиків ордени познімали щоб таким героям як бобов, звягільський та ім подібним понадавать. Слава гЕРОЯМ, гЕРОЯМ слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 oleg 26.09.2012 21:05
Цитую Крук:
Цитую фіквам:
А де покращення життя, робота для всіх, особливо молоді, медицина- доступна, житло - доступне, навчання - доступне і т.д.

Судячи з фото, це все є, он скільки молодих людей прийшло вітати чергове покращення і Черкасах.

Чого так багато молоді? Подивіться на другу фотографію. Там стоїть тьотя вся в квітах - це http://www.cdu.edu.ua/?show=4;kid=24 Проректор з соціально-економічного розвитку ЧНУ ім. Б. Хмельницького Артюх Валентина Дмитрівна. В цих молодих людей як такого й вибору не було, приходити чи не приходити.