реклама
Sucurity Police

реклама

Зважати на систему цінностей, а не на окремі особистості закликав у Черкасах громадськість екс-Президент (2005-2010 рр.), лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко. Політик вважає, що слід обирати ідеологію, яку кожен вважає прийнятною для себе. Якщо це український патріотизм, то слід голосувати за патріотів.

– На жаль, нині існує два провідних фігуранти на виборах до парламенту – це Партія регіонів і «Батьківщина». Чому «на жаль»? Бо я переконаний, що це політичні секти, які не виношують національну ідею. Це авторитарні сили, які полюбляють адміністративне управління економікою, які можуть через мільярдні ресурси, що закачані в ці секти великим бізнесом, робити всілякі маніпулювання у виборчій кампанії. Але від цього Україна лише програє! Тож я хочу застерегти націю не робити чергової помилки! – сказав Віктор Ющенко.

На переконання лідера «Нашої України» дві згадані політичні сили штовхають нашу країну до протистояння. Однак наша держава і без того має проблеми.

– Сьогодні політичною проблемою України номер один є слабка національна інтеграція, слабка національна єдність! В українців різні мови, різні історії (одна – донецька, друга – київська, третя – галицька), різні герої, українці ходять в різні церкви. І сьогодні національна політика повинна бути направлена на консолідацію нації, – переконаний Віктор Ющенко.

Політик у розмові з черкаськими журналістами наголосив, що «Наша Україна» – політична сила, яка має чітку ідеологію, що базується на національній ідеї та принципах демократії, свободи слова і думки, виваженій економічній платформі.

– Період мого президентства був найкращим в історії незалежної України, – ілюструючи свої слова цифрами зростання ВВП, зарплат і пенсій, наголосив Віктор Ющенко. – Ні до 2005, ні після 2009 року Україна і українці не жили краще, ніж у ці п’ять років.

Тож нині «Наша Україна» йде на вибори з програмою Економічного націоналізму, дотримання чіткого національного інтересу в економіці. Її реалізація вже дозволила за часів Президентства Ющенка змінити життя на краще. І, на переконання лідера «Нашої України», дозволить це зробити зараз.

– Ми говоримо, по суті, про національну підтримку тих чи інших національних виробників. Це ефективно працює в національних економіках країн Євросоюзу. Ніяких програм не читайте, якщо в них немає національного утвердження! Другий важливий пункт – це свобода і демократія! Бо нічого не варте наше життя, якщо ми втрачаємо свободу, – переконаний Віктор Ющенко.

Третій президент України мріє про 50 патріотів у Верховній Раді.

– Півсотні патріотів достатньо, аби контролювати ситуацію у Верховній Раді. Тоді б у нас нізащо не пройшов би закон про мови, ухвалений регіоналами, литвинівцями , комуністами та перебіжчиками з БЮТ, – додав Віктор Ющенко.

* передвиборна агітація

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #13 Комуніст 30.09.2012 07:47
Клептоманія (грец. klepto — краду та mania — безумство — захопленість, пристрасть) — патологічне сильне бажання вкрасти що-небудь Так, це саме про так званих "Батьківщинців". Не вірите? -Загляньте в свої кишені і холдильники. Де вона - ваша можливість нормального життя? Там вона - в украденій Радянській Україні. Повернемо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Ліворуч! 29.09.2012 11:01
Ви в своїй зграї розберіться вже якось самі. А то: -Хто вс...всь? -Невістка! -То її ж нема (вже 21рік!) -Так, ось, халат же її висить...
Так звані опозиціонери-демократи! Спробуйте щось врешті для людей нашої країни зробити без комуністів. Бо роки після Союзу показують лише вашу немічність і кліптоманію. А хочеться, щоб і ви працювали. Геть політичне туніядство!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Ужасть 28.09.2012 20:39
Цитую Холодний Яр:
Комуністична банда в особі ригионалів та комуняк не може простити Ющенку поверненню історичної пам`яті про Голодомор, репресії, другу свтову війну. Вся їх "широка страна моя родная, где ТАК ВОЛЬНО ДЫШЕТ ЧЕЛОВЕК" - побудована на кістках мільйонів ні в чому не повинних людей :-x . З НАШОЇ ІСТОРІЇ НЕ ВИКРЕСЛИТИ. ВОЛЯ УКРАЇНІ АБО СМЕРТЬ!!

Ви трохи не дописали....Комуністична банда в особі ригионалів та комуняк та ЮлеБотив-БЮТОвцев...ведь это Юля так ехидно насмехалась над Украиной подписав в угоду Путину невыгодные Украине газовые соглашения... красуясь в платьях о Версаче по 10 тысяч долларов каждую неделю, когда народ не получал пенсии и зарплаты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 правда 28.09.2012 17:32
Я за Виктора Ющенко и за Олега Тягнибока!
...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 правда 28.09.2012 17:30
Против Виктора Ющенко боролся и борется не только внешний враг, но и та (=григян), которая себя называла украинкой-патриоткой-демократкой и обхаивала, оббрехивала его , клеила на него нелицеприятные ярлыки, мобилизовала на борьбу с ним ни на жизнь, а на смерть всех своих ботов и зомби. И добилась своего. Но и сама за эту грязную борьбу поплатилась. Бог всё видит. Да, я считаю, Виктор Ющенко и Олег Тягнибок ближе всего друг к другу - они оба ярые патриоты, за Украину готовы и жизнь положить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Ліворуч! 28.09.2012 15:32
Васильку! Чого ж це всій нашій Україні раптом смерть, якщо не буде волі в розумінні твоїх хазяїв? А ось ще, всіх стосується: "Стаття 14.Кримінального кодексу України: Готуванням до злочину є підшукування або пристосування
засобів чи знарядь, підшукування співучасників або змова на
вчинення злочину, усунення перешкод, а також інше умисне створення
умов для вчинення злочину." Так що, або досить в банду гратися, або йди до слідчого і сам арестуйся. Ха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Василь 28.09.2012 13:15
Цитую Холодний Яр:
Комуністична банда в особі ригионалів та комуняк не може простити Ющенку поверненню історичної пам`яті про Голодомор, репресії, другу свтову війну. Вся їх "широка страна моя родная, где ТАК ВОЛЬНО ДЫШЕТ ЧЕЛОВЕК" - побудована на кістках мільйонів ні в чому не повинних людей :-x . Саме нащадки цієї м*азі, яка в голод жерла курей та гусей, - сьогодні перші серкетарі Харцизського міському партії, губернатори та мери більшості областей України. Це їх батьки залитими по лікті кров`ю руками будували комінізм для тулубів, одаричів, януковичів. :-x Але вам, комуняцькі запроданці, 2004 рік З НАШОЇ ІСТОРІЇ НЕ ВИКРЕСЛИТИ. ВОЛЯ УКРАЇНІ АБО СМЕРТЬ!!

ВОЛЯ УКРАЇНІ АБО СМЕРТЬ! ГЕТЬ КОМУНО -РИГИОНАЛЬНУ ПОШЕСТЬ З УКРАЇНИ! :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Ліворуч! 28.09.2012 12:51
"– Ми говоримо, по суті, про національну підтримку тих чи інших національних виробників." ха-ха. Як погляну в чому ходять, в чому їздять та на кому женяться, то так і вірю.
Для справки: в нашому Холодному Яру були не тільки втікаючі махновці та сьогоднішні бариги. Ще й гайдамаки, козаки і радянські партизани. Їх єднає одне - боротьба з панами. А чиї ті пани: свої, польські, німецькі, - то вже, як Бог пошле. От. А особа, чиє імя в заголовку - і сам пан, і за панську Україну агітує. Тільки нам що від того? Правильно, - нічого.(це я щоб коректно було)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Владимир 28.09.2012 12:14
Какая разница, под какими флагами и с какими лозунгами пройдут «народные избранники» в парламент? Функции их от этого не меняются:
«Лоббирование законов в пользу своих закулисных хозяев, коррупция, интриганство, протекционизм – вот, чем занимается большинство парламентариев всех стран. «…все больше снижается масштаб этих быстро сменяющихся «политических деятелей»; в конце концов на поверхности остался только тип парламентского интригана, вся государственная мудрость которого теперь измерялась только его способностью склеить ту или другую коалицию, т.е. способностью к мелкому политическому торгашеству». Догадываетесь, кем и когда это написано?»
Из книги Н.И. Станкевича «Ищу Человека» (http://iscel2009.info )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Холодний Яр 28.09.2012 11:47
Комуністична банда в особі ригионалів та комуняк не може простити Ющенку поверненню історичної пам`яті про Голодомор, репресії, другу свтову війну. Вся їх "широка страна моя родная, где ТАК ВОЛЬНО ДЫШЕТ ЧЕЛОВЕК" - побудована на кістках мільйонів ні в чому не повинних людей :-x . Саме нащадки цієї м*азі, яка в голод жерла курей та гусей, - сьогодні перші серкетарі Харцизського міському партії, губернатори та мери більшості областей України. Це їх батьки залитими по лікті кров`ю руками будували комінізм для тулубів, одаричів, януковичів. :-x Але вам, комуняцькі запроданці, 2004 рік З НАШОЇ ІСТОРІЇ НЕ ВИКРЕСЛИТИ. ВОЛЯ УКРАЇНІ АБО СМЕРТЬ!!