реклама

реклама

 Голова Черкаського обласного штабу ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко вважає, що екс-президент і лідер «Нашої України» Віктор Ющенко відкрито працює на Партію регіонів. Про це Анатолій Васильович сказав сьогодні на прес-конференції у Черкасах.


– Мені навіть не хочеться розмовляти про цю людину. Це людина, яка зрадила Україну, зрадила Юлію Тимошенко, яка зрадила наше майбутнє і сьогодні відкрито працює на Партію регіонів, – сказав Анатолій Бондаренко. – Я не кажу про тих людей на місцях, які залишилися патріотами, але те, що відбувається на верху і що стосується Ющенка, то ви ж розумієте самі, що це не вкладається ні в які рамки. Видно як людина відпрацьовує кошти!

Нагадаємо, перебуваючи на минулому тижні, 27 вересня, у Черкасах, Віктор Ющенко називав «Батьківщину» «олігархічним кланом».

реклама

Коментарі  

 
+1 #28 ЗОЛОТА ОСІНЬ 04.10.2012 00:51
...........................продажні опозиціонери за все відповідатимуть перед народом!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 ВЕСНА-КРАСНА 03.10.2012 11:44
Накинулися "коментатори" як бик на червону ганчірку. Те, що Бондаренко заважає вашому шефу Ничипору та іншим ПРасам достроково святкувати "чесну перемогу" це всім і так ясно. Ви в черговий раз це підтвердили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Микола 03.10.2012 10:29
Цитую КС:
Заворушилось політичне лайно! Всі (минулі "соратники") виливають одне на одного словесний бруд та гидкий компромат. Всі ці люди та кандидати гідні своїх же виразів і промов, не буде великих результатів та спільної роботи в ВР.

Не дай боже народ знову проголосує за ціх горлопанів. Знову будуть ділити та гризтися між собою за владу. А влада для них це "корито". Якщо цей пан був роки з три назад у НУНСІ, а тепер він у "батьківщині", то він і є зрадником. Як той дід, з фільму "Свадьба у Малинівці" що міняв погони по три рази на день, з словами, знову масть мєняється :-) Банальний пристосуванець, який прикривається лозунгами сьогодення. Раніше люди вміли слово держати, була честь...а зараз...такі "лідери" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 патріот 03.10.2012 06:21
Цитую Тарас:
Шановні ,якщо потрібні докази - можу надати... В ОВК № 198 подання на членів комісій від УНП та "Нашої України" подавали представники від ПР, до речі, як і від інших 45(технічних партій та кандидатів),тоб то більшість в ДВК матимуть ПР і в цьому їм допомагає УНП та "Наша Україна".Так що правий Бондаренко

а не бондаренко рекомендував даценка кандидатом,люди ну ющенка і зайця, запроданця, який примазався під юлькин бренд, тільки б пролізти до вр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Чукча 02.10.2012 21:17
Цитую КС:
Заворушилось політичне лайно! Всі (минулі "соратники") виливають одне на одного словесний бруд та гидкий компромат. Всі ці люди та кандидати гідні своїх же виразів і промов, не буде великих результатів та спільної роботи в ВР.
Цитую КС:
Заворушилось політичне лайно! Всі (минулі "соратники") виливають одне на одного словесний бруд та гидкий компромат. Всі ці люди та кандидати гідні своїх же виразів і промов, не буде великих результатів та спільної роботи в ВР.

Це лайно, так называемая "апазиция". Не забудьте и кролика, котрому даже майор милиции может показать средний палец
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 КС 02.10.2012 08:44
Заворушилось політичне лайно! Всі (минулі "соратники") виливають одне на одного словесний бруд та гидкий компромат. Всі ці люди та кандидати гідні своїх же виразів і промов, не буде великих результатів та спільної роботи в ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Олег 02.10.2012 08:41
СОбача грищня політиків Майдаунів. Не сумуйте, всерівно вони обернуть це на свою користь. А ЮЩа намагаються зробити "незкореним месією"... нафіГ це туди пане Ю і пані Ю ----> ліс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #21 Тарас 01.10.2012 22:38
Шановні ,якщо потрібні докази - можу надати... В ОВК № 198 подання на членів комісій від УНП та "Нашої України" подавали представники від ПР, до речі, як і від інших 45(технічних партій та кандидатів),тоб то більшість в ДВК матимуть ПР і в цьому їм допомагає УНП та "Наша Україна".Так що правий Бондаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Полотно 01.10.2012 22:03
Цитую Петро Васильович:
Бондаренко будучи на зустрічі з виборцями в с.Бужанка Лисянського району заявивя. що ніколи не перебува в "Нашій Україні", а яким чином він став керівником Лисянського штабу блоку Ющенка??? Бреше на ходу і не моргне.

В гуртожитку в м. Лисянка, недалеко від Центрального універмагу гужувався в штабі Ющенка і зустрічав Ющенка та Черевка на межі з Київщиною, хлібом і салом. А, в 2002 році коли балотувався на пост селищного голови Лисянки, з Ющом на фото, як молочні брати! У Гондзяра в кабаку є фото, де Толік з Ющом тусуються, а може вже зняв, бо не на часі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Полотно 01.10.2012 21:57
Цитую Крава:
Толік, розкажи - де ти купив підроблений диплом? Я теж хочу! :D
В Лисянській бурсі № 16