реклама

реклама

У Черкасах стартує новий проект стріт-арту «Прикрасимо наше місто».


Його ініціатором є команда Вільних Демократів. «Демократи» уже обрали кілька об’єктів для розпису, домовились із художниками і за два-три тижні планують перетворити звичайні стіни чи паркани на справжні картини. Згодом буде проведено міні-конкурс на кращий розпис, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

– Ідея реалізувати проект стріт-арту у мене виникла ще минулого року, тоді організували розпис лише невеличкої споруди біля міськради, – розповідає Микола Кудрявцев. – Нещодавно із Андрієм Більдою вирішили всією нашою командою на власному прикладі показати, як можна перетворити звичайні сірі й нудні стіни або стовпи на яскраві прикраси міста.


До проекту також долучилися Нарек Казарян, Олександр Савенко, Армен Акопян, Микола Панченко, Ірина Топчій, Володимир Осичнюк, Денис Жмаєв. Як зазначає Микола Кудрявцев, цей проект – неполітичний. Вільні Демократи запрошують приєднатися до прикрашання міста всіх охочих – незалежно від партій чи наявності депутатського значка.

– Цього року, на жаль, не вдасться розмалювати багато об’єктів, оскільки погода дозволить це робити ще буквально кілька тижнів, – говорить Микола Кудрявцев. – Однак ми обов’язково продовжимо реалізувати його наступного року. Я впевнений, що коли значна кількість об’єктів перетвориться на оригінальні картини, то це стане «фішкою» Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Оксана Колісник 03.10.2012 13:07
Цитую Микола Кудрявцев:
Долучилися-це обрали місця і оплатять фарби й роботу. Усі без виключення платять власні кошти. А "художників" хотілося б побачити теж не лише за базіканням.
А чому Ви взяли слово "художник" у лапки? До речі, скоро професійне свято художників...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Микола Д. 03.10.2012 13:06
Цитую Микола Кудрявцев:
Долучилися-це обрали місця і оплатять фарби й роботу. Усі без виключення платять власні кошти. А "художників" хотілося б побачити теж не лише за базіканням.
Фейса собі размолюй люди посміються,
хоч якийсь толк з вас буде, настрій піднімете. Понабирали в міськраду дітей тепер стіни малювать хочуть дит. садок, не вже немає важливійших проблем в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Микола Кудрявцев 03.10.2012 11:50
Долучилися-це обрали місця і оплатять фарби й роботу. Усі без виключення платять власні кошти. А "художників" хотілося б побачити теж не лише за базіканням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 леди 02.10.2012 17:32
а як там сіроманка з азоту до цього відноситься, невхе без неї сонце встало
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Вилка 02.10.2012 17:06
Цитую Оксана Колісник:
Нє, естетика, звісно - добра річ. Але ось давно вже поговорюють про обмеження реклами понад дорогами з метою безпеки руху. А тут - ну справдній "метрополітен-музей" задуманий! Це ж якось...А як водії задивлятимуться на цю "живопІсь" і влітатимуть у ями на дорогах? Ну і якщо у місті всі розмальовуватим уть все - то...


о, Оксано, Вас знову понесло 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Художник-художнику 02.10.2012 11:41
"долучилися" Нарек Казарян, Олександр Савенко, Армен Акопян, Микола Панченко, Ірина Топчій, Микола Кудрявцев"... Долучилися яким "місцем"? Хочеться побачити їх з пензлями!!! )))

з Казаряна та Топчій- масовка,
з Кудрявцева - "одобрямс" (або "дозволямс",
з Акопяна та Бильди - фарба та "інструмент".

Дуже гарне долучення. И головне - дешево!
Тільки у власників знову забудуть спитати дозволу на "наскальний живопис"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Мы с мамой эстеты 02.10.2012 11:02
"Фішкою" це діло, звісно, не стане, бо такі фішки в інших містах за купу років вже десятки раз перемальовували ся.Та краще пізно, ніж ніколи.І бажано,щоб робили це ті, хто вміє.Бо як Вільні демократи стануть ще й Вільними художниками,буд е-"ХХХ,скажите мне, как художник-художнику: вы рисовать умеете?" :lol: