реклама

реклама

 Депутати Черкаської міської ради на сьогоднішньому засіданні підтримали заяву заступника міського голови Олексія Леонова щодо звільнення із займаної посади. За це проголосували 42 народні обранці.

Вже колишні заступники Сергія Одарича. Справа – наліво: Олексій Гужва і Олексій Леонов

Вже колишні заступники Сергія Одарича. Справа – наліво: Олексій Гужва і Олексій Леонов


Нагадаємо, що місяць тому Олексій Леонов пішов у відпустку. Після цього написав заяву на звільнення. Як пояснив міський голова Сергій Одарич, він мав розмову із своїм заступником.

– Єдине, за що він відповідав, – це за капітальний ремонт доріг. Мене не задовольняла та підготовка рішень і проектів з ремонту вулиць, яка була при ньому. Тому ми сіли, обговорили це і він вирішив написати заяву на звільнення за власним бажанням, – розповів Сергій Одарич.

Він зазначив, що нині роботами з капітального ремонту займається особисто, приділяючи щодня по 4-5 годин, інформує прес-служба МВК.

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 Фелікс 04.10.2012 20:59
Неук мер - бездарна і його команда!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Albea 04.10.2012 20:03
Просто черкасское горе давно не смотрелось в зеркало. А там бы он увидел свое мэрское лицо и истинного виновника печального состояния не только городских дорог, но и всего остального городского негатива.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Олег 03.10.2012 10:04
Все правильно, пан О. особисто краде гроші) Треба ж на когось буде зпихнути "проколи" в ремонтному бюджеті. А якість доріг, доречі, викликає великий сумнів, бо тріщини в пухкому асвальтному покриттю, що з"являються відразу після настилу, дуже грізно перетворюються в майбутні додаткові мільйони в кише.. тобто на асвальт пану О.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Справедливость 02.10.2012 18:00
Цитую Сергій з Кривалівки:
Звільняти треба міського голову... Причому, уже давним-давно...

И его чудесную команду Удод, Крамар, Савченко и всех остальных.Гнать их из горисполкома чтобы только пятки сверкали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Оксана Колісник 02.10.2012 17:06
Цитую Вадим:
Цитую Оксана Колісник:
Ой, ну знову посміялася б з цієї інформації. Але щоразу стає все сумніше. І , чесс. слово, вже зло починає пробирати...

Оксана, помоему Вас зло уже давно пробрало :-)
А Ви рекомендуєте усе ж посміятися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Kroton 02.10.2012 16:49
Всіх чекає сія участь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Вадим 02.10.2012 16:37
Цитую Оксана Колісник:
Ой, ну знову посміялася б з цієї інформації. Але щоразу стає все сумніше. І , чесс. слово, вже зло починає пробирати...

Оксана, помоему Вас зло уже давно пробрало :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Сергій з Кривалівки 02.10.2012 14:58
Звільняти треба міського голову... Причому, уже давним-давно...