реклама

реклама

Кандидат по ВО №194 від політичної партії «Україна – Вперед!» Леся Островська на сьогоднішній прес-конференції зазначила, що і вона як кандидат, і вся партія включно з лідером Наталією Королевською визначили, що єдиний опозиційний кандидат, який може сьогодні перемогти висуванців від влади, – це Микола Булатецький. Саме тому Леся Островська знімає свою кандидатуру на його користь.

– Протягом багатьох років Микола Іванович своїми вчинками доводив, що йому небайдужа доля нашого міста, – зазначила Леся Островська.

За це Микола Булатецький подарував їй квіти.


У свою чергу, голова обласної організації партії «Україна - Вперед!» Андрій Дзюба зачитав відкритого листа від Королевської до лідерів опозиційних партій:

«Набирає обертів маховик порушень… Закликаю опозиційні партії об’єднати зусилля!.. В кожному окрузі представнику від Партії регіонів протистоїть кілька опозиційних кандидатів. Це дезорієнтує виборців, розпорошує опозиційні голоси. Переконана, що опозиційним партіям слід визначити найсильніші кандидатури, залишити в кожному окрузі одного кандидата», – прочитав листа Андрій Дзюба.

Він зазначив, що в кожному окрузі представники політсили Королевської готові зніматися на користь опозиційного кандидата.

Дивіться ВІДЕО з прес-конференції.


реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Не комуніст 15.10.2012 20:56
Я підписуюся під цими словами теж.Маркс правий про бариг. Жалко, що екскандидатка таке прізвище зганьбила... Адже "життя дається людині лише раз і його треба прожити так, щоб не боліли в муках згадки про прожиті безцільно роки..."(М.Островський.)
Згідний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Саймон 14.10.2012 16:53
А что же Булатецкий же Дзюбу...не расцеловал? Он партийный бог Островской в области?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Комуніст 13.10.2012 18:01
Цитую НІ:
Гарно і показово, але є одне НІ. Пані Островська, збудувала свій бізнес, розважальний - ресторанний комплекс "Дикий хутір" на землях Історичної Спадщини, що біля Дуба Максима Залізняка (хутор Буда, Чигиринського району). В 1943 році фашисти на тій землі розстріляли 83 хуторян, які поховані у братській могилі. Така їх сутність, і така в них правда.
Цитую НІ:
Гарно і показово, але є одне НІ. Пані Островська, збудувала свій бізнес, розважальний - ресторанний комплекс "Дикий хутір" на землях Історичної Спадщини, що біля Дуба Максима Залізняка (хутор Буда, Чигиринського району). В 1943 році фашисти на тій землі розстріляли 83 хуторян, які поховані у братській могилі. Така їх сутність, і така в них правда.
Я підписуюся під цими словами теж.Маркс правий про бариг. Жалко, що екскандидатка таке прізвище зганьбила... Адже "життя дається людині лише раз і його треба прожити так, щоб не боліли в муках згадки про прожиті безцільно роки..."(М.Островський.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 НІ 12.10.2012 13:46
Гарно і показово, але є одне НІ. Пані Островська, збудувала свій бізнес, розважальний - ресторанний комплекс "Дикий хутір" на землях Історичної Спадщини, що біля Дуба Максима Залізняка (хутор Буда, Чигиринського району). В 1943 році фашисти на тій землі розстріляли 83 хуторян, які поховані у братській могилі. Така їх сутність, і така в них правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Виталий 12.10.2012 11:17
Правильное решение!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Українець 11.10.2012 22:13
Пане "Микола"! Ви тут щось таке нагородили.....аж на цілу нобелівську премію. Булатецький -це Булатецький, і цим все сказано. Він ні під ким. Він висловлює те що думає і хай це не всім подобається....але він такий. А якщо деякі місцеві кандидати його підтримали, то це ще не означає що він обов'язково продав Батьківщину. І треба нарешті пробувати рубати ці старі правила що центр вирішує все і знає як тут у регіоні краще навести порядок, якраз все повинно бути навпаки (особливо це стосується мажоритарки). Парітії одного лідера це наша реальність, але це вчорашній день!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Марго Миколе 11.10.2012 17:53
ОТОЖ!І ЗНОВУ, ЧОМУ БІДНІ...?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Микола 11.10.2012 16:53
Цитую Марго Миколе:
Цитую Микола:
Скажіть, хто. А Дзюба раніше у якій партії був?
Говорим Дзюба- подразумеваем Одарич. Засланный к Королевской вольный демократ.

А Королевская, як як зрозумів з коментів опозиціонеров0о ртодоксалів "проект" Партії Регіонів? Що отримуємо? Булатецький - вершина піраміди Партія Регіонів-Королевська-БЮТ :-x
Образив НУНСІвців... Ющенка, ті ж опозіціонери називали зрадником та помічником П.Регіонів. Виходить Антанта у виді: БЮТівця Булатецького - НУНСівція-ющенковця Мамалиги та Королевськой-Островськой це що хоче народ???
:o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Марго Миколе 11.10.2012 16:03
Цитую Микола:
Скажіть, хто. А Дзюба раніше у якій партії був?
Говорим Дзюба- подразумеваем Одарич. Засланный к Королевской вольный демократ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Джак Омо 11.10.2012 14:02
Узнаю брата Колю: таким теткам мозги (ну ладно, просто головы)запудрил !Что ни говорите- у политики есть свои плюсы ;-) Респектушко,...............