реклама

реклама

На мітинг у Каневі на ОВК № 197 учора приїхав кандидат від Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко. Канівчанам він розповів про причини свого бажання обнулити партійний список та список мажоритарників.

– В Раду ми не підемо! Не дамо їм такого щастя! Рада не буде працювати з бандитами! Нам немає там чого робити з Засухами, Губськими та іншими… Значить будемо вимагати дострокових виборів Верховної Ради та Президента. Будемо вимагати відставки генпрокурора, міністра внутрішніх справ, губернаторів, районних голів, які оце все вчиняють! Досить! – закликав Анатолій Гриценко.


За його словами, зняття своїх кандидатів сьогодні вже також розглядає «Удар» та «Свобода».

– Брутальними діями за останній тиждень регіонали вже сколихнули країну так, що навіть той, хто стримано ставився до Партії регіонів, почав її ненавидіти. Побачили справжнє звірине обличчя! – зазначив Анатолій Гриценко.

Кандидат по округу № 197 Леонід Даценко до зняття кандидатів ставиться спокійно. Заявляє: готовий пройти «пекло» ще раз.

– Якщо так буде, то я наберу не 28 тисяч голосів, як зараз, а значно більше. Впевнений, що Богдан Губський вже тут точно балотуватися не буде. Я б взагалі не радив жодному мільйонеру виставляти свою кандидатуру по канівському округу. Я впевнений у своїй перемозі, – прокоментував Леонід Даценко.

Загалом же підтримати сьогодні Об’єднану опозицію у Каневі зібралося близько 300 осіб.

Лідер Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк, приїзд якого анонсувала прес-служба опозиції, до Канева не приїхав. За словами нардепа Андрія Шевченка, він залишився захищати опозицію у ЦВК в Києві.

Від "Прочерку": Коли готувалася замітка, на сайті ЦВК оприлюднили результати опрацювання 100% протоколів по округу №197, згідно яких перемогу в округу здобув Богдан Губський. Детальніше незабаром...

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Оксана Колісник 05.11.2012 22:21
Цитую Комуніст:
Підтримую цілком доречне(Та, мабуть, риторичне :sad: ) питання. Нагадую ще раз соломонівську притчу про двох кандидаток у мамки: та, яку звали Опозиція, не вгамувалася на царському суді(виборах у ВР 2012) доки таки не відірвала собі більшу частинку тільця дитини(України)
Ви, "Комуністе", точно не закусювали, святкуючи свою "90 річницю" ВОСРи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Оксана Колісник 05.11.2012 22:19
Цитую Аналітик:
Цитую Оксана Колісник:
Що значить: "Зняти кандидатуру"? Може, відмовитися від мандату?

Саме зняти кандидатуру, бо відмовлятися, вибачте, немає від чого.
А так можна красиво піти, мовляв, я сам відмовився.
На цьому етапі кандидат вже не може зняти свою кандидатуру з перегонів. Від мандату ще має шанс відмовитися, звісно, якщо його отримає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Тетяна 05.11.2012 20:42
Гриценко в 1993 году закончил Институт иностранных языков Министерства обороны США (Defense Language Institute, U.S. Department of Defense), а 6 июня 1994 года — оперативно-стратегический факультет Университета военно-воздушных сил США (U.S. Air War College), а чому на рідній Україні не навчались, слабо? В США за свої кровні вчились?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Тетяна 05.11.2012 20:36
Цитую Геннадій:
Визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького розпочалася з Черкащини, Коліївщина також на нашій землі розпочалася, разом розпочнемо вигнання тиранів з нашої землі і зараз....Чому б не розпочати з Канева....

ви хвора людина ви до чого закликаєте, наші діди і прадіди віддавали життя за те, щоб внуки і правнуки жили в мирі, а ви, так звана опозиція, як не топор, то вила. а мені це нагадує зумисне цькування народу: вперед орли, а я за вами. ідіть працюйте, піднімайте країну, економіку, а не травіть народ - ви чим кращі? - діти всіх опозиціонерів біля корита, повивчались за кордоном і в депутати, ви чим відрізняєтесь від провладних кандидатів7 - лише одним ті хоча б щось роблять, а ви так само крадете, так само жируєте, так само своїх дітей просовуєте, але при цьому кричите: це вони, то вони хоч перед виборами щось роблять, ви ж не копійки від свого писку не відірвете
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Тетяна 05.11.2012 20:30
Цитую Розумниця:
"– В Раду ми не підемо! Не дамо їм такого щастя! Рада не буде працювати з бандитами!.."

Интересно построена фраза... ;-)

То опозиція про себе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Ужасть 05.11.2012 17:28
Цитую Лексус:
От дурні!!! Це тільки послухать !!! ЛЮДИ, які перевибори ??? Ви що ДЕБІЛИ ?? Країна стоїть на колінах. Грошей у держави взагалі "0" . Пенсії мізерні. І ви, так звана,опозиція хочете державу загнати взагалі в "ж..." ??? За який "х..." держава проведе перевибори ???
ОБРАЛИ ВАС ВЦІЛОМУ, ПО УКРАЇНІ. СІДАЙТЕ В КРІСЛА І ПРАЦЮЙТЕ. НЕ "ВИЛИЗУЙТЕ" казну до блиску.


А им страна и люди не нужны. Им процесс нравится, а вот результаты к сожалению нет. Если хотят перевыборов...пожалуйста за ваш счет. А самый первый шаг который должны сделать люди с совестью Томенка, Гриценка...отказаться от запрлат депутата, а деньги перечислять в детские дома... Вот тогда даже я может быть за них проголосую... :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Комуніст 05.11.2012 11:42
Цитую Оксана Колісник:
Що значить: "Зняти кандидатуру"? Може, відмовитися від мандату?
Підтримую цілком доречне(Та, мабуть, риторичне :sad: ) питання. Нагадую ще раз соломонівську притчу про двох кандидаток у мамки: та, яку звали Опозиція, не вгамувалася на царському суді(виборах у ВР 2012) доки таки не відірвала собі більшу частинку тільця дитини(України)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Аналітик 05.11.2012 11:30
Цитую Оксана Колісник:
Що значить: "Зняти кандидатуру"? Може, відмовитися від мандату?

Саме зняти кандидатуру, бо відмовлятися, вибачте, немає від чого.
А так можна красиво піти, мовляв, я сам відмовився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Геннадій 05.11.2012 11:13
Визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького розпочалася з Черкащини, Коліївщина також на нашій землі розпочалася, разом розпочнемо вигнання тиранів з нашої землі і зараз....Чому б не розпочати з Канева....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 сергей 05.11.2012 11:12
Ну как эта мразь так цинично может вести себя по отношению к украинскому народу и одержать "победу" в том округе, в котором он покупал всех направо и налево?