реклама
Sucurity Police

реклама

На сайті ЦВК оприлюднено результати опрацювання 100% протоколів по округу №197 з центром у Каневі. Згідно даних, з результатом 29 тисяч 084 голосів підтримки переміг самовисуванець Богдан Губський. Опозиціонер Леонід Даценко на другому місті. За нього проголосували 25 тисяч 961 виборець.

«Злочин. Ще один. І ще раз проковтнемо? Сервер ЦВК зранку рапортує, що підраховано 100% голосів і що в Каневі нібито переміг Губський. При тому - голоси в ОВК ще не підраховано по протоколам. Члени комісії сидять і працюють з цифрами... Це перше. Друге - кінцевого протоколу ОВК не склала. Третє - Андрій Парубій стоїть біля кімнати з сервером, звідки на сервер ЦВК вводяться дані (ким? які?). – кімната зачинена. Явна і нахабна фальсифікація даних про результати голосування, свідоме введення усіх нас в оману. Одним словом - злочин! Вкотре на цих виборах. Знову проковтнемо? Як на Миколаївщині, Вінниччині, Київщині, Херсонщині - усюди по країні? Депутати від опозиції готові сісти в новій Раді поряд з губськими, засухами, травянками... і тихенько разом працювати, нібито нічого не відбулося? А може, таки одважимося на відповідальний і рішучий вчинок? І скажемо усі разом тверде «ні» - і цій владі, і її злочинам, і таким чином сформованій Раді?!» – написав на своїй сторінці у Фейсбуці кандидат від Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко.

«Комісія зникла, ми охороняєм бюлетні, і оформляємо акт про вчинення злочину», – констатував нардеп Андрій Парубій.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Тетяна 05.11.2012 20:24
А чому люди повинні вірити тому, що написав на своїй сторінці в фейсбуці гриценко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Комуніст 05.11.2012 12:26
Цитую Валентина:
Цитую Комуніст:
Просто на вибори треба ходити не 50-ти процентами, а як колись було - всею країною...
Слухайте, саме тепер наступає та ситуація, про яку кажуть "Після бою кулаками не махають". Іти на роботу в Раду треба і працювати для своєї країни, для всіх(!) виборців. Навіть для тих, які голосували проти тебе і твоєї політичної партії, бо вони всі наші громадяни - українці.

.. Комунист, раньше приходили на выборы 99 - 100 процентов избирателей, это правда,но имели ли они выбор? Напомнить вам, что при комунистах в бюлетенях всегда была только одна фамилия. Даже в народе это действие называлось не выборами а голосованием, потому что это был выбор без выбора.
И что,не вгрузая в демагогию спора, ответьте: было хуже жить, чем сегодня? Ой, не лукавьте, отвечая - "да".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Валентина 05.11.2012 12:09
Цитую Комуніст:
Просто на вибори треба ходити не 50-ти процентами, а як колись було - всею країною. А ті, хто дома відсидівся, тепер будуть інших закликати та підбурювати до майданів та сокир з вилами? Чи клавіатуру компів гвалтувати, виливаючи безсилля своєї злоби на монітор "Прочерку"?
Слухайте, саме тепер наступає та ситуація, про яку кажуть "Після бою кулаками не махають". Іти на роботу в Раду треба і працювати для своєї країни, для всіх(!) виборців. Навіть для тих, які голосували проти тебе і твоєї політичної партії, бо вони всі наші громадяни - українці.

Да что вы говорите? Комунист, раньше приходили на выборы 99 - 100 процентов избирателей, это правда,но имели ли они выбор? Напомнить вам, что при комунистах в бюлетенях всегда была только одна фамилия. Даже в народе это действие называлось не выборами а голосованием, потому что это был выбор без выбора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Комуніст 05.11.2012 11:06
Просто на вибори треба ходити не 50-ти процентами, а як колись було - всею країною. А ті, хто дома відсидівся, тепер будуть інших закликати та підбурювати до майданів та сокир з вилами? Чи клавіатуру компів гвалтувати, виливаючи безсилля своєї злоби на монітор "Прочерку"?
Слухайте, саме тепер наступає та ситуація, про яку кажуть "Після бою кулаками не махають". Іти на роботу в Раду треба і працювати для своєї країни, для всіх(!) виборців. Навіть для тих, які голосували проти тебе і твоєї політичної партії, бо вони всі наші громадяни - українці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Аналітик 05.11.2012 11:01
Цитую Шухевич:
Мочити,мочити і ще раз мочити цих тварюк-Губських.Де якийсь атаман,що поведе нас до перемоги ? Будемо шаблями крешити цю нелюдь.

Прошу, не треба екстимізму -- братовбивство ще нікого до добра не доводило! А Ви з цією шаблюкою якраз і пропонуєте іти на брата, на сусіда (просто з думкою відмінною від Вашої).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Шухевич 05.11.2012 10:51
Мочити,мочити і ще раз мочити цих тварюк-Губських.Де якийсь атаман,що поведе нас до перемоги ? Будемо шаблями крешити цю нелюдь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Олена К 05.11.2012 10:40
Дійсно , обурлива ситуація. Навідь таке дійство красномовно свідчить про наступну каденцію і ті "позитивні зміни" що готує для народу новий парламент з його більшістю. Шкода, а так хочеться пишатись своєю країною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Голос 05.11.2012 10:14
Не ту страну назвали Гондурасом.Не,это не банальщина, просто в Центральной Америке всегда побеждают рабовладельцы-латифундисты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Resto 05.11.2012 09:37
Які вони нелюди!
Хіба їм місце на білому світі?