реклама
Sucurity Police

реклама

На вранішній нараді у Черкаському міськвиконкомі начальник організаційного відділу МВК Лілія Маліщук звернулася до міського голови Сергія Одарича з проханням пояснити ситуацію з викорчовуванням ялинок біля ОДА. За її словами, до неї надходить багато дзвінків, однак пояснити цю ситуацію вона не знає як.


– Якби я корчував біля міської ради, ви б мене питали… Ліліє Миколаївно, я не розумію, що за питання. От ви щось спитали, що ви хочете отримати? – знервовано відповів мер.

Лілія Маліщук уточнила своє питання, спитавши, яка міська служба може дати коментар.

– Я не знаю, чи можуть наші служби це коментувати… Принаймні до мене ніхто не звертався. До Кудрявцева, Зарічної чи Горкуна може хтось звертався? За згодами, погодженнями на пересадку дерев до когось звертались? – поставив риторичне запитання мер.

Однак схвальної відповіді бодай на одне питання мер так і не отримав.

Читайте також: Як на центральній площі Черкас з землі дерева висмикують (ВІДЕО)

Пізніше на традиційній прес-конференції для журналістів Сергій Одарич висловив сподівання, що площа міста надалі не залишатиметься такою голою. Мовляв, з одного боку великі дерева затуляють фасади, від них темно в кабінетах, однак і голою площу залишати не можна. Мер зауважив, що слід займатися газонами, клумбами. Також садити дерева, але невеликі, а ті, що ростуть максимум до 5-6 метрів заввишки. Бо, на його переконання, в місті центральна площа не повинна бути лісом. Ліс має бути у парках, на околицях міста…

Сьогодні ж прояснити ситуацію з викорчування в центрі міста ялинок «Прочерк» спробував у екс-керівника державної екологічної інспекції в Черкаській області Миколи Клименка. Проте він повідомив, що лише сьогодні дізнався про викорчовування з Соборної площі ялинок, адже минулого тижня не був і місті.

– Проїжджав сьогодні біля Соборної площі... Ну гола площа... Аж серце заболіло, – з сумом прокоментував Микола Григорович і пообіцяв надати коментар після з’ясування всіх обставин.

реклама

Коментарі  

 
+8 #14 Галустян 06.11.2012 06:14
голосом Одарича "гєбята, я нє в кугсе"... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 ГАлина 05.11.2012 22:36
Ялинки знесли тому, що тулубу нагадували кладовище?! - Так говорять працівники адміністрації. І не перенесли їх, як обіцяли. Живих позрізали і викорчували. Ні людей їм не жаль, ні дерев!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Оксана Колісник 05.11.2012 21:07
Цитую Анархист:
Коммунист-5, че то я не пойму- вы еще не пели или уже закончили? по 90-летию уж пять годков как отголосили... :lol:
Вони вже "остограмилися" і співають. І як істинно щасливі від того "часов нє наблюдают".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Оксана Колісник 05.11.2012 21:04
Цитую проза:
Ушли от сути, господа. "Красоты, коммунисты, выборы..."
Демонтированные елки (прошу заметить - не "высмыкнутые") стоят min от 5 тыс. дол. за шт. и выше. Стоять теперь они будут у мошенского санатория. А он - частная собственность. Все. 8)
Місце покажете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 проза 05.11.2012 17:12
Ушли от сути, господа. "Красоты, коммунисты, выборы..."
Демонтированные елки (прошу заметить - не "высмыкнутые") стоят min от 5 тыс. дол. за шт. и выше. Стоять теперь они будут у мошенского санатория. А он - частная собственность. Все. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Валентина 05.11.2012 12:27
Цитую Комуніст:
... а затем - мы наш, мы новый мир построим, кто был ничем(токарь, фрезеровщик, учитель,охранни к,милиционер, продавец, водитель и т. д.), тот станет всем!

Так уже построили ваш комунизм! И сейчас в парламенте секретарши, водители, завгары, кумы, сваты, братья, сестры, любовницы и тд. Что же вы ноете? Комунизм! Но только не для всех, для избранных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Валентина 05.11.2012 12:22
Цитую Новый Гость:
Сколько еще этот беспредел будет продолжаться?
Когда Черкасщане выгонят этих варяг.?
Есть предложение к народу, снести это здание,
а посадить парк в центре города.
Город только вздохнет.

Ну выходите уже и хоть что-то делайте. От других ждете? Трипачи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Комуніст 05.11.2012 12:21
Цитую Анархист:
Коммунист-5, че то я не пойму- вы еще не пели или уже закончили? по 90-летию уж пять годков как отголосили... :lol:
Блін!Заморочили голову ті вибори! :lol: Дякую Вам, товаришу "Анархісте", за корекцію моєї пам'яті! І cправді - вже 95 разів від ночі пострілу з "Аврори" Земля наша навколо Сонця облетіла. А наче вчора було...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Анархист 05.11.2012 12:13
Коммунист-5, че то я не пойму- вы еще не пели или уже закончили? по 90-летию уж пять годков как отголосили... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Комуніст 05.11.2012 11:42
Цитую Новый Гость:
Сколько еще этот беспредел будет продолжаться?..
Есть предложение к народу, снести это здание,
а посадить парк в центре города..
Поддержу! Глобализирую Вашу мысль: споёмте вместе 7-го Ноября в день 90-летия Великой октябрьской социалистическо й революции: Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем - мы наш, мы новый мир построим, кто был ничем(токарь, фрезеровщик, учитель,охранни к,милиционер, продавец, водитель и т. д.), тот станет всем!(депутат ВР, депутат облсовета, депутат местный, член правительства, других государственных организаций, просто - свободный и уважаемый гражданин своей страны)