реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Андрій Парубій, який перебуває в Каневі, заявляє, що голови ДВК все ще не здали уточнені протоколи, хоча на сайті ЦВК вже є дані про обробку 100% протоколів.

«Увага ! в Каневі, округ 197, вчинений злочин. На сайт ЦВК внесені повністю фальсифіковані дані по виборах. Зараз тут в приміщенні окружної комісії голови ДВК приїхали здати уточнені протоколи. А на сайті зазначено,що пораховано 100 процентів протоколів», - написав Парубій на своєму Facebook.

«По цифрах на сайті перемагає Губський, хоч це цілковито суперечить прийнятим і опрацьованим протоколам. Комісія зникла,ми охороняємо бюлетені,і оформляємо акт про вчинення злочину. Губський перейшов межу!» – наголосив Парубій

Як відомо, опозиція заявляє про спроби фальсифікації на користь Губського через схему «уточнення» протоколів.

Згідно з нею, підконтрольні Губському члени окружної комісії повертали протоколи на доопрацювання до ДВК.

У свою чергу члени ДВК в уточнених протоколах змінювали результат на користь Губського.

До його результатів додавали в середньому 200-300 голосів за рахунок інших непрохідних кандидатів. Цю схему було виявлено та зупинено, пише «Українська правда».

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Комуніст 06.11.2012 20:08
Цитую yazon din alt:
Комуніст 05.11.2012 11:18
Грубський грав нечесно, Доцентко - не чесно...
-------------------------------------------
Брехунець підколодний, а де в тебе ФАКТИ нечесності ...
Дорогий мій нервовий дописувач! Памятаєте фільм "Место встречи изменить нельзя"? Говорив там Гліб Жеглов: "Ты на меня зубами не скрипи! Ты их хоть до корней сотри, мне - тьфу и растереть". Класна цитата, чи не так? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 yazon din alt 05.11.2012 13:01
Комуніст 05.11.2012 11:18
Грубський грав нечесно, Доцентко - не чесно...
-------------------------------------------
Брехунець підколодний, а де в тебе ФАКТИ нечесності Даценка? В УСІХ ДВК та в ОВК голубі мали БІЛЬШІСТЬ. І ніяких фальсифікацій з боку Даценка не виявиили. Приписують вкрадені голоси - Губському.
То ЩО ти тут верещищ, підлабузник голубий? Губський копієчку показав?
Отака ваша комуняцька душа продажна була і є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 yazon din alt 05.11.2012 12:57
Цитую Марія:
РОБІТЬ ЖЕ ЩО НЕБУТЬ! НЕ СИДІТЬ!!!! ПІДНІМАЙТЕ ЗАКОРДОН! ДЛЯ ЧОГО МИ ТОДІ ГОЛОСУЄМО?

ЩО МОЖУТЬ - політики РОБЛЯТЬ. Але при владі - БАНДА, яка плює на Закони. І тут уже не справляться політики, і не допоможе Захід. Своє слово має сказати НАРОД.
НАШУ волю, НАШ вибір спаплюжено. Владі, яка відкинула силу права і спирається на право сили - НАРОД має протиставити СВОЮ СИЛУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Валентина 05.11.2012 12:51
Цитую Марія:
РОБІТЬ ЖЕ ЩО НЕБУТЬ! НЕ СИДІТЬ!!!! ПІДНІМАЙТЕ ЗАКОРДОН! ДЛЯ ЧОГО МИ ТОДІ ГОЛОСУЄМО?

А вы? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Вася 05.11.2012 12:23
Роблять лохів з людей! Хто відповість за фальсифікації? Хто відповість за наші голоси? Як я можу бути впевненим, що мій голос зараховано за мого кандидата? Не ломайте комедію і встановіть тоді режим Мусоліні-Франко-Гітлера! Так хоча б буде зрозуміло чого чекати, а не сподіватися на вдавану демократію... нічого в цій країні не буде хорошого, поки люди не навчаться відстоювати свою позицію і поки владці не перестануть робити з людей лохів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Комуніст 05.11.2012 11:18
Грубський грав нечесно, Доцентко - не чесно... А що, виборці у бюлетені інших кандидатів не роздивилися? Мабуть їм качанівські "маляви" та добродійні бонуси очі замулили, що не побачили там свого земляка - чесну і порядну людину Івана Костогриза - комуніста, молодого і дуже недурного Фесенко Руслана - з "Рідної Вітчизни". А чим Корж Віктор не вгодив, до якого скільки народу звертається чи не щодня? Тим, що сьогодні перебуває в рядах регіоналів? Та завтра-післязавтра туди перебіжить добра половина такзваної опозиції.. Українці! Бачили очі, що купляли - їжте на здоров'я!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Марія 05.11.2012 11:16
РОБІТЬ ЖЕ ЩО НЕБУТЬ! НЕ СИДІТЬ!!!! ПІДНІМАЙТЕ ЗАКОРДОН! ДЛЯ ЧОГО МИ ТОДІ ГОЛОСУЄМО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Новый Гость 05.11.2012 11:03
Кто то раньше говорил о бандитах,
которые должны быть в тюрьме.???
Кто то ответит за беспредел???
Вот так и за независимость голосовали в 91!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Resto 05.11.2012 10:52
А що їм ваші аргументи?
Вони нас ломом,а ми щоку підставляємо!