реклама

реклама

Зараз у сквері біля художньої школи, що по вулиці Хрещатик, розпилюють та складають до вантажівки дерева.

Як розповів «Прочерку» двірник художньої школи Павло Козлов, дерева зрубали ще вчора.


– Як тільки пішов дощ, і всі люди з вулиць розбіглися, хто куди, з машини вискочили люди і почали спилювати дерева. Вантажили їх в два «КамАЗи». Сьогодні зранку також вантажили в «КамАЗ», а зараз усе, що залишилося, складають до невеличкої вантажівки. Думаю, робили це незаконно, бо ордеру на ці роботи в них не було, – говорить Павло Георгійович.


За його словами, до скверу приїжджали ще два роки тому «крутенькі» люди, повідомивши, що будуватимуть тут триповерхову будівлю, оскільки за документами колись вона там була.


– На першому поверсі буде банк. Що буде на інших двох поверхах, не знаю, – каже чоловік.


Працівники ж на контакт йшли неохоче, деякі з них поводилися навіть досить фамільярно. Журналісту «Прочерку» сказали лише, що рубали дерева не вони: їхнє завдання лише забрати все, що від них залишилося.


реклама

Коментарі  

 
+15 #17 Митниця 07.11.2012 17:32
Хочеться виїхати з Черкас,щоб не бачити,як ця бандовлада "покращує" місто(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #16 Серпень 07.11.2012 16:45
Добре пам*ятаю, що у 2008 Одарич відстоював цей сквер і манюній пятачок біля лялькового театру від забудови, стаття була - "В кожну шпаринку- по будинку".Всепобєждающая сіла бабла,Сергію Олеговичу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Олексій 07.11.2012 16:06
Цитую yazon din alt:
ВЫ - молчите? Вы - не выходите протестовать?
Значит, Вас устраивают вырубленные скверы и раздолбанные дороги, украденные городские гектары и крах коммунальной сферы. Значит, Вас устраивает беззаконие, которое стало единственным действующим законом. Значит, можно продолжать воровской беспредел - быдло согласно.


Мене не влаштовує і судячи з мови "Праплачений" Ви. Я кажу лише про бездіяльність людей. Я навчався в 17-й школі і дуже часто проходив повз цей двір, там елементарно ніхто ніколи ті дерева не підрізав, не формував крону і т.д. А тут "БА" вирізали, гвалт підняли... не пройшло і декілька років...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 yazon din alt 07.11.2012 15:12
ВЫ - молчите? Вы - не выходите протестовать?
Значит, Вас устраивают вырубленные скверы и раздолбанные дороги, украденные городские гектары и крах коммунальной сферы. Значит, Вас устраивает беззаконие, которое стало единственным действующим законом. Значит, можно продолжать воровской беспредел - быдло согласно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 yazon din alt 07.11.2012 15:05
Цитую Олексій:
Бла бла бла... дощ тіпа і так далі, якби когось із мешканців цікавив їх двір, то вони б вийшли і захистили дерева, але з огляду на те, що за цими деревами ніхто не слідкував мешканцям БАЙДУЖЕ!!!

Полижи ещё голубой зад - копеечку дадут.
Люди,в отличие от ПРоплаченных, днём работают!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Олексій 07.11.2012 14:05
Бла бла бла... дощ тіпа і так далі, якби когось із мешканців цікавив їх двір, то вони б вийшли і захистили дерева, але з огляду на те, що за цими деревами ніхто не слідкував мешканцям БАЙДУЖЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 кактус 07.11.2012 13:56
О катря ти мені квартиру здати хочеш? ура перший кандидат є! Маладєц!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Катря 07.11.2012 13:49
Цитую кактус:
орендую житло в будинку біля неіснуючого скверу! Хто здасть і подешевше гривень так за двісті? У вас ввсерівно його тепер ніхто не купить і не орендує бо замість скверу буде дурдом. А якщо не хотіли цього то чому всім будинком не вийшли і не привязали себе до кожного дерева? так за кордоном дерева рятують і діє! А ви слабаки!

Так для вас площадя и освобождат..таких вот как вы кактусов сажать и закапывать там будут :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Новый Гость 07.11.2012 13:45
Завтра Одарыч придет в ваш двор!!!!!!!!!!! !!!???????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Новый Гость 07.11.2012 13:43
Еще один пустырь в Черкассах!!!??? Беспредел местных чиновников продолжается. Этот участок в центре города и рядом со школьным двором.