реклама

реклама

Щойно на сесії Черкаської міської ради виступив депутат Володимир Мамалига стосовно знесення зелених насаджень на Соборній площі. Депутат попросив до закінчення пленарного закінчення «поінформувати депутатський корпус щодо знищення зелених насаджень».

За його словами, зелені насадження, які росли на площі, не передавалися містом на баланс комунального підприємства «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності».

– Прошу надати інформацію, хто готував проект, хто оцінював вартість цих зелених насаджень, куди вони поділися? У разі відсутності таких дозволів, прошу підготувати проект рішення про притягнення винних до кримінальної відповідальності, і до завершення сесії прозвітувати працівникам відділу екології міськвиконкому перед депутатами.

Зазначимо, що звіт обранці заслухають не від начальника відділу екології Володимира Гусаченка, бо він зараз перебуває у відрядженні.

реклама

Коментарі  

 
-5 #8 Микола 09.11.2012 13:06
Цитую Смайл:
Цитую Микола:
Мабуть пан Володимир рамси поплутав. Він депутат міської ради а робить запит щодо майна яке належить обласній владі :-)

Або читайте хоч два абзаци, або не коментуйте.


Если все судить по "за його словами" то это не он Мамалыга в 2004 публиковал карикатуры на Тимошенко с подписями "кобыла в юбке", три года назад не крутил видеоролик о Черевко о зажиме свободы слова под блатную песенку "гоп-стоп" а сейчас и голова черевкинского НУНСА и с Батькивщиной дружит и даже уступает свой электорат партии Тимошенко. Ну как можно территорию передать в областную собственность а деревья на этой территории, что остались в городской собственности??? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Дмитро Іванашко 09.11.2012 12:20
Дерева росли на радість людям, Володя, люди неа твоєму стороні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Сергій з Кривалівки 09.11.2012 02:04
Що вони роблять з НАШИМ улюбленим містом, ці ненажерливі зайди?... Виходьте у суботу 10 листопада о 14.00 на Соборну площу, поговоримо і про це!....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 choe 08.11.2012 16:09
зробіть крок у бік приватного сектору і допоможіть жителям вирішити проблему знесення аварійних дерев.сотні будинків приватного сектору нині під загрозою руйнування при падінні улюблених дерев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Смайл 08.11.2012 15:28
Цитую Микола:
Мабуть пан Володимир рамси поплутав. Він депутат міської ради а робить запит щодо майна яке належить обласній владі :-)

Або читайте хоч два абзаци, або не коментуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 Микола 08.11.2012 14:29
Мабуть пан Володимир рамси поплутав. Він депутат міської ради а робить запит щодо майна яке належить обласній владі :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Новый Гость 08.11.2012 13:33
Тут и пугать нечего,
а необходимо возбуждать уголовное дело, на Одарыча и Тулуба.
Потому что это административны й сговор.
При всем этом развесили лапшу народу , что вывезли в Мошенский лесхоз и
показали фотографию убогих и кривых елей.
Зачем дурью маяться, рядом 17 школа с задрипанными деревьями стоит,
старые тополя срезали, а новые деревья детям посадить у нашего защитника детей Одарыча, ума не хватает.
Можно и там было высадить если голова варит.
Все сделано так, чтобы народ еще раз придурками сделать.
Еще мало пустырей по городу Одарыч сделал.???????
Вы посмотрите во что превращен детский парк в центре???
А Одарыч проматывает бюджетные деньги на Норвегии и Китаи.
Опыт перенимает, как дети в Норвегии на матрасах спят.
Полный идиотизм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Серпень 08.11.2012 12:20
Володимир, дави до повного переможного кінця. Це той випадок, коли тебе підтримає майже 100% населення. Майже- тому що зашугані чинуші паритимуть якусь ахінею.