реклама

реклама

Жителі Канева (округ №197) готові почати активні форми протесту проти фальсифікації результатів виборів. Про це в ефірі ТВі заявив кандидат в народні депутати від ВО "Батьківщина" Леонід Даценко.

"Питання не в тому, чи згоден я, чи згоден мій конкурент на перевибори. Питання в тому, чи згодні з таким рішенням наші виборці?" - сказав Даценко.

"У Каневі десятий день діє Майдан майже зразка 2004 роки. І ці люди, дивлячись мені в очі, говорять, що не можуть зрозуміти, в якій країні вони живуть. І що не хочуть жити там, де їх зневажають і обтирають ноги об їх вибір", - обурився політик.

Він підкреслив, що канівські виборці не хочуть перевиборів. "Канівчани заявили, що підуть на крайні заходи, перекриватимуть ГЕС, дороги, щоб відстояти своє, а не моє право голосу, право народу на владу, яку він обирає", - резюмував Леонід Даценко.

Нагадаємо, в середу Богдан Губський з голою ОВК №197 з Канева були в ЦВК і здавали протоколи, де переможцем зазначався Губський.

Як відомо, за результатами публічного підрахунку голосів в окрузі №197 кандидат від об'єднаної опозиції "Батьківщина" Леонід Даценко переміг Богдана Губського з перевагою в більш як 4 тисячі голосів.

Дивіться також ВІДЕО з телеканалу ТВі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Степ 09.11.2012 12:36
Пропоную проблему вирішити за козацьким звичаєм, вони за крисятництво - ядро до ніг і в Дніпро. Таким чином липовий переможець вдовольнить свою спрагу до влади, а народний депутат Л.Даценко займе належне йому місце у Верховні Раді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Вона 08.11.2012 17:09
Цитую кактус:
Цитую 5+:
Цитую Сміла:
А шо - Канів - це центр Всєлєнної? Округ - це не тільки Канів. Самі канівчани кажуть, шо ці мітинги опозиції їм в печінках сидять - жителі навколишніх вулиць ні заснуть не могли, ні нормально відпочить після роботи - крики, пісні, п"яні вигуки, справляння нужди по під"їздах - "опозиція" мітингує)))) Ганьба такій опозиції!

Підтримую. Думаю далеко не всім подобається той цирк,який Даценко влаштував.

Що Сміла, що 5+ - нема вам чим зайнятися! Ви б книги почитали. А то базарите ту про непонятно шо! вас то точно ніхтоб в нардепи не обрав. А Даценка ще раз оберуть! побачите!

А на следующих выборах все будут за кактуса голосовать -- он к этому времени много книг прочитает (первой советую стихи Даценка -- ваш уровень какраз).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Правда 08.11.2012 17:05
Капец какой болельщик за народ -- не за себя переживает -- за народ)))
Врет и не краснеет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 кактус 08.11.2012 16:54
Цитую 5+:
Цитую Сміла:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 5+ 08.11.2012 16:29
Цитую Сміла:
А шо - Канів - це центр Всєлєнної? Округ - це не тільки Канів. Самі канівчани кажуть, шо ці мітинги опозиції їм в печінках сидять - жителі навколишніх вулиць ні заснуть не могли, ні нормально відпочить після роботи - крики, пісні, п"яні вигуки, справляння нужди по під"їздах - "опозиція" мітингує)))) Ганьба такій опозиції!

Підтримую. Думаю далеко не всім подобається той цирк,який Даценко влаштував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Микола 08.11.2012 14:28
Цитую Сміла:
А шо - Канів - це центр Всєлєнної? Округ - це не тільки Канів. Самі канівчани кажуть, шо ці мітинги опозиції їм в печінках сидять - жителі навколишніх вулиць ні заснуть не могли, ні нормально відпочить після роботи - крики, пісні, п"яні вигуки, справляння нужди по під"їздах - "опозиція" мітингує)))) Ганьба такій опозиції!


Помаранчеві депутати жадні. Ті копійки що вони так важко відірвали на ці спогади про "майдан" від своєї депутатської зарплатні швидко закінчаться і уся ця возня закінчиться. Правда можливо кандидат який брав доляри щоб клепати компру на конкурентів не зажме їх...можливо ще тиждень потопчуться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Василь 08.11.2012 14:25
Хіба не можна погнати Губського з Канева поганою мітлою? Для чого перекривати дороги, якщо він по них не їздить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Сміла 08.11.2012 13:44
А шо - Канів - це центр Всєлєнної? Округ - це не тільки Канів. Самі канівчани кажуть, шо ці мітинги опозиції їм в печінках сидять - жителі навколишніх вулиць ні заснуть не могли, ні нормально відпочить після роботи - крики, пісні, п"яні вигуки, справляння нужди по під"їздах - "опозиція" мітингує)))) Ганьба такій опозиції!