реклама

реклама

Парламент доручив Кабінету міністрів забезпечити фінансування повторного голосування в п'яти округах у встановленому законом порядку.

Офіційне видання «Голос України» опублікувало постанову Верховної Ради про проведення повторних виборів в п'яти спірних округах - №94, 132, 194, 197 і 223 округах. Цією ж постановою парламент доручив Кабінету міністрів забезпечити фінансування перевиборів у встановленому законом порядку. У цих округах ЦВК не змогла встановити достовірні результати виборів, інформують «ЛІГА.новини».


Прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав повторні вибори загрозою демократії. За його словами, факт фальсифікацій на виборах не доведений, а поведінка опозиції - це неповага до волевиявлення громадян, до того ж тягне за собою нові витрати з держбюджету.

«Це пряма загроза демократії в Україні. Де гарантія, що опонентам сподобаються результати повторного голосування? Де гарантія, що не виникне бажання голосувати третій, четвертий раз і так до безкінечності?» – поцікавився він вчора, відкриваючи засідання парламенту.

Не допустити перевиборів в спірних округах призвала і екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Про це говориться в її заяві. «Не допустите перевиборів на округах, де Янукович шляхом фальсифікації, підкупу і силового тиску хоче перекреслити і привласнити вибір людей. Погодитися на перевибори означає легитімізувати фальсифікації, підвести громадян, які ведуть безкомпромісну боротьбу за кожну дільницю», – сказала вона, додавши, що опозиція повинна добитися по цих округах перерахунку голосів по протоколах, які вона має з мокрими печатками.

У Центральній виборчій комісії оголосили, що повторні вибори в п'яти мажоритарних округах можуть бути проведені не раніше березня.

Нагадаємо, що проблемними в Україні є округи №94, №132, №223, а також №194 та 197. Два останні округи знаходяться на Черкащині.

Округ №194 (Черкаська область) - вибори виграв кандидат від «Батьківщини» Микола Булатецький - 40,79%. Програла само висуванка, яку пов'язують з Дмитром Фірташем, Валентина Жуковськая - 25,29%.

Округ №197 (Черкаська область) - у лідери гонки вирвався і зрештою переміг на виборах самовисуванець, перебіжчик, екс-бютівець і мільйонер Богдан Губський. Однак опозиція стверджує, що переможцем в окрузі є Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 yazon din alt 09.11.2012 13:40
Есть ФАКТ. Черкащане 0 проголосовали. Как посчитали нужным. Победа Булатецкого с разрывом в 12 000 голосов подтверждена и протоколами ДВК, и подсчётом в окружкоме. В отличие от Каневе никакой Беркут пока протоколы не украл. Спрашивается: ПОЧЕМУ голубая власть демонстративно попирает Закон и наши права?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 ирина 09.11.2012 13:35
в чому Булатецький молодець? у тому що бізнес сину "побудував" при помаранчевих?? чи,можливо,щось для міста зробив??Цитую кактус:
Тетяна, так обідно за вас.... Це ж ви і є посміховище. а от Булатецький молодець! Щодо грошей з бюджету на повторні вибори, то хто ж винен що влада готова безкінечно гроші викидати, аби лише опозиція не пройшла...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 ирина 09.11.2012 13:34
Булатецький буде відстоювати права простих черкащан? та не смішіть ні себе,ні людей!!!Цитую Правда:
Жуковська однозначно програла. Звичайно, добре, що був реконструйовани й "Дружба народів", проводились вистави для дітей по вихідним, закуплені тролейбуси, виділялись гроші церкві і т.п. Але, на жаль, все це для піару. Хто з нас знав про Жуковську 6-8 місяців назад?? Правильно - практично ніхто! В Жуковську було влито значні гроші олігарха Фірташа.
Був би такий спонсор у Булатецького, - набрав би ще більше голосів. Дай бог, щоб все-таки йому вручили депутатський мандат, хоч буде відстоювати інтереси простих черкащан, а не заводу "Азот", ряду обленерго і т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Смайл 09.11.2012 11:21
Правда-11.Все правильно. Але ось яка фігня виходить: яка мені різниця, це піар чи філантропічний бзик? Може вона взагалі, добрєйшей души чєловєк? Є результат.Ну давайте їй тепер язика показувати, бо ми не знали її 6 місяців тому.Ну а те, що така хороша і добра тьотя не захотіла признавати очевидне, це й справді підриває віру во всьо чєловєчєство :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Правда 09.11.2012 10:56
Цитую Правда:
Жуковська однозначно програла. Звичайно, добре, що був реконструйовани й "Дружба народів", проводились вистави для дітей по вихідним, закуплені тролейбуси, виділялись гроші церкві і т.п. Але, на жаль, все це для піару. Хто з нас знав про Жуковську 6-8 місяців назад?? Правильно - практично ніхто! В Жуковську було влито значні гроші олігарха Фірташа.
Був би такий спонсор у Булатецького, - набрав би ще більше голосів. Дай бог, щоб все-таки йому вручили депутатський мандат, хоч буде відстоювати інтереси простих черкащан, а не заводу "Азот", ряду обленерго і т.п.

Дай, Бог, Булатецкому мандат, чтоб и себе бабла поднакосил??? Вы это сказать хотели???
А под своим ником писать слабо???
Правда бы в жизни такого бреда не написала!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Сміла 08.11.2012 23:14
http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/8/6977101/
Судячи з цього, перевиборів не буде - правова колізія вийшла))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Сміла 08.11.2012 23:08
Ніяких перевиборів не буде - закон суперечить. Оголосять переможців, згідно офіційних протоколів. Іншого правового шляху немає((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Правда 08.11.2012 21:52
Жуковська однозначно програла. Звичайно, добре, що був реконструйовани й "Дружба народів", проводились вистави для дітей по вихідним, закуплені тролейбуси, виділялись гроші церкві і т.п. Але, на жаль, все це для піару. Хто з нас знав про Жуковську 6-8 місяців назад?? Правильно - практично ніхто! В Жуковську було влито значні гроші олігарха Фірташа.
Був би такий спонсор у Булатецького, - набрав би ще більше голосів. Дай бог, щоб все-таки йому вручили депутатський мандат, хоч буде відстоювати інтереси простих черкащан, а не заводу "Азот", ряду обленерго і т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Оксана Колісник 08.11.2012 21:18
Цитую Очерет:
Цитую Тетяна:
Цитую Виборець:
Судячи с усього, Булатецький виграв лише на тих папірцях, які він привіз до ЦВК.

в цьому ніхто й не сумнівався, неможливо повірити в те, що 32 тисячі людей могли проголусувати за це посміховище.

Люди голосували більше ПРОТИ ніж ЗА. Програла Жуковська і не Булатецькому, а Батьківщині - це очевидно, тому вона має погодиться з своїм фіаско.
Не "Батьківщині", а небажанню черкащан бути дресированими тваринками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Сергій 08.11.2012 20:18
Афігеть Булатецький виграв 12тис. голосів у фірташевської ставлениці. ЦЕ ВЖЕ ПЛЮВОК НАС З ВАМИ, ВИБОРЦІВ.