Sucurity Police

На базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) пройшов Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту, участь в якому взяли 14 команд підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Черкащини.

За підсумками змагань перше місце виборола команда Академії пожежної безпеки імені, друге – команда Управління служби безпеки, третє місце – команда Навчального центру молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України (смт Оршанець).

В особистому заліку чемпіонами змагань стали студенти 3-го курсу факультету пожежної безпеки та охорони праці Василь Щербина (у ваговій категорії до 60 кг) і Євген Косенко (до 65 кг), а також курсант 3-го курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Олександр Лісний (понад 90 кг), повідомляють у прес-службі Академії пожежної безпеки.

Срібними призерами Чемпіонату стали курсант 4-го курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД) Руслан Романюк (до 65 кг), курсант 5-го курсу факультету управління Дмитро Гавриленко (до 70 кг), а також курсанти 3-го курсу ФПРД Іван Швець (до 75 кг) і Павло Вашук (до 80 кг).