реклама

реклама

Напередодні Міжнародного дня студента Сергій Тулуб зустрівся з найактивнішими спудеями області, повідомляють «Вікка-новини».

За «круглим столом» голови студентських рад обговорили із владцями свої проблеми. 

– Я думаю, наша зустріч – для того, щоб ми визначилися, що треба зробити, аби підняти на новий рівень можливості студентів. Як можна зблизити органи влади та молодь, – зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Зі своїми пропозиціями виступали всі охочі. Але більшість зійшлася на тому, що студенти повинні мати свій дорадчий орган при обласній адміністрації.

– Шановний Сергію Борисовичу, хочу висловити пропозицію, щоби ви підтримали створення студентської ради при Черкаській ОДА. Це б посприяло постійному відкритому діалогу студентства з органами державної влади, – повідомила голова студради Черкаського державного технологічного університету Олена Сосніна.

Такий дорадчий орган при обласній адміністрації, переконана молодь, дозволить вчасно реагувати, а головне – допомагати студентам у вирішенні їхніх проблем. Ініціативу лідерів студентського самоврядування Сергій Тулуб підтримав. Відповідні доручення одразу дав керівникам профільних управлінь. А студентам наостанок зробив цінні подарунки: кожен присутній отримав електронну книгу.


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Степ 22.11.2012 13:28
Цитую Експерт:
Цитую Степ:
Тулубу вкрай потрібно відвернути увагу громадськості від проблемних округів Черкащини, от і корчують ялинки, звозять металолом на Соборну прощу і водять хороводи із студентами. Далі маштабно проведуть ще які-небудь заходи, може якесь високоповажне пугало в Черкаси привезуть, все з благородною метою - щоб виборець поскоріше забув що його цинічно т*******и.

Дивно, коли звичний процес роботи, який триває вже декілька років називають відвертанням уваги. Таким чином до усього можна причепитися: не робиш - погано, робиш - іще гірше...

Гаразд, тоді скажіть коли, в якому році студентів в адміністрацію для дружби з губернатором строєм водили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Експерт 21.11.2012 13:53
Цитую Степ:
Тулубу вкрай потрібно відвернути увагу громадськості від проблемних округів Черкащини, от і корчують ялинки, звозять металолом на Соборну прощу і водять хороводи із студентами. Далі маштабно проведуть ще які-небудь заходи, може якесь високоповажне пугало в Черкаси привезуть, все з благородною метою - щоб виборець поскоріше забув що його цинічно т*******и.

Дивно, коли звичний процес роботи, який триває вже декілька років називають відвертанням уваги. Таким чином до усього можна причепитися: не робиш - погано, робиш - іще гірше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 да-да 21.11.2012 13:22
Цитую Степ:
Тулубу вкрай потрібно відвернути увагу громадськості від проблемних округів Черкащини, от і корчують ялинки, звозять металолом на Соборну прощу і водять хороводи із студентами. Далі маштабно проведуть ще які-небудь заходи, може якесь високоповажне пугало в Черкаси привезуть, все з благородною метою - щоб виборець поскоріше забув що його цинічно т*******и.


Слава Богу, есть такие борцы за правду, как Вы - Степь широкая))))
уж Вы то не дадите никому ничего забыть.

а если серьезно, то по-моему, глупо во всем видеть подставу. так и до психбольницы недалеко дойти с диагнозом "шизофрения"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 да-да 21.11.2012 13:18
Цитую Johnny:
Цитую Експерт:
Цитую Johnny:
Подозрительный орган какой то при ОДА вырисовывается. Для студенток.
И студентов ...? О времена, о нравы.

Каждый думает в меру своей распущенности. По другому про ваш комментарий не скажешь.

Каюсь, перегнул палку. Просто зная "облико морале" этих красавцев из ОДА, что на фото, я бы свою дочь и на километр к ним не подпустил.


а что, близко их знаете? может Вы вообще там работаете, поэтому так хорошо и знаете про моральность красавцев из ОДА??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Степ 21.11.2012 12:24
Тулубу вкрай потрібно відвернути увагу громадськості від проблемних округів Черкащини, от і корчують ялинки, звозять металолом на Соборну прощу і водять хороводи із студентами. Далі маштабно проведуть ще які-небудь заходи, може якесь високоповажне пугало в Черкаси привезуть, все з благородною метою - щоб виборець поскоріше забув що його цинічно т*******и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Johnny 20.11.2012 21:59
Цитую Експерт:
Цитую Johnny:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Крук 20.11.2012 17:49
"Напередодні Міжнародного дня студента Сергій Тулуб зустрівся з найактивнішими спудеями області" - в цьому весь зміст.
Студентами цікавляться напередодні Дня студентів, інвалідами, пенсіонерами, хворими, дітьми - відповідно.
Тому ф**ня ці всі ініціативи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Вона 20.11.2012 17:20
Цитую Експерт:
Цитую Johnny:
Подозрительный орган какой то при ОДА вырисовывается. Для студенток.
И студентов ...? О времена, о нравы.

Каждый думает в меру своей распущенности. По другому про ваш комментарий не скажешь.

100% с Вами согласна. У кого что болит, тот о том и говорит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Аналітик 20.11.2012 17:02
Цитую Johnny:
Подозрительный орган какой то при ОДА вырисовывается. Для студенток.
И студентов ...? О времена, о нравы.

Ось як недолугі заголовки паплюжать суть матеріалів(((
А ідея створення студ.ради при ОДА -- классна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Експерт 20.11.2012 16:47
Цитую Johnny:
Подозрительный орган какой то при ОДА вырисовывается. Для студенток.
И студентов ...? О времена, о нравы.