реклама

реклама

Фотоілюстрація з архіву редакції

Фотоілюстрація з архіву редакції

Керівник штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Черкаській області Анатолій Бондаренко та керівник фракції Черкаської облради партії ВО «Батьківщина» Володимир Гресь морально та політично сьогодні разом з черкаською опозицією. Про це сказав координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, відповідаючи на запитання «Прочерку», чому лідерів опозиції Черкащини не видно нині на передовій політичної боротьби. До речі, подібне запитання не раз у коментарях ставили і читачі «Прочерку».

– Ми не можемо за них давати відповіді. Тому ставте запитання їм. Я думаю, що політично і морально вони сьогодні з нами… Можливо, поправляють здоров’я після боїв на своїх виборчих округах, – зазначив Леонід Даценко. – Я розумію, що їм морально може бути ще гірше, ніж нам з Булатецьким. Бо морально і політично ми сьогодні перемогли. Вони все ж таки не отримали той результат, на який сподівалися…

Отримати коментар у самого Анатолія Бондаренка не вдалося. Як повідомили у штабі опозиції Черкащини, він нині перебуває за кордоном, де, мабуть, відходить від морального потрясіння…

Що ж до Володимира Греся, то у коментарі «Прочерку» він повідомив, що хоч і програв вибори на окрузі, проте залишатиметься керівником фракції ВО «Батьківщина» в облраді. Мовляв, відійшовши від виборчих баталій, він знову активно братиме участь в політичному житті області.

– Що можна сказати про вибори? На жаль, в мене на окрузі перемогли гроші… Але життя продовжується. Опозиція Черкащини й надалі контролюватиме владу. На найближчу сесію обласної ради ми готуватимемо відповідну заяву за результатами виборів. Зараз наше завдання відстояти перемогу колег в 194-му та 197-му округах. Так, вибори по всій Україні відбувалися з порушеннями, але за рахунок мажоритарників влада зможе створити більшість в парламенті і не дасть провести повні перевибори. Тож я вважаю, що опозиції слід зосередитися зараз на п’яти так званих проблемних округах, – зазначив Володимир Гресь.

реклама

Коментарі  

 
+3 #21 Василь Григорович 23.11.2012 13:20
Цитую Коля:
Валодя Гресь пора уже в землянку прятаться, до следующих выборов...

Він такого наробив,що і в земляці знайдуть.Про які слідуючі вибори для Грися ви говорите,він і на шухері стояти не зможе не те,що з кимось бороться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Ужасть 21.11.2012 16:07
Цитую 21.12.2012:
Цитую Грицько:
яка все таки гнила черкаська батьківщина на чолі з Гресем та Бондаренком! А хто іх кришуе?


Я на 90% уверен, что 90% проголосвавших за "Батькивщину" подразумевали что они вроде как голосуют за Тимошенко. А на самом деле голосовали за аферистов понатягивавших на себя майки и понарисовывавши х плакаты в обнимку с ее портретами. Те кто уже стал депутатами...их не слышно и не видно...хлопцы уже оттягиваются от политических баталий на курортах... а те кто уже мысленно был тоже в депутатах, но по каким либе причнам пролетел, отчаянно в одиночку или мелкими группами, (как партизаны с окружения) пытаются таки еще прорваться туда.... Хотя их бонзам в Киеве... Яценюкам, Томенкам, Гриценкам, Шевченка, Парубиям, Оробец...это уже фиолетово :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 21.12.2012 21.11.2012 15:07
Цитую Грицько:
Говорив з товаришем,який є дуже наближеним до Бондаренка.Каже,що Анатоль Васьович взяв немалі гроші на вибори.Вибори програв.Віддавати немає чим.Анатоль в трансі і подався дійсно за кордон.В рядах Батьківщини Бондаренко втратив авторитет повністю.Не секрет,що по уманському округу Бондаренко працював проти кандидата від опозиції Полякова,підтри муючи Павла Костенка,що зіграло на руку Антону Яценку.Є такі думки в Батьківщині,що Бондаренко отримав грошенята саме від Яценка.
яка все таки гнила черкаська батьківщина на чолі з Гресем та Бондаренком! А хто іх кришуе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Грицько 21.11.2012 13:24
Говорив з товаришем,який є дуже наближеним до Бондаренка.Каже,що Анатоль Васьович взяв немалі гроші на вибори.Вибори програв.Віддавати немає чим.Анатоль в трансі і подався дійсно за кордон.В рядах Батьківщини Бондаренко втратив авторитет повністю.Не секрет,що по уманському округу Бондаренко працював проти кандидата від опозиції Полякова,підтри муючи Павла Костенка,що зіграло на руку Антону Яценку.Є такі думки в Батьківщині,що Бондаренко отримав грошенята саме від Яценка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Ужасть 21.11.2012 13:17
Керівник штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Черкаській області Анатолій Бондаренко та керівник фракції Черкаської облради партії ВО «Батьківщина» Володимир Гресь морально та політично сьогодні разом з черкаською опозицією. Про це сказав координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко,
---
Ужасть...3 человека, а столько должностей :cry:
Хотя возвращаясь к теме..."Даценко припускає, що Гресь з Бондаренком морально страждають"
Морально страждают..это что, в запое ??? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Коля 21.11.2012 12:48
Валодя Гресь пора уже в землянку прятаться, до следующих выборов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Реальність 21.11.2012 11:33
Один з кандидатів в депутати від БЮТ, пише що перемогли гроші.... виникає запитання це в 2010 році коли деякі не пішли з посад опісля програшу ЮЛІ та очолили більшість Партії Регіонів в обласній раді... ТАК це тоді гроші перемогли???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 О.ЧУПРИНА 21.11.2012 11:23
Цитую Johnny:
Цитую Черкасець:
Зате матеріально не постраждали під час виборів. Навпаки... І Даценку, як нікому про це відомо. Чому Булатецький з Даценком відстоювали вибір громадян, а ці двоє без бою здались? Булатецький озвучив цифру яку дають, щоб "дурником прикинутись" під час підрахунку голосів.

Был слух, что Грись ненавязчиво настаивал З.....у на определенных премиальных за снятие. На что получил ответ, что и ста тысяч СКВ не стоит. Посоветовавшись со стратегом Колей поменял тактику - стал угрожать З......у что снимется бесплатно. Имея перспективу объединения протестных голосов в пользу Удара, З.......к был вынужден сдаться - в денежном отношении, естественно.

Це дуже схоже на ПРАВДУ.Хочу об"єднати зусилля зацікавлених людей для розслідування цих фактів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Johnny 20.11.2012 22:17
Цитую Черкасець:
Зате матеріально не постраждали під час виборів. Навпаки... І Даценку, як нікому про це відомо. Чому Булатецький з Даценком відстоювали вибір громадян, а ці двоє без бою здались? Булатецький озвучив цифру яку дають, щоб "дурником прикинутись" під час підрахунку голосів.

Был слух, что Грись ненавязчиво настаивал З.....у на определенных премиальных за снятие. На что получил ответ, что и ста тысяч СКВ не стоит. Посоветовавшись со стратегом Колей поменял тактику - стал угрожать З......у что снимется бесплатно. Имея перспективу объединения протестных голосов в пользу Удара, З.......к был вынужден сдаться - в денежном отношении, естественно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Короп 20.11.2012 19:18
Те, що Анатолій Бондаренко не моральний авторитет,це всім відомо. Добре, що Ничипоренко поставив Толіка "в стойло"! Браво Ничипір!