реклама

реклама

Щойно депутати Черкаської міської ради розглянули питання про перейменування вулиці Енгельса на вулицю Чорновола.

Голосували двічі, зокрема один раз поіменно. Нижче дивіться результати поіменного голосування депутатів Черкаської міської ради.


Усього «за» проголосувало 28 депутатів, проте цього виявилося недостатньо для ухвалення рішення про перейменування вулиці.

Однак депутат-опозиціонер Микола Булатецький заявив, що це ще не кінець.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 Валерій Гавриленко 14.12.2012 20:26
:-* не з того почали. спочатку треба знищити назви організаторів в співучасників Голодоморів(Пет ровського,Лєнін а..)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Здоровий глузд 12.12.2012 11:58
Шановні, схаменіться!
Я поважаю СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ України і пам"ять про них і сумую, що практично немає сьогодні людей, здатних на справжні вчинки заради нашої країни.
Але, ну невже зараз перейменування вулиць - це першочергове питання????? Подумайте, про фінансову сторону питання - скільки на це буде витрачено коштів; подумайте про те, чи допоможе це комусь відчути себе справжнім українцем, патріотом??? Про що ви чубитесь?
Може краще спрямувати кошти і зусилля на соціальну сферу?
А до питання перейменування вулиць повернутися коли бюджет буде "повніший"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Баба Яга против! 12.12.2012 10:43
То як щодо вулиці Леніна? Чи то може Чорновіл не достатньо "великий" політик, щоб на його честь перейменувати саме цю вулицю? Що ви всі причепіліся до того Енгельса, який тим і прославився, що був другом та спонсором Маркса - його дойною коровою! До речі вони обидва нічого поганого Україні та українцям не зробили. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 пугач 11.12.2012 21:40
Слава Богу,благорозум ие восторжествовал о!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Василь 11.12.2012 20:37
Цитую гонта:
Побачимо як після таких принципових голосувань поведуть себе партійні лідери від БЮТ,Вільних демократів, Ударівців і т.д.В демпартіях зрадникам не місце. 100% явку, позачергову сесію і до 24 грудня рішення має бути прийнято. А то почнуть депутатські ряди рідіти.Досить терпіти наругу над українцями.


В партії ПРиБЮТ тушки завжди були і будуть. Бо можна потім "включити дурачка", натягти вишиванку, поплакатись в "мамин рушник" - лохторат повірить і поведеться. Ярчайший тому ПРиклад - Валентин Нечипоренко (захисник мови, особисто писав Януковичу, щоб той не підписував "мовний" закон), тепер буде голосувати за україноненависн ика Пахла Кровосісю.

Кому дакуйте за це? - Бондаренку за пасивну кампанію і партії УДАР - за техкандидата-тушонку Фурмана. Ну і, звичайно, ЧуПРині - за внесення смути в стан опозиціонерів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 гонта 11.12.2012 19:06
Побачимо як після таких принципових голосувань поведуть себе партійні лідери від БЮТ,Вільних демократів, Ударівців і т.д.В демпартіях зрадникам не місце. 100% явку, позачергову сесію і до 24 грудня рішення має бути прийнято. А то почнуть депутатські ряди рідіти.Досить терпіти наругу над українцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Микола 11.12.2012 17:49
Цитую Ужасть:
Цитую Холодноярець:
Акопян, Бакашев, Ван, Діскант, Казарян - щира Вам подяка! Вірмени, українські евреї, чеченці "ЗА", а де Добровольський, Слуцька (БЮТівці) Ви повинні були проголосувати і змусити Шабанова (поц моржовий). Ананьєв і Савін - поци в квадраті. Вороніна і Сисоева просто********п ровладні.

А Булатецькый, Булатецький Максим..голова городского БЮта...як там отголосував??? Як Томенко по мовному Закону??? :lol: :lol: Или может не до того сейчас, на канарах отрывается??
А друг и соратник пана Мамалигы..пан Воротнык..???
Или болт ложили


А були б кнопки, да Чечетов...сьогодні б вже нові табличкі з назвою вулиці карбували :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Ужасть 11.12.2012 17:39
Цитую Холодноярець:
Акопян, Бакашев, Ван, Діскант, Казарян - щира Вам подяка! Вірмени, українські евреї, чеченці "ЗА", а де Добровольський, Слуцька (БЮТівці) Ви повинні були проголосувати і змусити Шабанова (поц моржовий). Ананьєв і Савін - поци в квадраті. Вороніна і Сисоева просто********п ровладні.

А Булатецькый, Булатецький Максим..голова городского БЮта...як там отголосував??? Як Томенко по мовному Закону??? :lol: :lol: Или может не до того сейчас, на канарах отрывается??
А друг и соратник пана Мамалигы..пан Воротнык..???
Или болт ложили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Баба Яга против! 11.12.2012 17:18
"антон" - проплаченный тролль. Сразу видно невооружённым глазом. Как депутат-мажоритарщик Радуцкий в первую очередь обязан выполнять волю СВОИХ избирателей, т.е. избирателей с его округа. Если жители против переименования улицы - то так тому и быть.
А улицу Ленина переименовать слабо?! Она и покороче, да и предприятий на ней не так много.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 кактус 11.12.2012 16:55
Молодець стадник! Холодець протупив!