реклама

реклама

Зараз під вікнами обласного Будинку рад, де почалася сесія, майже півсотні представників партій «Батьківщина», «Союз-Чорнобиль Україна» та «Свободи» влаштували мітинг.

Опозиціонери таким чином хочуть закликати депутатів звернутися до прокуратури стосовно фальсифікацій під час виборів депутатів до Верховної Ради України на 194-ому виборчому окрузі (з центром у Черкасах) та 197-ому виборчому окрузі (з центром в Каневі).

– Ми не хочемо, щоб люди, які допустили фальсифікації, і далі залучалися Партією регіонів до вчинення аналогічних дій, – пояснив голова Черкаської міської організації ВО «Батьківщина», депутат Черкаської міської ради Максим Булатецький.

Сусідами опозиціонерів-мітингувальників стали продавці новорічно-різдвяного ярмарку, який також відбувається у сквері за Будинком рад

Сусідами опозиціонерів-мітингувальників стали продавці новорічно-різдвяного ярмарку, який також відбувається у сквері за Будинком рад


Крім того, опозиціонери принесли із собою вінки на знак того, що голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб «поховав найбільші підприємства області».

– У нас є вінок про поховання підприємства «Богдан», «Бондюель» тощо. Цим ми хочемо показати, що з економічної прірви ми йдемо в соціальну, – сказав депутат.

Тим часом депутат обласної ради Любов Майборода прийшла на сесію з букетом синьо-жовтих квітів для координатора опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка.


У свою чергу, самого Даценка невідома особа не хотіла пропускати на сесію обласної ради. Довелося втрутитися депутату облради Володимиру Гресю, який і провів Даценка на сесію.

До речі, голови Черкаської Черкаської ОДА Сергія Тулуба на сесії немає.

Відео про те, як Леоніда Даценка не пускали на сесію обласної ради, дивіться згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Вай Файдорович 31.12.2012 09:44
Цитую Любов Майборода:
Усіх квітів була не рівна кількість, а шість жовтих, та 7 - синіх. Сама купувала. СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!!

Та слава навіки. Тільки ви до того яким боком?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Хома 30.12.2012 19:05
Цитую Черкащанин:
Цитую кактус:
[quote name="Natali"] До речі, а в Тулуба які цінності ви не питали???

Масон, масон він, вони його так і називають шевалье Тулуб.
погляньте тут
https://radosvet.net/12943-ukrainskuyu-ekonomiku-kontroliruyut-masony-spisok-foto.html

Не може бути, то фотомонтаж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Черкащанин 29.12.2012 19:00
Цитую кактус:
[quote name="Natali"] До речі, а в Тулуба які цінності ви не питали???

Масон, масон він, вони його так і називають шевалье Тулуб.
погляньте тут
https://radosvet.net/12943-ukrainskuyu-ekonomiku-kontroliruyut-masony-spisok-foto.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 идеолог 29.12.2012 13:57
Цитую Любов Майборода:
Усіх квітів була не рівна кількість, а шість жовтих, та 7 - синіх. Сама купувала. СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!!



Цікаво, яке відношення у Любові Майбороди до того відео про яке тут пишуть http://vlasti.net/news/150927, там де Даценко всяку гидоту говорить про Тимошенко і Яценюка. Відмовки що то фальшивка не приймаються. Всі розуміють що то помста головного конкурента Доценка і відео реальне. Але чи варто дарувати квіти такій неморальній людині. Напишіть пані Люба. Цікаво...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 кактус 29.12.2012 13:16
Цитую Natali:
Навіть найбільше бажання дорватися до влади не повинно переходити межі християнських цінностей

А мусульманських чи буддистських? До речі, а в Тулуба які цінності ви не питали???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Гость патріот 29.12.2012 12:46
Цитую преса:
Цитую Зви Сало:
Цитую Жук:
Ненормальні люди просто. Ставити траурні вінки біля портрету живої людини.... Який би той Тулуб не був!


Тобто НОРМАЛЬНИМ є те, коли регіонали створюють нам такі умови, що декого це доводить до смерті, при тому. І зауважте, створюють тоді, коли ми ще живі. Грабують і дурять до знеможу...

І де ви побачили людину? "живу людину"? Жива людина таке не буде робити з народом.

а прочерку не истидно таке висвітлювати? чи кодекс честі журналістів вже не існує?

Напевно на прочерку не журналісти, а колектив ображених на життя аматорів, яким хоч про щось треба писати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Natali 29.12.2012 12:43
Навіть найбільше бажання дорватися до влади не повинно переходити межі християнських цінностей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 преса 29.12.2012 11:30
Цитую Зви Сало:
Цитую Жук:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Черкащани 29.12.2012 10:53
Цитую Любов Майборода:
Усіх квітів була не рівна кількість, а шість жовтих, та 7 - синіх. Сама купувала. СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!!

Правильно, сам дурак ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Любов Майборода 28.12.2012 21:55
Усіх квітів була не рівна кількість, а шість жовтих, та 7 - синіх. Сама купувала. СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!!