реклама

реклама

З 2011 року згідно з ухваленим Податковим кодексом збільшився акциз на бензин. Через це очікується подорожчання пального, що може потягнути за собою і подорожчання проїзду в громадському транспорті. У Черкаському міськвиконкомі вже нині розглядають пропозицію перевізників підняти вартість проїзду в маршрутках до 2,5 грн. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник міського голови Черкас Олексій Леонов.

– Відповідний регуляторний акт буде опублікований в найближчому номері газети «Місто». Потім буде обговорення, звернення до відповідного департаменту. Далі – громадські слухання і лише потім тариф затверджуватиметься рішенням виконавчого комітету, – пояснив Олексій Леонов. – Перевізники пропонують тариф – 2,5 грн. Але для деяких перевізників розрахунок собівартості є набагато більшим. Я веду мову про організації, які утримують площі, мають утеплені бокси, велику кількість робітників, платять заробітну плату «в білу» тощо. Однак, пропозиції звелися до того, що вийшли саме на згадану цифру тарифу.

До речі, подорожчати може і проїзд в міських тролейбусах – до 1 грн. 25 коп. Відповідна пропозиція надана тролейбусним управлінням.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 почемучник 18.01.2011 19:40
Цитую Черкащанин:
Та не гоните насчет самого длинного маршрута в семь километров... Пятый маршрут стартует от 700 летия и едет на Луначарку, там мягко говоря более 7 километров... Примеры продолжать? Я не оправдываю повышение цен.

это да! только в Киеве маршрутчики "затовариваются" на начальной остановке и везут людей через пол-Киева, а некоторых до конечных остановок. А в Черкассах что? А то, что даже в той же 5-ке люди, которые едут из ЮЗР, в своем большинстве следуют максимум (!) до Энгельса. А на Энгельса уже подседают те, которым нужно на 700-ку. Так сколько в таком случае км получается? 2,5 для Черкасс - это НЕНОРМАЛЬНО! Потому что перевозчики столько на бензин, з/п, взятки и т.д. не тратят!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Черкащанин 18.01.2011 11:22
Та не гоните насчет самого длинного маршрута в семь километров... Пятый маршрут стартует от 700 летия и едет на Луначарку, там мягко говоря более 7 километров... Примеры продолжать? Я не оправдываю повышение цен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Санитар 17.01.2011 18:36
Господа, извините! Какова протяженность маршрутов по Черкассам? Неужели как в Киеве по 10-15км? Самый длинный маршрут около 7км, а люди и большинство проезжают 3-5 остановок а платят как за все расчетные 7-8км. Мэра в отставку или пусь пускает муниципальные автомаршруты, тролейбуссы а не отмыват деньги через взятки владельцев маршрутов. Сегодня это одна банда! Где налоговая? Ведь все водители, контролеры работают без трудовых книжек а хозяева на едином податке. Заплатил 400грн и снимай деньги в 3-5 маршрутов и с каждой машины больше 2 тыс в день
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Віктор 15.01.2011 21:54
Ну чого ви так переймаєтесь? Собівартість проїзду рахував все той же лікар - гінеколог він же юрист Карась - головний економіст міста Черкаси.Як він уміє рахувати всі вже знають. Собівартість від рентабельності не відрізняє. Бажаючі на посаду головного економіста міста є? Пропонуйте себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Slava 15.01.2011 21:10
Стосовно підвищення проїзду. Кого обрали до міської ради, правильно всіх автоперевізникі в ..... то вони ж і ціни зроблять нормальні для себе. Людям потрібно відмовиться від проїзду в автобусах. Вимагати від мера збільшити кількість тролейбусів, бульвар Шевченка тільки для тролейбусів. Ввести квитки на 24 години, 48 як це робиться в Європі. Виборці нас в черговий раз...Тільки Рада виборців України допоможе та знайде захист ВАМ виборці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Slava 15.01.2011 01:16
Торгаші нічого не виробляють, а гроші деруть за китайськи товар як за польський, тепер і представники Фокстроту теж взувають людей здирають кошти за безкоштовне підключення побутової техніки. Страждають тільки споживачі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Пенсионер 14.01.2011 17:37
А троллейбусы уже на бензине работают?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Україна 14.01.2011 17:34
Так і не дивно!Багато хто злопихався як приймали податковий кодекс.Думали,коменти писали злорадні"нехай торгашам буде гірше"ну тай,що вам пересічним тепер легше?ВАМ же пояснювали торкнеться кожного!А по переду ще гірше.Так буде до тих пір поки недойде в голови УКРАЇНЦІВ -не можливо обирати за 100гр чи пляшку горілки.