реклама

реклама

У черкаському медіапросторі стартувало нове комунальне підприємство «Муніципальне інформагентство «Черкаси», головна функція якого – інформувати жителів міста про діяльність влади. Директором муніципального інформаційного агентства стала Олена Петрова, редактор журналу «Живи в Черкасах!».

Головний натхненник створення міського комунального медіахолдингу – мер Черкас Сергій Одарич, куратор проекту – соратник мера з PR-питань Марина Волошенко (зліва) і виконавець – головний редактор журналу «Живи в Черкасах!» Олена Петрова

Головний натхненник створення міського комунального медіахолдингу – мер Черкас Сергій Одарич, куратор проекту – соратник мера з PR-питань Марина Волошенко (зліва) і виконавець – головний редактор журналу «Живи в Черкасах!» Олена Петрова

За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, інформаційне агентство створене шляхом реорганізації газети «Місто».

– Серед черкаських ЗМІ газета міської влади займає останнє місце. Це жахливий гібрид на інформацію. Тому ми відмовляємося від колишньої форми і випускатимемо газету у вигляді бюлетеня, – зазначив Сергій Олегович. – «Місто» буде роз’яснювати черкасцям нові документи міської ради, буде трибуною влади, тобто висвітлюватиме погляд на розвиток міста очима депутатів та депутатських фракцій.

Крім випуску «Міста», як повідомив мер, одним з видів діяльності інформаційного агентства також буде випуск журналу «Живи в Черкасах!», формат і змістове наповнення якого не зміниться.

– Також до інформагентства увійде портал, який виконуватиме довідкову функцію та залучатиме інвесторів. Зокрема, ми плануємо на порталі створити геоінформаційну систему міста, що відображатиме інвестиційно-привабливі земельні ділянки. І нарешті четвертий напрям – це інтернет-телебачення. Адже ми хочемо не лише друкованим способом, а й у візуальному режимі надавати жителям міста інформацію про ті чи інші рішення та проекти, – зазначив мер міста.

За словами депутата Черкаської міськради, ініціатора створення інформагентства Марини Волошенко, діяльність мерії повинна бути прозорою для громади. Саме тому і виникла потреба у створенні такого холдингу.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 ЗНАЙКА 18.01.2011 17:58
Интересно получается. Денежки Одарич и К платят 101-Далматин и ВИККЕ за освещение их деятельности, а в холдинг их чего-то не приглашают. Тут какая-то двойная бухгалтерия или двойные стандарты-это уж как хотите,так иназывайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Читач 17.01.2011 16:52
А чого ж у медіа-холдинг не включають ВІККУ та 101-Далматин? Вони ж так стараються вихваляти Одарича.Послухаєш-подивишся,то такого мера ніде в світі нема...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Прохожий 17.01.2011 02:54
Я налогоплательщи к и хочу, чтобы мои деньги тратились на компенсацию по тарифам, например, а не не кому ненужное оновлення не кому ненужного Миста. А документы пусть на сайт ставят или в др. газеты дают - дешевле будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Frontmen 16.01.2011 16:11
Цілком очевидно: Одарич начитався Оруела і створює за наші гроші МІНІСТЕРСТВО ПРАВДИ. На цілі "ознайомлення з діяльністю міської ради" в бюджеті передбачено мільйон гривень - вистачіть і на відкати, і на запудрювання мозгів громадян. А що з цього приводу думає його гуманітарний заступник Майборода? Чи критикувати Одарича слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Віктор 16.01.2011 11:44
Цитую Slava:
Порада меру, розмістіть свою передвибочу програму на сайті міськомі і ставте галочки що виконали або хрестики що просто обіцялось. Наочно перед міською теж намалюйте програму і галочками та хрестиками звітуйте про досягнення. І перед виборами не потрібно буде за власний кошт друкувати досягнення. На мою думку *** створює міністерство пропаганди.. мабуть у нас дороги класні ЖЕКи працюють як часи на Ерсті.Виборці, чого бідні ....?

Ну чого ж так просто ГАЛОЧКИ? Живемо в час повної електроніки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 Одна 16.01.2011 00:44
Звідки такий негатив? Як на мене - ідея сучасна, а оновлення "Міста" - давно було на часі... Побачимо, що вийде...І до чого тут "опущені очі"? ЛЮДИ - БУДЬТЕ БІЛЬШ ПОЗИТИВНИМИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Віктор 15.01.2011 21:50
Ну повинні ж колись вони навчитися говорити і писати правильно. Дайте шанс, а то накинулись на бідних дівчат...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Slava 15.01.2011 21:28
Порада меру, розмістіть свою передвибочу програму на сайті міськомі і ставте галочки що виконали або хрестики що просто обіцялось. Наочно перед міською теж намалюйте програму і галочками та хрестиками звітуйте про досягнення. І перед виборами не потрібно буде за власний кошт друкувати досягнення. На мою думку *** створює міністерство пропаганди.. мабуть у нас дороги класні ЖЕКи працюють як часи на Ерсті.Виборці, чого бідні ....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Прохожий 15.01.2011 11:55
Да кто там будет какие документы в Мисти разъяснять. они без ошибок обычную информацию подать не могут. Про написать вообще речь не идет. А вы - РАЗЪЯСНЯТЬ?! Будет тот же отстой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Володимир 15.01.2011 01:06
Чудовий задум. Успіхів. :-)