реклама

реклама

Заступник критикує мера за бажання мати муніципальне ЗМІ

Заступник критикує мера за бажання мати муніципальне ЗМІ

Заступник міського голови Черкас Любов Майборода критично оцінила ініціативу міської влади в особі мера Сергія Одарича щодо створення комунального підприємства «Муніципальне інформаційне агентство «Черкаси».

– Я, чесно кажучи, не знаю, що це за підприємство. Але моя позиція була протягом всієї моєї політичної діяльності і є незмінною: засоби масової інформації – це четверта влада, і фінансування їх за бюджетні кошти – це є політична корупція. Без четвертої влади ніяка демократія в Україні не відбудеться. Країні буде корумпована! – переконана Любов Володимирівна. – Так, є офіційні документи, які має оприлюднювати міськрада. Це різноманітні регуляторні акти. І влада має випускати комунальну газету задля оприлюднення цих актів. Все. Решта я розцінюю так, як це розцінюють у Європі. Створення різноманітних комунальних холдингів – це маніпулювання свідомістю населення.

Заступник мера зазначає, що вона розуміє бажання влади роз’яснювати свою позицію, доносити її до громади, однак…

– Якщо ми будемо дотувати ЗМІ з бюджету, у нас ніколи не буде вільних мас-медіа. Наша країна ніколи не буде демократичною, наші люди ніколи не будуть багатими. У нас завжди буде процвітати корупція і перелякані люди, переконана Любов Майборода. – Можливо, я не все знаю, що хоче створити Одарич…

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Редактор 21.01.2011 21:10
Кузляев, окстись, это 3,85грн. за кв.см - дешевый вариант. Это из чего же в коммунальном вестнике ( не газете!)складыв ается такая цена. Из одного безграмотного Жив-ко? Они там в вестнике, что будут сами готовить документы, которые будут размещать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 гонта 21.01.2011 18:29
Якщо це питання про "медіахолдинг" винести на громадське обговорення, то 99 відсотків громади підтримають Любу. чЕРКАСЕЦЬ- якщо ти житель Черкас,то ти черкащанин,а не те як ти себе,називаєш.І з яких це пір Люба стала журналісткою, за яку ще й 99 відсотків віддадуть? І хто ствержує, що потрібно працювати на мера? Преса повинна працювати на громаду.На референдум свої кандидатури самі журналісти й винесуть,якщо умови праці будуть пристойними.Серед себе обируть головного редактора.А люди обиратимуть з журналістів тих,чиї матеріали їм подобається читати, слухати й дивитись.Якщо обирати тих, кому ми платимо гроші - бред, то ви тійсно обкурений з"їхали з розуму і краще голосу не подавати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Сергій Кузляєв 20.01.2011 19:33
Цитую ЗНАЙКА:
Одарич днями розказував, що бюджетникам нічим зарплату платити,доведет ься скорочуватись і т.п,А тут йдеться про сотні тисяч гривень бюджетних коштів на самопіар. Нехороший він чоловік.До того ж невже й справді мало ВІККИ, Далматина,колон ок у найтиражніших газетах і т.д. Совість треба мати і боятись хоч трохи гніву народного.


Скажіть, які сотні тисяч гривень!????? У бюджеті передбачено 300 тис. як оплату за друк рішень міської ради, виконкому, регуляторних актів, які необхідно обовязково друкувати. Покажіть мені бодай одну газету у Черкасах, яка погодиться безкоштовно друкувати ці документи. Вони займають по 5-7 газетних шпальт!!!! Кожен ЗМІ скаже - плати гроші. Тому між тарифами Вечірки - 8 грн. см. кв, Акцента - 4 грн. Нової доби - 4,5 грн. см. кв, обирається найдешевший варіант: 3,85!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Черкасець 20.01.2011 17:41
Якщо це питання про "медіахолдинг" винести на громадське обговорення, то 99 відсотків громади підтримають Любу. Запитання до Гонти:Як ви вважаєте, кого з журналістів потрібно було б обрати працювати у цьому холдингі, і, головне, хто з цих кереатур погодиться працювати на мера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 ЗНАЙКА 20.01.2011 17:28
Одарич днями розказував, що бюджетникам нічим зарплату платити,доведет ься скорочуватись і т.п,А тут йдеться про сотні тисяч гривень бюджетних коштів на самопіар. Нехороший він чоловік.До того ж невже й справді мало ВІККИ, Далматина,колон ок у найтиражніших газетах і т.д. Совість треба мати і боятись хоч трохи гніву народного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 ERLIX 20.01.2011 15:05
Не розумію - доки Майборода буде мутити воду і хто її фінансує? Не злазить з телеекранів і всіх ганьбить. Один гендиректор "Росі" Михайло Калініченко міг поставити її на місце - відсудив 20000 гривень за наклепи. Пора і Одаричу подати на суд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Голос розуму 20.01.2011 13:47
Ви чогось обкурилися, Гонта, чи передивилися???? Громада обиратиме журналістів... Брєд!!! Тоді пропоную, щоб громада ще обирала лікарів, учителів. А що? Вони теж зарпату з бюджету отримують. А про всесильного Одарича, "якому це під силу". Та він директора муніципального агенства, якщо не помиляюся, сказав, що на "особистому конкурсі" обирав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 гонта 20.01.2011 11:20
Люба як завжди займається самопіаром.Це не людина команди.Вона розуміє,що незалежних ЗМІ не буває. Але найкраще коли вони залежні від громади,а отже і фінансуватись повинні за гроші громади,тобто через бюджет.Головна проблема щоб журналістів яких утримує громада,сама громада і обирала на роботу, шляхом місцевого референдуму.Тоді ЗМІ стануть четвертою гілкою влади і не будуть залежати ні від олігархів,ні від політиків,ні від влади.Одаричу зробити це під силу.Тільки в цьому йому потрібно допомогати, а не звинувачувати в політичній корупції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ПЕГАС 19.01.2011 22:20
В корумпованій країні ТРЕБА ГОВОРИТИ ПРАВДУ. А ЧИ МОЖЕ ВЛАДА СКАЗАТИ ПРО СЕБЕ ПРАВДУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ПВУ 19.01.2011 13:20
ПВУ (порада виборцям України)Всі ЗМІ належать певним особам і незалежних ЗМІ не існує навіть в інтернеті, тільки на форумах та в коментарях може бути думка народу, і то всі вагові партії садять своїх працівників, щоб писати на себе гарно. ПВУ якщо у ВАС не має бажання на протест, до поки продаєте свої голоси то так і будемо жити.