реклама

реклама

Команда екс-мера Черкас Сергія Одарича продовжує втілювати в життя стріт-арт проект «Прикрасимо наше місто». Великі та ніби справжні птахи віднедавна «оселилися» на господарському приміщенні за черкаською школою мистецтв, що поруч з гімназією №9, повідомляє сайт «Вільних демократів».


Малюнок видно здалеку і його вже встигли оцінити жителі мікрорайону. Проходячи повз, люди зупиняються та милуються роботою двох черкаських художниць Вікторії Кошелєвої та Тетяни Васильєвої.

– У нас було кілька ескізів, але вибір зупинили саме на малюнку з великими птахами та квітами, адже поруч школа мистецтв, тому й намагалися в одній роботі образно поєднати живопис, музику, танці й пісню. Адже хто, як не птахи якнайкраще все це передадуть, - розповідає Тетяна Васильєва.

Над роботою майстрині трудилися 4 дні, працюючи щоденно по сім годин. Ідея розписати сіре та непоказне приміщення виникла у депутата міськради від Партії вільних демократів Андрія Більди, на округу якого і знаходиться школа мистецтв.

– Мета проекту проста – щоб йдучи на роботу, люди бачили не сіру буденність, а яскраві малюнки, - каже Андрій Більда і додає, що цим малюнком проект не обмежиться.

Адже у планах ще продовження розпису на паркані, що віднедавна відділяє гімназію № 9 від школи мистецтво та від старого овочесховища. Також серед ідей облагородження самого овочесховища, де час від часу утворюється стихійний смітник.

– Тепер хочемо залучити власників овочесховища, щоб також розписали своє приміщення. Я переконаний, що коли його прикрасять зображеннями, то нікому там і смітити не захочеться, - додає Андрій Більда. – Я закликаю всіх людей долучатися до нашого проекту й розмальовувати сірі гаражі та паркани.

Варто нагадати, що стріт-арт проект ще торік започаткували представники команди «Вільних демократів» Андрій Більда та Микола Кудрявцев. Таку ідею залюбки підхопили черкаські художники і ще торік подарували місту кілька яскравих малюків, які прикрашають Черкаси і нині. Між іншим, це не просто хаотичні зображення, а вдало продумані та тематичні роботи, які є на центральній міській бібліотеці для дітей, на трансформаторній підстанції, що у дворі будинку по вулиці Горького тощо.


реклама

Коментарі  

 
-3 #11 Валентина 02.08.2013 06:13
Цитую М...:
Цитую Микола Кудрявцев:
Цікаво, що у людини в голові коїться, яка говорить про "відмивання бабла"? Це ж на діагноз схоже-хтось за свої гроші прикрашає обшарпану стіну, а хоробрі анони про "відмивання". "А сам читать уміє по слогам...." ну і далі.. по тексту

Микола, краще працюй над своїм професіоналізмо м, а то ти тільки піаритися майстер! Якби про мене говорили в місті те, що говорять про тебе, я б вже давно з міста від сорому поїхав. :-)

Уже давно можете уезжать, господин Миколенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 стецько 01.08.2013 20:34
пусть бы у себя дома рисовали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 jazz 01.08.2013 18:20
Цитую Бабя Яга:
Цитую Остап:
Я б хотів би побачити, як житель Черкас , що конкретного вже зробили Воротніки, Мамалиги, Арсенюки для міста. Вже керують кілька місяців. А людина за свої кошти гарно размалювала стіну і такий шквал негативних ємоцій.... Жах. куди ми котимось ??? Я починаю вже жалкувати , що живу в цьщму місті. Заздрю жителям Вінниці,Полтави , Івано-Франківська, та ін. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

не заздрь. привези їм Одарича :D

100% :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Т. 01.08.2013 17:20
Цитую ytyt:
Цитую Т...:
Цитую Karton:
Цитую стабилизец:
А почему сама гымназыя похожа на тюрьму после бомбежки ? Как первоклашкам не страшно заходить в эдакое гетто. Да и другие, особенно панельные школы, не лучше.

Вы не видели состояние первой школы.Там вообще фасад в кошмарном состоянии.Одарич сделал одну стенку и все ее показывал на звитах,а все остальное рушится на глазах.

Першою школою керує зл***нець та один з найбільших корупціонерів в місті - Саєнко, який завжди тісно співпрацював з Одаричем і робив те, що йому казав Одарич. Прокуратура та суди прокрили зл*чинну діяльність Саєнко.

Так Одарич его убрал.Чего то несешь бред...А что били суды/

Одарич призначив Саєнко Сергія на посаду начальнику управління освітою на місце незаконно звільненного Одаричем Депутата Анатолія. А Саєнко на посаді начальника творив беззаконня, у т.ч. незаконно звільняв людей та дерибанив майно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ytyt 01.08.2013 17:02
Цитую Т...:
Цитую Karton:
Цитую стабилизец:


Так Одарич его убрал.Чего то несешь бред...А что били суды/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Т... 01.08.2013 15:45
Цитую Karton:
Цитую стабилизец:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Karton 01.08.2013 13:16
Цитую стабилизец:
А почему сама гымназыя похожа на тюрьму после бомбежки ? Как первоклашкам не страшно заходить в эдакое гетто. Да и другие, особенно панельные школы, не лучше.


Вы не видели состояние первой школы.Там вообще фасад в кошмарном состоянии.Одарич сделал одну стенку и все ее показывал на звитах,а все остальное рушится на глазах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Бабя Яга 01.08.2013 12:51
Цитую Остап:
Я б хотів би побачити, як житель Черкас , що конкретного вже зробили Воротніки, Мамалиги, Арсенюки для міста. Вже керують кілька місяців. А людина за свої кошти гарно размалювала стіну і такий шквал негативних ємоцій.... Жах. куди ми котимось ??? Я починаю вже жалкувати , що живу в цьщму місті. Заздрю жителям Вінниці,Полтави , Івано-Франківська, та ін. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

не заздрь. привези їм Одарича :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 комент 01.08.2013 09:12
молодці! хороша ідея! Добра і гарна справа - то не важливо хто її робить. І не звертайте увагу на вякання усяких! Такі не здатні щось зробити, ото і все що вміють - обгадити когось.
Молодці!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Остап 01.08.2013 08:31
Я б хотів би побачити, як житель Черкас , що конкретного вже зробили Воротніки, Мамалиги, Арсенюки для міста. Вже керують кілька місяців. А людина за свої кошти гарно размалювала стіну і такий шквал негативних ємоцій.... Жах. куди ми котимось ??? Я починаю вже жалкувати , що живу в цьщму місті. Заздрю жителям Вінниці,Полтави , Івано-Франківська, та ін. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: