реклама

реклама

У Черкасах є три комунальні пляжі, які прибирає переможець тендерних торгів ФОП Прилепський С. М. Згідно з угодою, міська влада за прибирання цих пляжів сплачує підряднику 150 тисяч грн. Про це йдеться у відповіді заступника міського голови Павла Карася голові Черкаської міської МГО «Батьківщина молода» Станіславу Сафонову на його інформаційний запит. Його Сафонов оприлюднив у себе на сторінці в соцмережі «Фейсбук».

За 150 тисяч гривень ФОП Прилепський С.М. має прибирати випадкове сміття на території пляжів, вивозити відходи деревини, навантажувати та вивозити сміття, відкачувати фекалії з туалетів та наводити лад у вбиральнях. Загальна площа пляжів – 8,279 га. Прибирання територій здійснюється відповідно до затвердженого графіка, у літні місяці – 10 разів на місяць.

«На всіх комунальних пляжах проведено водолазне обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторії, відведеної для купання. Межа запливу позначена буями червоного кольору. Сезонні рятувальні пости організовано силами КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба», – інформує Павло Карась. – Території перебувають у належному санітарному стані. Проведений благоустрій: наявні переодягальні та туалети. Обладнано контейнери для сміття».

Нагадаємо, Черкаська міська ГО «Батьківщина молода» зверталася з інформаційним запитом до Черкаського міськвиконкому, аби дізнатися, хто орендує та утримує черкаські пляжі. До цього активістів спіткало неналежне прибирання черкаських пляжів.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 До речі... 15.08.2013 13:12
Краще за всіх получається прибирати у Беззубенка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 местный житель 15.08.2013 11:19
Никто ничего не убирает !!! Мусора не то слово горы , а терриконы (видимо так модно нынче). Пляжи на Мытнице - вообще рассадник заразы . Моя дочь приехала в гости , 5 лет на наших пляжах не была. По нашему же совету пошла на Мытницу (думали там хоть вода чище). Пришла вообще в полном ужасе. Ну сколько же можно пылесосом тянуть деньги из бюджета и ни хр0*0на не делать !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ирина 15.08.2013 08:20
ну подъезжаю не все!! а на зп в 2000 гривен,поверь,р аботы хватает.( у подруги дочь там работает)!!
Цитую АГА:
Цитую ирина:
диву дивуешся....никто не знает где "эти" пляжи!! вместо фирмы,которая получает денежки,выводят гос.служащих убирать,в обязаности которых уборка совсем не входит( да еще и в законный выходной);и есть такая пословица,что мол чисто не там где убирают,а где не мусорят!! а у нас пиплы,окурки,бу тылки пивные,презерва тивы и т.п...а потом вопросы.....

А что еще будут делать госслужащие в горисполкоме? Бегать по городу с такой зароботной платой? Так пусть хоть поработают на благо черкащан ведь зарплата им платится с бюджета Черкасс.Как посмотриш какими машинами подезжают на работу к ГОРИСПОЛКОМУ да и думаеш где ж это несчастные госслужащие взяли деньги на приобретение таких автомобилей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Сергийко 14.08.2013 17:08
А теперь внимание, ПРОЧЕРК, провести расследование, и рассказать всю правду о ФОП Прилепський, Твой Лад, Бортник и т.д.? И не забыть, в каком году этот и фирмочки типа "братья-сестры" подсели на бюджет через тендеры (уборка, обрезка, щепа, песчано-солевая смесь зимой, откачка воды и прочистка ливневок, уборка дорог и т.п. и т.д.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 АГА 14.08.2013 15:55
Цитую ирина:
диву дивуешся....никто не знает где "эти" пляжи!! вместо фирмы,которая получает денежки,выводят гос.служащих убирать,в обязаности которых уборка совсем не входит( да еще и в законный выходной);и есть такая пословица,что мол чисто не там где убирают,а где не мусорят!! а у нас пиплы,окурки,бу тылки пивные,презерва тивы и т.п...а потом вопросы.....

А что еще будут делать госслужащие в горисполкоме? Бегать по городу с такой зароботной платой? Так пусть хоть поработают на благо черкащан ведь зарплата им платится с бюджета Черкасс.Как посмотриш какими машинами подезжают на работу к ГОРИСПОЛКОМУ да и думаеш где ж это несчастные госслужащие взяли деньги на приобретение таких автомобилей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 КАКТУС 14.08.2013 14:40
ВИМАГАЮ точні координати пляжів, тобто зон, за прибирання яких платяться ГРОШІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ирина 14.08.2013 13:51
диву дивуешся....никто не знает где "эти" пляжи!! вместо фирмы,которая получает денежки,выводят гос.служащих убирать,в обязаности которых уборка совсем не входит( да еще и в законный выходной);и есть такая пословица,что мол чисто не там где убирают,а где не мусорят!! а у нас пиплы,окурки,бу тылки пивные,презерва тивы и т.п...а потом вопросы.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 незнайка 14.08.2013 13:13
Cколько из этих 150 тыс обломилось субботничавшим працивницям миськради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Пляжный завсегдатай 14.08.2013 12:51
Прежде чем что-то утверждать, желательно самому бы пойти и посмотреть на те горы мусора на наших пляжах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 КАКТУС 14.08.2013 12:35
А хто знає точні адреси цих пляжів? Підкажіть! У нас, на Митниці ніхто не прибирає!"