реклама

реклама

marsh Сьогодні виконком Черкаської міської ради затвердив новий тариф на пасажирські перевезення у місті. За словами заступника міського голови Черкас Олексія Леонова, вартість проїзду у маршрутках становитиме 2 грн. 25 коп. з 1 березня, і 2 грн. 50 коп. з 1 червня.

– Ще у минулому році ми почали розглядати регуляторний акт. 14 лютого закінчився термін цього розгляду. Нині перевірено всі розрахунки і встановлено, що з 1 березня 2011 року тариф на проїзд буде 2 грн. 50 коп. Але оскільки влада домовилася із перевізниками, то на період 1 березня 2011 року – 1 червня 2011 року вони зменшать вартість проїзду до 2 грн. 25 коп. Тобто фактично тариф 2,50 грн. почне діяти з 1 червня 2011 року, – говорить Олексій Павлович.

Вартість проїзду у тролейбусах поки що не змінилася. Проте вже наступного тижня вона може здорожчати до 1 грн. 25 коп.

16 пільгових категорій у транспорті загального користування, як зазначає пан Леонов, не постраждають.

Один із черкаських перевізників Петро Копієвський зазначає, що на перехідний період компроміс із владою знайдений. Проте ціна 2 грн. 25 коп. – це не та сума, яка реально «влаштовує» перевізну сферу міста.

– Якщо вартість дизельного пального та інших складових тарифу до літа впадуть, то ціни 2,50 грн. буде достатньо, – зауважив пан Петро.

реклама

Коментарі  

 
+3 #22 аноним 28.02.2011 17:15
з такими успіхами український народ скоро бомжувать стане..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Анастасия 28.02.2011 17:11
все хожу тепер пішком!!!!!!!!! !! :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Артур 27.02.2011 20:10
А що ви хотели соляра била 6-70, щас 8-00 так вот и щетай 100 литров * 8-00 грн минимум= 800 грн) на 100 км 23-25 литров)) + запчасти безумовно 2-50 це здирництво тогда тускай заполняют машрутку тока сидячими)) я не збираюсь платить 2-50__ и вивалюваться з маршрутки))) а вообще я студент де безаботне студенство де пильги хочаб в траликах))!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 базіліо 27.02.2011 12:22
Невміємо обирати владу - нехай ноги страдають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 УМ 26.02.2011 22:40
Причины коррупции носят универсальный характер и одинаково проявляют себя в самых разных странах мира. Чем больше степень присутствия государства в экономике и общественной жизни, тем больше возможностей для коррупции у его служащих. А чем больше возможностей — тем сильнее желание их преумножить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 УМ 26.02.2011 22:28
Ни одна политическая программа не
содержит идею системной борьбы с коррупцией. Партия, которая сможет не просто провозгласить такую идею, а четко ее сформулировать, наполнить ее содержанием, сделать основой своей программы и донести до избирателей сможет получить поддержку на выборах воплотить идею нового не коррупционного общества в жизнь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Україна 26.02.2011 18:05
Цитую док:
сума, яка реально «влаштовує» перевізну сферу міста.
-----------------------------------------------------
Треба, щоб сума влаштовувала в першу чергу пасажирів! А перевізникам необхідно влаштовувати безБЛАТовий конкурс на перевезення, щоб не кортіло, крім реальних затрат, дерти з людей нічим не обгрунтовані гроші.

Було б добре ,щоб мзду перевізники владі не башляли,тоді й ціни не були б захмарні.А так "кушать всем хочется и не только хлеб с маслом"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Віктор 26.02.2011 17:35
Ну сколько еще нужно "перевізникам"? Пользуются монопольным правом. А где обещанное коммунальное предприятие по перевозке горожан? Убрать всех "перевізників".....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 УМ 26.02.2011 14:52
Коля они перестанут кушать тогда, когда Вы, перестанете предоставлять им такие возможности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 УМ 26.02.2011 14:44
Это решение принималось без учета принципов государственной регуляторной политики, определенных в ст. 4 Закона Украины «О принципах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности», в частности целесообразност и, адекватности, эффективности, сбалансированно сти, прозрачности и учета общественного мнения; без планирования деятельности по подготовке указанного решения и без соблюдения процедуры принятия регуляторного акта.