реклама

реклама

Генеральна прокуратура України порушила низку кримінальних справ проти чиновників, які відправляли своїх дітей до таборів «Артек» і «Молода гвардія», за бюджетні гроші. Багатенькі діти займали місця сиріт, пише finance.ua.


«Так, за рахунок коштів, виділених на оздоровлення в «Артеку» дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Львівська облдержадміністрація відправила 18 дітей з благополучних сімей, в основному – керівників місцевих органів влади Турківського району. За цими фактами прокурором області внесено подання, за результатами розгляду якого притягнуто до відповідальності 6 посадових осіб. Крім цього, головою облдержадміністрації ініційовано питання про звільнення голови Турківської райдержадміністрації», – розповідає начальник Головного управління захисту прав і свобод дітей ГПУ Володимир Вишинський.

За його словами, аналогічні порушення були виявлені і в Рівненській області. Там чиновники направили 4-х хлопців в «Артек», як учасників міжнародного фестивалю. Однак участі у заході діти не приймали. Також подібні випадки зафіксовані у Донецькій, Кіровоградській, Закарпатській, Полтавській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Всього розпочато 6 кримінальних проваджень та направлено до суду 4 позови про повернення незаконно витрачених бюджетних грошей.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #13 будячок 05.09.2013 12:57
Я особисто знаю сім'ю опікунів двох діток. Батьки намагаються дітей оздоровити особливо влятку - не треба дітей відривати від навчального процесу, але зась! Навіть такій категорії дітей дістати влітку путівки навіть у звичайні санаторії чи здравниці біля моря практично не можливо. А як же! Хай біля моря взимку оздоровлюються! ! Якщо пан губернатор читає такі сторінки, то йому повинно бути СОРОМНО за своє "кодло" по самі зірки ГЕРОЯ :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 будячок 05.09.2013 12:53
Цитую ирина:
Рома,так можно "ждать" еще 300 лет.....


Бог терпів, і нам велів.. до церкви, паство...як у казці сказано: прямо підеш - загинеш, направо - коня загубиш, наліво і.т.д., а назад повернути - щось не пам'ятаю.. але і тупцювати на місці не хочеться.. "наш паравоз вперед летит, в камуне астановка"... :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ирина 05.09.2013 11:12
Рома,так можно "ждать" еще 300 лет.....

Цитую Роман:
Цитую ирина:
...попытка была в 2004,ни к чему не привела....ну кто скажет,неужеле надо приглашать "варягов",как в руси?? менеджеров приглашаем,футб олистов,артисто в и т.п....давайте и презика( с командой) пригласим,может помогут??

Та бачите, пані Ірино, "папітка" у 2004 році то була, та тільки до кінця ж її так і не довели, бо там кум, там сват, там брат - як же їх звільниш?! А "варяги" теж не допоможуть, бо доки кожний вважає, що "закон - законом, а я тут тихенько, щоб ніхто не чув і не бачив..." - то це ж доведеться пів країни "варягами" заселити. І нема на те ради, крім як із себе починати і викорінювати подвійні стандарти ("закон - то для інших, а для мене і так добре") - як набереться в Україні критична маса чесних і законослухняних громадян, то і чинити беззаконня "тихенько, щоб ніхто не чув і не бачив" буде значно важче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ирина 05.09.2013 08:13
єто тянется еще с времен Хрущова( а не Одарыча или Олийныка)....а прокуратура...так дети прокуроров и идет вместо детей,которые нуждаются в этом!!!!
Цитую Соня:
Так нужно проверить прокуратуре за все года мерства Одарыча как делились путевки.Простым деткам из бедных семей они не попадали. Это тянется еще с мерства Олейника. Путевки в АРТЕК попадали только детям чиновников. Вот пусть и прокуратура занимается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Роман 04.09.2013 23:38
Цитую ирина:
...попытка была в 2004,ни к чему не привела....ну кто скажет,неужеле надо приглашать "варягов",как в руси?? менеджеров приглашаем,футб олистов,артисто в и т.п....давайте и презика( с командой) пригласим,может помогут??

Та бачите, пані Ірино, "папітка" у 2004 році то була, та тільки до кінця ж її так і не довели, бо там кум, там сват, там брат - як же їх звільниш?! А "варяги" теж не допоможуть, бо доки кожний вважає, що "закон - законом, а я тут тихенько, щоб ніхто не чув і не бачив..." - то це ж доведеться пів країни "варягами" заселити. І нема на те ради, крім як із себе починати і викорінювати подвійні стандарти ("закон - то для інших, а для мене і так добре") - як набереться в Україні критична маса чесних і законослухняних громадян, то і чинити беззаконня "тихенько, щоб ніхто не чув і не бачив" буде значно важче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Соня 04.09.2013 17:12
Так нужно проверить прокуратуре за все года мерства Одарыча как делились путевки.Простым деткам из бедных семей они не попадали. Это тянется еще с мерства Олейника. Путевки в АРТЕК попадали только детям чиновников. Вот пусть и прокуратура занимается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ирина 04.09.2013 16:20
вот мы все только и возмущаемся....а что надо сделать,что бы такого не было?? попытка была в 2004,ни к чему не привела....ну кто скажет,неужеле надо приглашать "варягов",как в руси?? менеджеров приглашаем,футб олистов,артисто в и т.п....давайте и презика( с командой) пригласим,может помогут??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Герешенко Микола 04.09.2013 14:41
Після такого "стрису" пану Березі кров із носу треба відпочити в "Молодій Гвардії"...Такого гвардійця ще треба пошукати, вбити людину і втекти з місця ДТП і за це "одмитися" від такого бруду... В нас не мілія а циркачі або прямо можна сказати що там працюють одні корупціонери. Дкмали що Дерновий В.В. нє годяй, а це прислали такого що язик не повертається як назвати... Иені цікаво б було почути, що було б як би на місці цієї жінки, була сестра або рідна людина пана Ліпандіна В.В і що б він тоді робив і чим керувався...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 незнайка 04.09.2013 14:08
Родство кумовство сватовство давно и в Черкассах границы здравого смысла перешло Добавилась однопартийность
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Loki 04.09.2013 12:52
Помню года 3 назад, приехал в одну семью ,один чернобыльский ребёнок на оздоровление. В одном ситцевом платьице и сандалиях, с целофановым пакетиком в руках. Но зато с превосходнейшим знаниям английского удивившими соседку принимающей семьи. Но принимающая семья английским то как раз и не владела)), но хотела таки знать хто шо и откуда. Ну девочка и попросила мну как земляка им рассказать, как пребедно они живут в украине. Папа таможенник, мама домохозяйка. Бидують страшно! На вопрос, а откуда такие знания аглицкого, просто ответила, что она который год занимается постоянно с репетитором)). Уехала домой уже другом этой семьи с несколькими чемоданами вещей. Вскоре позвонила им и попросила купить ей ещё и кучу учебников по немецкому и словарей!! С новым репетитором начала осваивать вторую иностранную шпраху! Попросила обьяснить им, шо в украине их днём с огнём не найти)))) А они там о каком то артеке говорят))))).