реклама
Sucurity Police

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб перевірив, як триває реконструкція Центрального стадіону в Черкасах.

Фото прес-служби Черкаської ОДА

Фото прес-служби Черкаської ОДА


Стадіон, який побудували ще в 1957 році, мають повністю оновити вже до кінця цього року.

У проект реконструкції включено будівництво бігових доріжок, багатофункціонального спортивного майданчика для гри в баскетбол, футбол, волейбол та великий теніс, два медичні пункти (один для відвідувачів, інший – для спортсменів), облаштування центрального входу та площі перед ним, асфальтування під’їздів до стадіону та тротуару по вулиці Смілянській.

Приблизна вартість цього проекту 3,2 мільйони гривень. Чимало в планах влади і на наступний рік: у 2014-ому році на стадіоні має з’явитися запасне поле і ще два багатофункціональні майданчики. Наразі добігають до кінця роботи з облаштування входу, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, оглядаючи спортивний об’єкт, висловив переконання, що тут виростатимуть майбутні чемпіони.

– Насправді сьогодні ми побачили тільки частину від запланованого обсягу робіт з реконструкції Центрального стадіону в Черкасах, – сказав Сергій Борисович. – Я впевнений, що нам усе вдасться! Оновлений стадіон дасть можливість дітям повноцінно займатися улюбленим видом спорту та досягати успіхів. Я задоволений темпом ремонтних робіт і хочу сказати, що в недалекому майбутньому ми побачимо зовсім інший стадіон.

Окрім того, керівник області наголосив на необхідності ремонту Палацу спорту.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Тю 16.09.2013 07:56
Опс, а чтож без новой начальницы управления Сысоевой???? Этож ее объект!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Уманский Еврей 14.09.2013 01:29
Команде Славутич желаю победить Таврию в Кубке Украины
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Горгона 13.09.2013 19:47
А коли ж це він туди ходив? Зліва начебто Євмина розпальцовку показує, так він же з мерії вже того, тю-тю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Оксана Колісник 13.09.2013 18:48
Це вже "свита"!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Loki 13.09.2013 18:12
Ліко, согласен за воланда. Одын чорт! Тогда, похоже, по пассам рук коровьева и персту указующемуму бегемота, это именно тот самый момент, когда с минуты на минуту начнуть сыпаться совецкие рубли! В следующем кадре уже должна быть джокондочка, стоящая в нигл*же за обновками. Но это уже скорее тема для картины фикуса софрония)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Світлана 13.09.2013 17:40
Шановний Сергію Борисовичу, сходіть ще на Конєва 15/1,а то там третій рік квартири для дітей-інвалідів-візочників недобудують, а Ви в пресі обіцяли, що вони ще на минулий Новий рік новосілля справлять! скоро й діти повиростають, а ви на кожній особистій зустрічі тільки й обіцяєте їм - може зайшли б до них, подивиться як вони "розвиваються" не маючи можливості в своїх конурах навіть в туалет сходити. А пам"ятаєте, як з ви говорили, що собаки у людей краще ніж ці діти живуть? Виконайте врешті свої обіцянки, хворі діти ж не собаки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Ліка 13.09.2013 16:22
А я би назвала "Воланд і його свита" :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 СЕЛЯНИН 13.09.2013 16:21
Вчилка в школи так пальцем в небо тикала коли виголошувала НАСТУПНЕ ПОКОЛИННЯ БУДЕ Ну и распальцовочка на фоне Джокондочки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Жесть 13.09.2013 16:14
Гранату туда, сколько бы простых людей радовались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Loki 13.09.2013 16:08
З.Ы. Сходив на стадіон- прибери за собою! А то й так свита вже весь город в туалет превратила!)))