реклама

реклама

Депутата Черкаської міської ради Миколу Булатецького обурює, що в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов та директор КП «СУБ «Придніпровська» Василь Старіков зустрічаються під час громадських слухань із його опонентом на виборах 2012 року до Верховної Ради України по 194-му виборчому округу, почесним президентом ПАТ «Азот» Валентиною Жуковською. Про це Микола Іванович повідомив під час прес-конференції Об'єднаної опозиції.



– Я взагалі про цю подружку останнім часом мовчав, – почав говорити про Валентину Борисівну Микола Булатецький. – Єдине, що я говорю, що вона – фальсифікатор виборів. Вона є прямим фальсифікатором і людиною, заради якої сфальсифікували вибори. Сфальсифікувавши вибори, поставивши в незручне становище черкащан, вона продовжує далі творити чудеса. Віктор Федорович Білоусов викликав Жуковську на так звані громадські слухання. Розповідає, що він зробить на вимогу Валентини Борисівни. Начальник одного із найбільших СУбів – «Придніпровського»  – Василь Старіков звітується перед Жуковською. Я проводив зустрічі із цими кадрами, поставив питання: «Друзі, ви що робите? Я вас покончаю, бл*ха-муха! Якщо ви тут найнялися служити Жуковській, то будете служити громаді Черкас. Я вас примушу! І кожному надам такі оцінки!.. Запам’ятайте! Буде вам незручно жити в цьому місті!» Дійшло до повного маразму!

Натомість в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов під час прес-конференції відмовився коментувати заяви опозиціонера Миколи Булатецького.

– У Миколи Івановича є така звичка: перш ніж спитати мене, він йде на площі людям розповідати. Я не знаю, про що йде мова. А громадські слухання відбуваються, в них активну участь беруть депутати. Я не хочу коментувати те, що не коментується, – коротко зазначив Віктор Федорович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #42 Паша 17.10.2013 19:53
Булатецкий політик? Це смішно. Це просто старий маразматик без честі і совісті. Про що він говорить ніколи не можна зрозуміти. Навіть лінь про нього воворити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #41 Руїни подолано!!! 17.10.2013 11:18
Цитую Гонта:
Політичних опонентів можна поважати, але не можна терпіти політичних повій. Які пролазять в опозицію з метою заробити на цьому. Для них це бізнес. Моя міссія на 100% виконана. Жодна шавка не проскочила до ВР. І не шляхом відбирання голосів, а через друковане слово давали людям можливість не помилитись у виборі. Булатецький завжди був послідовним і принциповим політиком. Я за нього!

А куди поділись "тушки" яких ви нібито "не превели до Ради"? Невже їх рекомендували регі*нали? Ви їм навіть не змогли штувханів надавити... якби не хлопці з Свободи... А зараз, готується нове "тушкування",приклад союз в Черкаській міській раді партії регі*налів з "Батьківщиною". Невже хтось вважає що це трапилось заради світлої мети відсторонення Одарича з посади? Звичайно ні, бо мета нинішніх "вождів" "Батьківщини", в усякому разі в Черкасах, одна-гроші! А Булатецький, що, з іншого тіста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #40 Чукча 17.10.2013 10:03
Цитую Микола:
Микола Іванович! Це нагадує Канівську "дурку", коли ваша тусовка пила горілку і "страждала" за Ірину Крашкову з Врадіївки.
До Збиралися на Київ, до Канева на джипах вони ще добрели, а потім заблукали, блукали, блукали... і очутилися дома, а до тями прийшли на третій день :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #39 Семьон 17.10.2013 10:00
Цитую ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!!:
Один єдиний Микола Іванович Булатецький може перемогти провладного кандидата. Здоров"я йому й успіхів.Він ніколи не забуде і не зрадить своїх виборців.Кращого народного кандидата не знайти.Слава Миколі Івановичу і ура-а-а!!! Ми віримо в Вас!!!

Хватит тостов. Подписывайтесь проще - ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #38 Руїни подолано!!! 17.10.2013 09:36
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Ірина:
"Друзі, ви що робите? Я вас покончаю, бл*ха-муха!" - передвиборча програма Булатецького.
Дійсно, друзі, що ви робите! Як проголосуєте за цього ... він вас "покончає"! Сам зізнався!


Схоже пані Ірині Микола колись відмовив, так затято його критикує, а якщо серйозно, то він уже переміг з перевагою в 12000 голосів !!! Такий комусь Микола - не такий, черкащанам це до спини, свого депутата вони вже обрали, а якщо хтось вважає, що виборці М.І. м***ки, то тоді хай загляне в дзеркало.

А ви, часом, не Шуфрич Нестор Іванович? Той, також, постійно на біле каже чорне і навпаки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #37 Нестор Іванович 17.10.2013 09:15
Цитую Ірина:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #36 777 17.10.2013 09:09
завітайте в геронимівку на його розвалене після афери з купівлею господарство, подивіться на бурьяни на полях які він орендує- все про нього зрозумієте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #35 Гонта 17.10.2013 05:26
Політичних опонентів можна поважати, але не можна терпіти політичних повій. Які пролазять в опозицію з метою заробити на цьому. Для них це бізнес. Моя міссія на 100% виконана. Жодна шавка не проскочила до ВР. І не шляхом відбирання голосів, а через друковане слово давали людям можливість не помилитись у виборі. Булатецький завжди був послідовним і принциповим політиком. Я за нього!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #34 Ірина 17.10.2013 02:03
"Друзі, ви що робите? Я вас покончаю, бл*ха-муха!" - передвиборча програма Булатецького.
Дійсно, друзі, що ви робите! Як проголосуєте за цього ... він вас "покончає"! Сам зізнався!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #33 Ірина 17.10.2013 01:59
#23 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!! 16.10.2013 17:44
Один єдиний Микола Іванович Булатецький може перемогти провладного кандидата. Здоров"я йому й успіхів.Він ніколи не забуде і не зрадить своїх виборців.Кращого народного кандидата не знайти.Слава Миколі Івановичу і ура-а-а!!! Ми віримо в Вас!!!
Булатецький сам в себе вірить, сам собі обіцяє, сам себе хвалить і сам в себе вірить... І сам за себе проголосує!
Сам собі режисер, сам собі актор і сам собі глядач! Театр одного актера имени М.И.Булатецкого!
Не доведи Боже, щоб він пройшов!