реклама

реклама

Щойно депутати своїми голосами підтримали пропозицію в. о. міського голови Віктора Білоусова щодо призначення 54-річного екс-чиновника Черкаської облдержадміністрації Володимира Ромашова на посаду його заступника.


Як розповів журналістам Віктор Білоусов, його новий заступник куруватиме житлово-комунальне господарство.

– Усе своє життя він працював у комунальній сфері. Багато керівників комунальної сфери рекомендують його як фахового. Ця людина безпартійна, відповідальна. Мене це влаштовує, – пояснив свій вибір в. о. мера.

Також він зазначив, що після призначення нового заступника відбудеться певний перерозподіл обов’язків між Ромашовим та ще одним його заступником Павлом Карасем.

До речі, екс-заступник міського голови Борис Євмина також не покине виконавчий комітет.

– Сьогодні в нас 10 членів виконкому. Після призначення Ромашова він розшириться до 11. Ромашов як заступник у разі обрання автоматично по закону є членом виконкому. Стосовно Бориса Євмини, то я його давно знаю. Це людина досвідчена, на посаді начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції буде дуже корисним під час вирішення архітектурних, земельних питань, – впевнений він.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Палац молоді 18.10.2013 09:31
Краще б СИСОЄВУ ПОСТАВИЛИ ЗАСТУПНИКОМ - БУЛО Б БІЛЬШЕ ТОЛКУ У МІСТІ! ТА ВОНА Й КРАЩЕ І ЗА БІЛОУСОВА ПРАЦЮВАЛА Б!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 федор принципиальный 17.10.2013 18:22
паша на краю пропасти или такие нигде,никогда не пропадут ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Кирилл 17.10.2013 18:16
Цитую Грубiянка:
Ах хаха!а позаду пiп по Аpple комусь звоне!ото бiдна держава!

А что в наше время сложно заработать на айфон? Тем более будучи священником))) А вообще в нашей стране - кто не хочет быть бедным, тот им и не будет (это справедливо к нормальным и активным людям).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Грубiянка 17.10.2013 16:45
А позаду ангели-охоронцi?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 32 17.10.2013 16:27
Цитую Повірь...:
Так як казали так і зробили, призначили цього ......, який нічого не зробив в ОДА, сидів штани протирав і тут таке буде...


Правильно СИСОЄВА КРАЩЕ Б ЗА НЬОГО ПІДНЯЛА ЖКГ МІСТА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Грубiянка 17.10.2013 16:18
Ах хаха!а позаду пiп по Аpple комусь звоне!ото бiдна держава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Loki 17.10.2013 16:16
Фотографу личное сасиба!! Узнал всех троих! Дисмас и Гестос даже лучше чем главный персонаж)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 ЛюбиБожеПравду 17.10.2013 16:04
З голубими очима???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Повірь... 17.10.2013 15:45
Так як казали так і зробили, призначили цього ......, який нічого не зробив в ОДА, сидів штани протирав і тут таке буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 ирина 17.10.2013 15:45
вот и плохо,что давно всех "знаете"..и всі "досвідчені"...толку з цього не має,та й навряд чи буде!все начальники,нико го не выгонишь !