реклама

реклама

 Адміністратор і гостьовий редактор ток-шоу «Країна, яка нам потрібна», що на Черкаській ОДТРК «Рось», Денис Колесник звільнився сьогодні з телеканалу через гендиректора. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


Зокрема, він зазначив, що черговий випуск ток-шоу «Країна, яка нам потрібна», що був запланований на сьогодні, не відбудеться. Темою ефіру був початок виборчої компанії 2013 року.

«Чому? Запитайте генерального директора ЧОДТРК «Рось» Трухманова Олександра Борисовича! Мені теж дуже цікаво буде дізнатися його відповідь, якщо така, звісно, знайдеться!» – йдеться у повідомлення черкаського журналіста.

Самого ж гендиректора він називає «гнусним тролем».

«Особисто я зробив свій висновок, як і «позаочі» більшість колективу нашої телерадіокомпанії, – більш «гнусного троля», який, за своєю суттю і є пан Трухманов, ТРК «Рось» з дня свого заснування, не бачила!!! Чесно кажучи, до цього я вважав, що таким ступенем «мудаковатості», ніхто, крім Одарича, не володів. Ні! Я помилявся щодо цього! Трухманов – крутіше!» – зазначає Колесник.

Також він наголошує, що не має бажання в найближчі два місяці «працювати у форматі однобокого «позитивного рупора» на користь сумнозвісної «Хімічної Королеви».

Насамкінець він дякує всім, з ким працював над створенням ток-шоу «Країна, яка нам потрібна».

Відреагував на ситуацію з черкаською телерадіокомпанією і голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

«Сьогодні на Черкаській державній обласній ТРК «Рось» мало відбутися ток-шоу «Країна, яка нам потрібна», присвячене початку виборчої компанії у 5-ти округах, два з яких саме в Черкаській області. Мене місцеві колеги попросили підшукати спікерів в Києві, які могли б вийти по скайпу. Сьогодні перетелефонували і сказали, що ток-шоу відміняється за прямою вказівкою генерального директора ЧОДТРК «Рось» – Трухманова Олександра Борисовича. Ніби і порушення закону немає, але осадочок лишився. Отаке от інформування виборців за бюджетні кошти», – підсумував він.

реклама

Коментарі  

 
+26 #88 Я знаю все 04.11.2013 02:10
http://pro-vincia.com.ua/poltika/9448-cherez-slivnoy-bachok.html
Это,Господа, ответ на многие гадости и вопросы, которые были подняты в комментариях к статье!!!!Жуков ская скоро окажется там же, куда нужно слить этого гнусного...не буду поминать имя ТВ-пах*на всуе)))
Эх, жаль разочаровыватьс я в сказанных гадостях в адрес , как оказалось, справедливого и смелого человека!!!Прав да?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #87 Ярик .......... 26.10.2013 07:48
Шо же ты,предатель такой,Дениска,у шел и еще громко хлопнул дверью??? Как же теперь рейтинг областной ТРК будет?Вольдькову и так не сладко-пришлось самому собирать гостей! Да и последняя передачка "ББ" мягко говоря была слабенькой!!! Он и так вести не особо то умел,перебивал всех и вся,запинался,з аикался,на ходу вспоминал перевод с русского на украинский.... А теперь же совсем туго будет!!! ТИМ НЕ МЕНШ, такова жизнь... Придется смириться с тяжкой долей!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #86 Світлана Н. 26.10.2013 07:39
Денисе,от бачиш... Ти вчасно пішов! Чи то навпаки,не вчасно,але справи на ОДТРК зараз не в найкращому стані!
Але ти ж не перший,то ж,мабуть своєрідна чуйка була у багатьох,хто останнім часом покинув лави працівників "Росі"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #85 не унивай 23.10.2013 23:25
Это поступок, Денис, знаем тебя давно. ты знай себе цену и твори жизнь. некогда в паутине застревать. Иди вперед, что ты и делаешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #84 Cтарик Собакин 23.10.2013 16:20
Цитую ПО СУТІ:
Такі специ, як Денис Колесник затримались на РОсі завдяки мадам Єфремовій тільки тому, що представляли, за її словами, "молодое крыло Партии регионов". Спочатку Дениску взяли на редакторську посаду, та він виявився абсолютною нездарою, бо не вистачило кеби створити жодної телепрограми, а оскільки належав до " мАлАдоВА крыла", то мадам і вигадала йому посаду гостьового редахтура-зустрічати на порозі гостей студії мав цей чудик. Що й робив в силу свого "непересічного" таланту і адекватності.А зараз вирішив корчити із себе жертву. "Прочерк" дарма не надрукував Колесникове гнівне викриття мовою оригіналу. На сайті "Кропива" його блювотину розмістили без кюпур. Жалюгідне враження справляє рівень грамотності цього "зубра" журналістики.
Денис, хлопать дверью могут только слбаки. И ты слабак. Администратор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #83 Знаток Всего и Даже Более 23.10.2013 05:43
ЕСЛИ ПРО ТЕБЯ ХОДЯТ СЛУХИ,ЗНАЧИТ ТЫ - ЛИЧНОСТЬ!!! НИКОГДА НЕ ОБСУЖДАЮТ И НЕ ЗАВИДУЮТ ПЛОХОМУ !!!ЗАВИДУЮТ ЛУЧШИМ!!! ОБСУЖДАЮТ ЛУЧШИХ !!!ЛУЧШЕ БЫТЬ В ЦЕНТРЕ ВНИМАНИЯ, ИМЕЯ СКАНДАЛЬНУЮ РЕПУТАЦИЮ, ЧЕМ НАХОДИТЬСЯ В ПРИМИТИВНОМ СТАДЕ ОСУЖДАЮЩИХ!!! :D
Так интересно...Все обсуждение свелось к обливанию дерьмом человека,которы й написал правду и совершил по истине достойнейший поступок...Ну-ну...Господа,Гав-гав!!! Кто же все-таки окажется умнее?
Денис - молодец!!! Удачи тебе на новом поприще!!! И не обращай внимания на серых мышей разговорного жанра!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-26 #82 доктор про 22.10.2013 14:26
Цитую незнайка:
На то они и ТАВАРИШИ которым вечно мало платят из бюджета а они прекрасно знают сколько ИМ ДОЛЖНЫ платить Ну не хочется людям бегать по городу собирать новости и зарабатывать на информированнос ти сограждан Заказывайте статьи нужного содержания оплачивайте по государственном у тарифу заставляйте сограждан предварительно оплачивать неизвестно нужную или ненужную информацию-понятно сидеть в тепле возле компьютера с мобильным интереснее Переход на электронный документооборот -РАНЧЯ БУЛО ЛЮЧЧЯ

сам то понял, что набредил? ЛЮЧЧИЙ ПАЦИЕНТ ПАЛАТЫ №6, не иначе. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-41 #81 незнайка 22.10.2013 12:43
На то они и ТАВАРИШИ которым вечно мало платят из бюджета а они прекрасно знают сколько ИМ ДОЛЖНЫ платить Ну не хочется людям бегать по городу собирать новости и зарабатывать на информированнос ти сограждан Заказывайте статьи нужного содержания оплачивайте по государственном у тарифу заставляйте сограждан предварительно оплачивать неизвестно нужную или ненужную информацию-понятно сидеть в тепле возле компьютера с мобильным интереснее Переход на электронный документооборот -РАНЧЯ БУЛО ЛЮЧЧЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #80 Стас Кухарчук 21.10.2013 14:48
Когда в товарищах согласья нет,
На лад их дело не пойдет,
И выйдет из него не дело, только мука.( ОДТРК ілюстрація цієї байки)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+51 #79 Лёня + Космос 21.10.2013 08:30
Наш Космос! Ваш Космос! Вы ещё за меня подеритесь! :-*