реклама

реклама

Наступне судове засідання у розгляді кримінальної справи, порушеної щодо відстороненого міського голови Черкас Сергія Одарича, призначене на 10.00 7 листопада.

У цей день мають заслухати потерпілих Анатолія Депутата і Юрія Борисова, йдеться на сайті «Партії вільних демократів».

21 жовтня, під час чергового засідання встигли заслухати лише одну потерпілу – екс-керівника управління економіки мерії Валентину Мироненко.

Прес-служба партії нагадує, що Сергія Одарича звинувачують у незаконному звільненні шістьох працівників мерії. Це справа ще шестирічної давнини. Прокуратура 12 разів перевіряла факти незаконного звільнення і не знаходила порушень. Лише після того, як міська рада оголосила імпічмент Сергію Одаричу, справу поновили і направили до суду.

Зазначимо, що 7 листопада 1917 року почалася Жовтнева революція.

реклама

Коментарі  

 
+134 #16 Платон 31.10.2013 17:16
Валентина - це мужня жінка, яка знайшла в собі сили більше 5-ти років боротися за справедливість, щодо незаконого її звільнення...Для Одарича всі працівники були всього лиш "пєшками" на шахівниці...А от в ситуації з Мироненко - зуби поламав...і сам не думав, що все так обернеться...Як кажуть в народі: - "Катюзі - по-заслузі!!!"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-142 #15 оооо 26.10.2013 19:17
[quote name="Саня"]Мироненко - склочная, ленивя, не ад....тная, наглая х*мка. Одарич лучший мер из всех которые были у Черкас. Одарич - возвращайся![/quot одарич - *******
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Календар 25.10.2013 23:45
Цитую Крона:
А ще в цей день сесія міської ради і День Народження депутата міської ради Шиятого.

... і депутата Гудзенка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-145 #13 Саня 25.10.2013 19:47
Мироненко - склочная, ленивя, не ад....тная, наглая х*мка. Одарич лучший мер из всех которые были у Черкас. Одарич - возвращайся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+70 #12 Сірьожа 24.10.2013 13:19
Цитую Гармаш:
Ці всі справи вже нікому не цікаві. Алєгіч оказався на узбіччі і пішов в минуле. Гудбай Алєгіч...

Невдячні! Вже забули про земельку та іншу нерухомість, отриману від міськради за те, щоб ви покривали злочини екс-мера-махінатора та його команди! А самі тепер живете в шикарних маєтках та їздите по всьому світу на відпочинок та лікування!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+146 #11 Гармаш 24.10.2013 13:01
Ці всі справи вже нікому не цікаві. Алєгіч оказався на узбіччі і пішов в минуле. Гудбай Алєгіч...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Loki 24.10.2013 12:32
Нинада никаких привязок. Всё прояснится если написать " Річницю Жовтневої революції перенесли на день слухання справи Одарича". Шоб знав народ, шо у него после революции с процессами над ним самим тоже проблем не будет. Попутали в названии. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+147 #9 Ірина 24.10.2013 12:18
Судячи по коментах, Одарич, заслухавши на судовому засіданні показання Мироненко, обіс**вся по - повній і зрозумів, що його діла - х.*ові. Тепер вивчивши функцію "додати коментар" на Прочерку, Одарич та його прибічники обливають Мироненко брудом. Одаричу, заспокойся, тобі до Мироненко, як до Києва - рачки, і правду як світло ніде не сховати. Ганьба злочиному режиму Одарича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-142 #8 Скептик 24.10.2013 12:05
Да, все знают, что Валя когда заканчивала обход кабинетов с целью потрепаться, а потом в своем кабинете допивала кофе (ну или чего она там пила еще), пора было собираться домой. Вот такой тяжелой была ее работа. Чашки, кстати, мыли подчиненные. А на все поручения она отвечала как истинный чиновник: это не написано в моей должностной инструкции. Такой неубиенный аргумент, что не подкопаешься, как ни старайся. Только как же тогда инновации внедрять разные, они ж ни у кого не записаны в инструкциях до поры до времени?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Крона 24.10.2013 12:04
Цитую Фугас:
А еще это День информации Кыргызстана, День Новой эры в Тунисе, Всенародный день вина в Армении, День Джаза в Гранаде... Че о них ни слова? Серьезно, я не понял привязки.


А ще в цей день сесія міської ради і День Народження депутата міської ради Шиятого.