реклама
Sucurity Police

реклама

Генеральна дирекція міжнародного дитячого центру «Артек» висловила слова подяки голові Черкаської обласної державної адміністрації Сергію Тулубу за співпрацю в інтересах талановитих та обдарованих дітей та участь найкращих дитячих колективів регіону у програмі ювілейного ХV Міжнародного дитячого хорового конкурсу-фестивалю «Артеківські зорі».

«Ми щиро дякуємо Вокальному ансамблю «Казка» Зразкового вокально-хорового колективу «Золотий ключик» м. Черкаси за активну участь у реалізації програми фестивалю. Ми впевнені, що для талановитих дітей участь у конкурсі-фестивалі та відпочинок у Міжнародному дитячому центрі «Артек» стали гідним заохоченням до подальшого самовдосконалення та розвитку творчих здібностей», – цитує прес-служба Черкаської ОДА текст вітання.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 Микола Дубенець 24.10.2013 14:42
А ми дякуємо йому що зняв із посади голови Драбівської РДА Бута агента Лондона...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Loki 24.10.2013 11:25
)) А меня всё на черкащине устраивает так даже 2 раза! Просто тамтешній Старик похоже очень любить когда его хвалють, спасибу говорять, акции в его честь устраивают и медали дарят)). Поэтому идею хвалить партию родную, его лично и его последышей нахожу неплохой, одобряю и всенародно поддерживаю!)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Скептик 24.10.2013 10:21
От точно Loki вчера на концерте был: там ведущий так просил всех сказать "спасибо" нашему славному герою-губернатору! Ф*гня, что герой просто дёшево примазался своим жалким концертиком к туру уважаемых музыкантов! Боже, когда они успели превратиться в коммунистов с их вождизмом и одобрямсами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Ф... 24.10.2013 10:14
Піщли чутки по Черкасах що пан губернатор отримав "подяку" від Вадіка Берези, який у ДТП вбив молоду жінку, при цьому виік із місця ДТП і дякуючи нашій міліції і прокуратурі був виправданий...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Cтарик Собакин 24.10.2013 09:45
Цитую Loki:
Комментаторы!! Не забываем говорить "Спаа-сии-боо!" и посылать ему. И свои подяки за Небо над Солнцем! Не забываем, не забываем! В рамках акции "очень Старик просил!". А то инет отключит! Поклоны будут токо приветствуватьс я! (правильно написал я, а Дедушка ?) ))).

меня всё на черкащине устраивает, а вам вечно плохо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Козак Мамай 24.10.2013 08:40
Цитую Крук:
А товаришував би з Мирзою - була б подяка і від "Орлятка" :-)

Для Кормчого це низько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Фугас 24.10.2013 08:15
Дык понятно - Крым, лето, Артек... Авось понадобится. Пусть губер лучше раскажет, как за годы его правления накрылись медным тазом куча лагерей на Черкасщине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Loki 24.10.2013 07:16
Комментаторы!! Не забываем говорить "Спаа-сии-боо!" и посылать ему. И свои подяки за Небо над Солнцем! Не забываем, не забываем! В рамках акции "очень Старик просил!". А то инет отключит! Поклоны будут токо приветствуватьс я! (правильно написал я, а Дедушка ?) ))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Крук 24.10.2013 06:52
А товаришував би з Мирзою - була б подяка і від "Орлятка" :-)